Konsultacijos

[:lt]Spalio 18 d.[:]

[:lt]Šiandien galimi įvairūs ryšio nesklandumai, problemos su internetu, jis gali lėčiau veikti kaip tik tada, kuomet kaip tik reikia, kad jis veiktų, kuo greičiau, arba ryšys gali netikėtai dingti svarbaus pokalbio metu ir t.t. Todėl šiandien verčiau rinktis gyvą bendravimą. Arba jūsų interneto liniją kažkas gali pažeisti, pavyzdžiui, vaikas iš smalsumo išardys modemą ar pan.

Tai gera diena pirkti dalykus buičiai, kurie kažkaip susiję su vandeniu. Pavyzdžiui, rankšluosčius. Sėkmės spalva ir bus vandens, akvamarino.

Tai gera diena keliaujantiems, ypač į labai tolimas šalis. Apskritai jau tuoj tuoj prasidės visi metai sėkmingi keliaujantiems. Tačiau šiandien irgi gera diena – pabrėžiu, tik kelionėms į užsienį, ne šalies viduje.

Šiandien tinkama diena mesti rūkyti. Nes visų pirma, šiandien itin lengva apsinuodyti nikotinu ir sukelti sau pasišlykštėjimo juo jausmą, o antra – itin lengva įsiteigti sau, kad to daryti nesinori. Visiems svarstantiems, siūlau būtent šiandien tiesiog neberūkyti. Kad ir be ilgalaikių tikslų, tiesiog nerūkyti vieną dieną.

Tai sėkmingas laikas kariškiams, karinėms pratyboms.

Tai šiek tiek magiška diena, todėl šiandien tinka šventinti turimus amuletus (tik kristalus), taip pat valyti namus (energetiką). Šiandien labai svarbu išlaikyti gerą dvasinę savijautą, nes ji kaip sakoma duos toną tolimesnei eigai, todėl jei esate labai žemiškas žmogus ir dvasiniais dalykais netikite, šiandien tiesiog valgykite daug šokolado. Tai irgi bus veiksminga. Ypač tas rekomenduotina Dvyniams, Mergelėms ir Skorpionams, nes jų savijauta šiandien bus ypač pažeidžiama.[:]

Eiti prie įrankių juostos