Konsultacijos

Spalio 18 d.

Netrukus pradėsime naują etapą – Jupiteris apleis Šaulį ir pereis į Ožiaragio ženklą. Liko dar šiek tiek daugiau nei mėnuo. Tai bus ypatingas laikas, todėl kad net trys lėtosios planetos keliaus tuo pačiu ženklu. Vienas svarbiausių įvykių, kurie mūsų laukia ateinančiais 2020 metais – Amerikos prezidento rinkimai. Iš vienos pusės Ožiaragis tai kas sena ir tvirtas to patvirtinimas. Tai tarsi turėtų likti tai kas jau esama ir sena – Donaldas Trumpas. Iš kitos pusės – ekscentriškasis Trumpas ne visai atitinka tvirto Ožiaragio įvaizdį ir planetos gali pateikti staigmeną, atnešdamos pergalę tvirtam Ožiaragiui (Ožiaragio ženkle net keturios planetos, tame tarpe ir Saturnas) – Joe Walsh. Šiai dienai gal tai skamba sunkiai įtikėtinai, bet pagyvensim – pamatysim. Deja, deja, puiki išvaizda nebūtinai reiškia ir tokį pat puikų vidų. 
Bet pereikime prie savaitgalio, kuris laukia mūsų visiškai neblogas. Taigi tai geras laikas bet kokiai paprastai, materialiai veiklai, kad ir apsipirkinėjimui, garderobo atnaujinimui – sėkmės „spalvos“ gėlėti audiniai, taip pat juodi. Žodžiu, nauja palaidinuke save apdovanoti tikrai sveikintina. 
Gyvūnams tai sunkesnis laikas nei žmonėms, ypač sergantiems. Nors visu stiprumu efektas pasireikš tik kitą savaitę. Tačiau jei turite negaluojantį gyvūną namuose, jau dabar skirkite jam daugiau dėmesio ir priežiūros. Jei jūsų gyvūnai sveiki, vėl gi tai tinkamos dienos kačių terapijai. Neišmeskite meilybės iš savo lovos. 
Tai laikas, kuomet problemas reikia spręsti veiksmais, o ne kalbomis. Jei blogai jaučiatės – ieškoti specialisto, kuris padėtų spręsti dvasines problemas, pradėti psichoterapijos kursą. Dabar tam idealus laikas. Taigi jei sergate depresija ar jau kurį laiką vargina prasta dvasinė savijauta, užbėkite įvykiams už akių ir imkitės problemą spręsti tuoj pat, nes ateinantys žiemos mėnesiai daugeliui gal būti bent jau psichologiškai tikrai sunkūs.
Šiandien ir rytoj ryškesnės dienos Dvyniams, ypač išgyvenantiems meilės kančias. Jie savyje netikėtai ras daugiau stiprybės pakilti ir eiti aukštai iškelta galva. Nebūtinai ir viduje taps šviesu, bet apsimetinėti seksis puikiai. Gaila, bet tai trumpalaikis efektas. Nors jei įgausite pagreitį, tai ir tikrai galite sėkmingai nuo nuvažiuoti tolyn nuo eks problemos. O ir visiems kitiems tai bus lengvesnės dienos – atsigavimas, poilsis, daugiau juoko, daugiau bendravimo. 
Šiandien šiek tiek apie pašalinį poveikį, su kuriuo susiduriama gilesniuose ezoterikos studijų sluoksniuose. 
1. Visų pirma keičiasi žmogaus sapnai.Jie gali būti sekinantys, labai keisti, mistiški. Ir gąsdinantys, ir viliojantys tuo pačiu metu. Dažnas tokiu metu jaučia stiprų norų pabėgti į sapnus. Gali vykti savaiminiai sąmoningi sapnai. Vis tik lengviau šį etapą išgyventi užsiimant sąmoningo sapnavimo praktikomis, nes tada situacija negąsdina, žmogus žino, kas vyksta. Problema tame, kad šioje stadijoje prasideda ir perdėtų fantazijų stadija, kuomet įsivaizduojama per daug, per stipriai, per gerai vertinamos savo galimybės.

