Konsultacijos

Spalio 21 d.

Savaitę pradedam puikiai. Kaip jau rašiau praėjusią savaitę, dabar puikus laikas kačių terapijai, šiandien jų poveikis bus ypatingai stiprus. Taip pat tai puiki dienai tvarkyti reikalus su komunikacijomis, tarkim ieškoti reikalingų programėlių į telefoną, jį taisyti, pirkti ir pan. Tai galioja ne tik telefonui, bet ir viskam, kas susiję su žodžiu bendravimo priemonės (technologijos). Taip pat tai puikus laikas iš esmės apsipirkti – pripildyti namus maisto atsargomis. Dabar tai darysite protingai. Apskritai tai maisto diena, šiandien dietų laikytis tikrai neverta, todėl tinka tiek mėsa, daržovės, uogos, tiek koldūnai, pica, bulvytės fri, mėsainiai, o gal kažkam krevetės ar krapai gyvybiškai būtinas dalykas, kažkas negali išsiversti be ledukų į koktelį. Žodžiu, naudokitės proga ir mėgaukitės maistu. Tokią dieną net nesveikas maistas išeina į sveikatą, nes atneša džiaugsmą sielai. Taip pat tokią dieną svarbu iš namų išnešti šiuškles, tai savotiškas apsivalymo gestas.Puiki diena keliauti, ypač į vietas prie jūros, šalis, kuriose yra ugnikalniai, archeologiniai griuvėsiai. Na, pavyzdžiui, Graikiją. Geras laikas atostogoms. Taip pat gera diena kraustytis į kitą vietovę, ypač emigruoti.

Bloga diena teisiniams reikalams tvarkyti, ypač reikalams su teisėsauga. Tokią dieną galimos itin grubios pareigūnų klaidos. Nors gali tiksliau būtų pasakyti, kad tokią diena triumfuoja blogis, o ne teisingumas. Tai šiuos reikalus verčiau atidėti. Tačiau tai gera diena kovoti su biurokratija, ypatingai atliekų tvarkymo klausimais, pavyzdžiui, atakuoti savivaldybę dėl nuolatos neišvežtų šiukšlių konteinerių. Tiesa, turite būti atkaklūs.
Ryškesnė diena Mergelėms, ypač santykiuose. Čia kaip sakoma, Mergelė gali išgirsti – esi puikus žmogus, bet….nes užknis jos amžinas šaltumas ir abejingumas bei nesveikas polinkis kabinėtis prie smulkmenų ir kitos apsėstumo būsenos. Pasistenkite šiandien bent apsimesti normaliais žmonėmis. Dvyniams irgi diena ryškesnė. Jie gali būti priversti sutikti su kito nuomone. Jie veiks gudriai, tarsi ir sutiks, bet iš tikro ne. 
Tai magiška diena. Bet ji tiesiog ryškesnės, kūrybiškesnė, todėl tai puikus laikas fotografuoti, piešti ir pan. Jūsų darbai atskleis jūsų sielos būklę, savo paties piešiniuose ar nuotraukose galite išvysti lemtingus ženklus. Rekomenduočiau tuo ir užsiimti, nes tai puiki diena savęs pažinimui 🙂

Eiti prie įrankių juostos