Konsultacijos

Spalio 19 d.

Na ką gi, atrodo pasaulis ritasi velniop dideliu greičiu, bet daugeliui lietuvių vis dar per mažai įrodymų, kad virusas egzistuoja ir jie įsitikinę, kad tai Verygos sąmokslas su driežų vyriausybe. Bet gal jau laikas atsikvošėti ir pagaliau pradėt saugotis? Nustot rėkti kaip kenkia kaukės ir imtis priemonių dėl savęs ir savo artimųjų? Tik kažin ar tam ne per vėlu. Situacijos nebesuvaldo šalys, kuriose į pandemiją reaguojama protingai. Šiuo metu mes vis dar gyvename rinkimų laukimu ir protingų priemonių bent savaitę vargu ar sulauksime. O savaitė yra daug. Na iš kitos pusės, galima bandyt sustabdyti akmenį kol jis dar ant kalno ir tik siūbuoja, bet kai jau „puntukas“ ima ristis žemyn, vargu ar dar galima kažką padaryti. Aš nesuprantu vieno, ar tikrai nebūtų galima paankstinti tarkim mokinių atostogas ir bent savaitei uždaryti mokyklas? Ar tikrai kažką pakeistų savaitė atostogų anksčiau? Vis tik koks brangus tas auksinis lovys…braunantis iki jo viskas tampa nebesvarbu. Bet turėkite omenyje, kad jei jūs nesisaugote, tai kenkiate ne kažkam kitam, o tik sau. Eemė čia ne tame, kad ai daug kas serga lengvai. Esmė, kad ta mažesnioji dalis, kurie serga sunkiai, paralyžiuos visą sveikatos sistemą, kuri ir taip vos juda. O tada jau sveiki, viduramžiai. Galiu tik patarti dabar ypatingai saugoti savo vaikus. Pasirūpinkite, kad atėjus blogiausiai valandai, bent jau jie turėtų visko ko reikia. Ir nepamirškite, kad kelios savaitės ar net mėnesiai be mokyklos nėra tokia didelė žala kaip augti našlaičiu. Bijau, kad mūsų laukia ilga ir šalta žiema pandemijos apimtame pasaulyje, taip kad patarčiau apsirūpinti itin šiltais drabužiais jau dabar. Ir patarčiau pasimėgauti gyvenimu kol kas tai įmanoma. Net kai pasaulis ritasi velniop, vis dar galima pasidžiaugti puodeliu kavos, glostant išvėsusiems Saulės  spinduliams parke ar savo namų kieme….Vis dar galima atsigręžti į artimiausius ir net visai svetimus žmones ir vietoj pagiežos palaikyti vieni kitus. Pasimėgauti laisve 🙂 Kurios jūs taip bijote netekti. Nes nors tikėjausi, kad paskutinis Saturno kelias Ožiaragiu bus švelnesnis, bet panašu, kad jis nusprendė kirsti iš peties. Ir greitu laiku laisvės skonis gali likti tik skaudžiu atsiminimu. Aš jokiu būdu nesiūlau pulti į paniką. Aš siūlau kaip tik susitelkti į save ir paieškoti šviesių gyvenimo pusių – klausytis muzikos, žiūrėti filmus. Įdomu, kad šis laikas ko gero lengviau praeis Ožiaragiams, kurių negasdina sunkumai, vienatvė ir darbas. Ten kur kiti panikuoja, kad teks būti vienatvėje ir neteks laisvalaikio minioje kitų, Ožiaragis tą laiką moka išnaudoti darbui, buičiai bei kokybiškam laisvalaikiui vienatvėje.

