Konsultacijos

[:lt]Spalio 23 d.[:]

[:lt]Na ir dienelės atėjo, net aš nebespėju niekur suktis. Dabar jau iki pat lapkričio pabaigos bus dūžtančių širdžių periodas. Tokiu metu mus aplanko nusivylimas, skausmas dėl antrųjų pusių. Ypač moteris. Vyrai gal tiesiog darosi abejingesni savo partnerėms. Sutuoktiniams tokiu metu patariama ieškoti specialistų pagalbos. Na o visiems kitiems galiu pasakyti, kad tvirtos sąjungos neišardysi. O kas dėl silpnų, tai kaip dainuoja Minedas – tegul sudegs viskas kas dega…
Jeigu esate vieni, tai dar pasimėgaukite vienatve. Dabar tikrai netinkamas laikas pradėti santykius.

Geriausia tokį laiką paskirti tobulėjimui, pavyzdžiui, šiuo metu labai palanku mokytis užsienio kalbas. O jau kai „ant dienų“ Jupiteris įžygiuos į Šaulio ženklą. tai iš vis tam laikas visus metus bus idealus.  Taip pat palankus laikas rankų darbui, pavyzdžiui megzti, pirkti siūlus mezgimui.
Nėra tai geras laikas sveikatai, todėl ne vienas atsibus su bėgančia nosimi ir galvos, na štai, gripų sezonas jau prasidėjo. Ir iš esmės bus teisus. Daugeliui ši savaitė stipriai kirs per imunitetą.

Tai sėkmingas metas politikams, nebijantiems drastiškų, šokiruojančių sprendimų. Tokie eis į priekį.

Tokiu laiku labai jautrūs, dvasingi žmonės gali susidurti su paranormaliais reiškiniais. Kiti – tiesiog jaus didesnį susidomėjimą jais.

[:]

Eiti prie įrankių juostos