2. Žmogaus emocijos pasiekia maksimalią skalę. Ypatingai su šia stadija sunkiai tvarkosi empatai, kadangi išryškėja visi pojūčiai, sustiprėja empatijos jausmas. Iš esmės tai tarsi pasivažinėjimas emociniais kalneliais. Todėl yra taip svarbu studijuojant ezoteriką mokytis savistabos, dėmesio sutelkimo ir discplinos. Emocijas reikia kontroliuoti. Einant ezoterikos keliu, labai lengva prieiti psichiatrinės duris. Ypač jei jūsų gimimo horoskope Neptūnas užima svarbius taškus – tarkim yra 1, 6, 9  ar 12 būste. Tokiu atveju nuo ezoterikos verčiau susilaikyti. Visų pirma tai toks žmogus pernelyg fanatiškai užsikabina už kokios nors idėjos, religijos, sektos, mokymo ir pan. ir nebemato nieko aplinkui. Antra, jau viena tokia padėtis rodos pakankamai lengvai pažeidžiamą psichiką, todėl geriau save saugoti. Tokiam žmogui gali būti per sunku atskirti savo fantazijas nuo realybės. Ir nors ezoterika įsivaizduojama kaip kažkas super dvasingo ir mistiško, deja, bet joje irgi reikia griežtos logikos bei matematinių žinių.
3. Dar vienas šalutinis poveikis – žmogui tampa sunku gyventi žemiškoje realybėje, buityje. Jis pradeda jausti pasibjaurėjimą viskuo, kas žemiška, materialu. Vėl gi, didelė klaida kaip sakoma visu kūnu tam pasiduoti. Eidamas ezoterikos keliu, žmogus lygiagrečiai dvasiniam gyvenimui, turi tiek pat dėmesio skirti ir žemiškam. Na jeigu nenori leistis į amžiną skrydį psichiatrinėje ligoninėje. Lengviausia atsvara perdėtam dvasingumui yra buitiniai, fiziniai darbai. Mano nuomone, visada geriau atsitraukti ir šiek tiek pastovėti žemiškuose rūpesčiuose nei pernelyg nuskubėti į priekį. Atminkite, pagrindinis dėsnis teigia: kaip danguje, taip ir ant žemės. Neįmanoma eiti tobulėjimo keliu jo nesilaikant. Visame kame privalu išlaikyti pusiausvyrą.
4. Labai sustiprėja žmogaus intuicija. Pradeda lankyti aiškiaregystės akimirkos. Vėl gi, dažną tokiu laiku apima dievo kompleksas. Pamenu, mano mokytojas sakė labai griežtai – padėk į šalį bet kokias nuojautas, išmok tai ignoruoti. Tai buvo labai seniai, prieš galybę metų. Ir aš džiaugiuosi, kad man užteko proto paklausyti. Nes savo gyvenime mačiau daugybę pavyzdžių ir vis dar matau tų, kurie nepaklausė. Arba nežinojo. Gavęs akimirką žvilgtelėti pro ateities šydą, žmogus tuo taip susivilioja, kad net nepajunta kaip įsipainioja į savo fantazijų ir vizijų voratinklį, kuris neturi nieko bendro su būsima realybe. Pabrėžiu – aš kalbu apie tokius dalykus kaip vizijos, ateities spėjimai, remiantis savo vidiniu balsu ir pan. Todėl labai gajus mitas, kad būrėjai, taro kortų skaitytojai ilgainiui yra nubaudžiami už magijos naudojimą. Na čia toks pat mitas kaip ir tas, kad astrologus Jėzus siunčia tiesiai į pragarą. Logiškai gi mąstant, pagal visą jų religinę idėja, tai Jėzus kaip tik labiausiai myli paklydusias aveles ir turėtų imti tiesiai į rojų. Na bet grįžtant prie temos, tai niekas nieko už nieką nebaudžia. Tiesiog visiems viskas dzin ir kiekvienas rūpinasi savimi. Yra valdantys dėsniai ir tiek žinių. Žmogus pats pasiklysta savo vizijose ir fantazijose. Vat ir visa bausmė. 
5. Fizinių pojūčių efektas – žmogus jaučiasi sergantis, nors iš tikro niekuo neserga, gali varginti karščio/šalčio bangos, pykinimas, galvos skausmai ir panašūs pojūčiai. Dažnai apie tai nekalbama, nes paprastai tai nurašoma nuovargiui, peršalimui ir pan. Iš ties žmogus tampa jautresnis, imlesnis energetiniam laukui (jei taip būtų galima įvardinti) ir automatiškai jo kūniški pojūčiai tampa stipresni.
Dabar šiek tiek dėl to, kokią kryptį rinktis. Mano nuomone neverta užsiciklinti tie kažkuria viena. Užsiciklinimas tai visada ribotumo ženklas. Jei fanatiškai atsiduosite tik vienai sričiai, jūsų progresas sustos. Todėl jei šiandien radote tai, kas jums artima ir tinka, be abejo, jūs galite tai praktikuoti, bet nuolat priminkite sau, kad kai paaugsite, normalu bus ieškoti kažko naujo. Iš visų sričių, kurias aš praėjau, man asmeniškai pati artimiausia buvo Kabala. Ne, ne ta kur madinga ir reikia raudoną siūlą užsirišti. Jei pasigilinsite, suvoksite, kad ten kažkoks iškrypimas, kabalos pornografija ar pan., nes tikroji Kabala neigia daiktų panaudojimą.  Iš ties tai toks gilus mokslas, kad vieną dieną aš dar prie jo grįšiu gilinti savo žinias. Tačiau šiai dienai esu sustojusi ties hermetizmu. Įdomiausia, kad ties juo apsistojau kai ilgus metus jau nebesekiau jokiu mokymu ir galvojau, kad naujų žinių surasti nebepavyks. Todėl dabar aiškiai suvokiu, kad šiandien aš čia, bet rytoj vėl trauksiu naujais keliais. Absoliučios tiesos, kuri būtų užrašyta ir tik viena teisinga nėra. Todėl jei kažkur atėjote ir jums sako, kad tai vienintelis tikras ir teisingas tikėjimas, skubėkite iš ten išeiti. Žinoma, jeigu jūs studijuojate aviaciją ar raketų konstravimą, tuomet paklausyti dėstytojų ne tik verta, bet ir būtina. Tačiau kalbant apie dvasines disciplinas – savo tiesą kiekvienas privalo surasti pats. Ir ne dabar, o tada kai tam bus pasiruošęs. Atrasta tiesa gali keistis. Jei šiandien jūs pasaulį suvokiate taip, rytoj jį suvoksite jau kitaip. Tai natūralus, normalus procesas, kurio nereikia bijoti. Būkite ten ir tiek, kiek jums širdis sakys, kad man čia gera būti. Kai gera nebus, palikite išaugtus marškinius ir eikite ieškoti aukštesnių klasių 🙂 
Gero savaitgalio!!!

Eiti prie įrankių juostos