Saulė keliauja paskutinius žingsniu Svarstyklėmis, neseniai praslinko jaunatis ir Mėnulis šiuo metu Šaulyje. O aš tiek paskendau darbuose, kad visai pamiršau apie ją parašyti. Todėl šią savaitę skirsiu einamiesiems darbams ir kasdieninį rašymą teks keletui dienui atidėti. Sugrįšiu pas jus kai tik susitvarkysiu su darbais. Ši savaitė man bus itin užimta taigi kasdienines įžvalgas teks paaukoti keletui dienų. Bet kokiu atveju dabar laikas pradėti viską iš naujo kaip ir po kiekvienos jaunaties. Siūlau tam šį laiką ir išnaudoti. Ką ir aš pati planuoju daryti. Visų pirma noriu informuoti, kad keisis mokymosi pas mane apmokėjimo sistema. Plačiau apie tai bus parašyta mano puslapyje. Tiems, kurie jau mokosi, nesikeis niekas, kainos liks tos pačios. Iš esmės tai darau, nes šiuo metu turiu šiek tiek per daug mokinių, o kadangi dirbu su kiekvienu individualiai tai jau atima iš manęs per daug laiko. Iš kitos pusės, pradėdama mokyti turėjau tiksla išugdyti bent vieną mokinį, kuris perimtų mano žinias ir sugebėtų tęsti mano kelią, o kadangi tai jau padariau (taip Jūrate, tai apie tave :), dabar noras tai daryti egoistiškai yra sumažėjęs 😀 Tikiu, kad jis atgims vėliau kai vaikai bus užauginti ir turėsiu žymiai daugiau laiko 🙂 Vis tik šio darbo aš neatsisakau, bet esu priversta jį įkainoti brangiau. Na nebent technologijų griūtis užkirs tam kelią 🙂 Bet tikėkimės, kad tai dar tik labai tolima ateitis. Bet dėl visa ko siūlau įvertinti tai ką turite šiandien ir iš visų jėgų pasistengti tai išsaugoti, nes daugelis jūsų jau nebežinote, koks yra gyvenimas be skalbimo mašinos, išmaniųjų telefonų ir visų kitų šiuolaikinės civilizacijos patogumų. Patikėkite, jis yra sunkus. Na šiuo metu retrogradinis Merkurijus gali lemti nesklandumus su jomis, bet tai tik menki vargeliai. Jis taip pat gali lemti ir emocinį nestabilumą. Primenu, kad retrogradinį judėjimą jis baigs lapkričio 4 d. Noriu patikslinti, kad nežadu, jog artimiausiomis dienomis įvyks apokalipsė 😀 tai labiau problemus su ryšiu, pardavimais, spamu, rašymu ir bendravimu.
Na o grįžtant prie šios savaitės, siūlyčiau užsiimti imuniteto stiprinimu. Mano mylimas „vaistas“ šaltuoju sezonu yra arbatėlė, kuriai reiktų maždaug 5 cm ilgio imbiero, 1 puodelio medaus, šaukšto ciberžolės, dviejų nuluptų, be kauliukų, supjaustytų citrinų, vieno tokio pat apelsino. Viską reikia susmulkinti ir išmaišyti. Puodeliui arbatos imame 2 šaukštus mišinio, užpilame karštu, bet ne verdančiu vandeniu. Išmaišome ir galime geri. Likusį mišinį galite laikyti
šaldytuve uždarame inde vieną mėnesį. Arbatos reikėtų gerti po puodelį
į dieną. Beje, retrogradinis Merkurijus ypač bjaurus sergantiems chroniškomis plaučių ir kvėpavimo takų ligomis, tarkim astmininkams. Taigi tokie žmonės dabar ypatingai turi save saugoti, nes ir be pandemijos jų ligos gali paūmėti.

Taigi o pabaigai noriu kiekvienam jūsų priminti, kad kiekvieno žmogaus stiprybė yra jo viduje, o ne išorėje. Ir visi atsakymai taip pat. Ne dvasinių mokytojų lūpose, ne knygose, ne universitetuose. Juose yra žinios ir tai labai gerai. Žinios tai šviesa, o šviesa mums gyvybiškai būtina. Bet tikrosios tiesos, tikrasis suvokimas yra tik jūsų viduje. Ir pačios didžiausios stiprybės šaltinis esate jūs pats.

Na ir tradiciškai įrašą užbaigsiu apie gerovę sau. Šį kartą apie maistą. Neabejoju, kad apie mitybą žinote labai daug. Žinote kaip svarbu valgyti daržoves ir vaisius. Bet daugelis šiuo metu klaidingai bulves laiko dideliu blogiu. Nors iš ties tai nuostabus augalas ir žmogui be galo naudingas. Visų pirma tai energijos šaltinis jūsų kūnui. Tačiau jos labai naudingos ir sveikatai. Ypač sergantiems reumatu bei kenčiantiems nuo nugaros skausmų. Yra laikoma, kad bulvės sugeria neigiamą energiją. Todėl maža bulvė kišenėje saugo žmogų nuo ligų bei kito blogio. Šviežia bulvė 😀 Ne sudygusi ar papuvusi 😀 Taip kad pirkite ne kruopas, nusipirkite bulvių. Dabar laikas ne dietoms, dabar laikas mylėti save ir gerbti savo kūną, jo unikalumą, nebandant jo paaukoti visuotinės mados tendencijoms.

Sėkmės visiems 🙂 Gyvenkite šiltai ir saugiai 🙂 Apkabinu. Grįšiu kai tik galėsiu 🙂

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/belgijoje-del-koronaviruso-keturioms-savaitems-uzdaromos-kavines-ir-restoranai-57-1393610?copied&fbclid=IwAR0EozBiaq_QGL0ju4kuEIv1lACwXd44DXuG0XRee01W9qzBS4hu0Erss2c
Eiti prie įrankių juostos