Konsultacijos

[:lt]Spalio 2 d.[:]

[:lt]Prasideda lakios fantazijos laikas ir jis šiek tiek užsibus. Nėra šis laikas blogas, tokiu metu pasitaiko daugiau ne asmeninio pobūdžio, piktybinės apgaulės, o toks labiau kūrybiškas melas, kaip kad žvejys pasipasakoja, jo pagavo 5 kg sveriančią žuvį, nors realiai tai tebuvo kilbukas. Kažkas sufalsifikuoja nuotrauką, kad parodytų, jog susidūrė su ateivių pėdsakais žemėje ir t.t. Galima tai pavadinti ir savotišku kūrybiškumu.

Šiandien geras laikas apsipirkinėti, labiausiai moterims ir moteriškus atributus, t.y. tai ko nenaudoja vyrai, pavyzdžiui, padovanoti sau naują sijoną. Tai bus pavykęs pirkinys. Taip pat šiandien tinka įsigyti kaklo papuošalą su žvaigždėmis ar žvaigždynais, jis tarnaus kaip amuletas.
Tai vis dar labai labai netinkamas laikas bendravimui, todėl šį vakarą verčiau išnykti visiems iš akių ir saugiau pasislėpti namuose. Tai vis dar tas savotiškas pereinamasis laikotarpis, kuomet tarsi ir nieko labai nevyksta, tačiau tokiu metu dažnas jaučia tarsi ir kažkokį tuštumos jausmą.  Gali atrodyti, kad gyvenimas sparčiai blogėja. Šiandien ne vieną kankins pesimistinės nuotaikos. Juo labiau, kad daug kam tai finansiškai nesėkminga diena, pavyzdžiui, todėl, kad netikėtai bus daug išlaidų ir nuotaikos tai nepagerins.

[:]

Eiti prie įrankių juostos