Konsultacijos

[:lt]Spalio 17 d. [:]

[:lt]

Šiandien bus šiek tiek daugiau įtampos nei kitomis dienomis, todėl rekomenduočiau naudoti kačių terapiją. Geriausiai jausis tie žmonės, kurie laiko daugiau nei vien katę namuose ir gali su jomis užsiimti. Tiesiog šiandien buvimas su katėmis, bet kokia veikla su jomis teigiamai veiks dvasinę būseną. Taip pat vis dar laikas, kuomet geresne savijauta galės džiaugtis tie, kurie anksčiau keliasi rytais. Tas pat galioja ir rytojui.
 
Šiandien geras laikas pirkti kelionėms skirtus daiktus, ypatingai kuprines.
 
Tai sėkminga diena, dirbantiems su metalais, ypač tokiais kaip geležis.
 
Tai labai netikusi diena bendravimui, šiandien galite sulaukti tokių dalykų kaip šantažas, jūsų pokalbį gali kažkas įrašyti, jūsų „nešvarūs skalbiniai“ gali būti paviešinti.
 
Vakar sulaukiau klausimo, kokia blogiausia pozicija yra meilei ir ar penktas ir septintas būstas rodo tą patį. Iš kart sakau labai kategoriškai – nieko panašaus. Astrologijoje visos ribos griežtai atskirtos. Penktas būstas rodo nesantuokinius santykius, o septintas santuokinius. Jokių tarpinių stotelių čia nėra. Grįžtant prie meilės, tai aš niekada nesituokčiau su žmogumi, kuris septintame būste turi Saturną ir dar neigiamą jo aspektą su Venera. Toks žmogus atneš nesėkmes į jūsų gyvenimą. Jūs į jo – taip pat. Ką daryti pačiam žmogui su tokia padėtimi? Tiesiog niekada nesituokti, galima gyventi kartu, galima vaikų susilaukti, bet nesudarykite santuokos. Nes čia bus kaip žmonės sako – šitiek metų laimingai buvom kartu, tik susituokėm ir viskas griuvo.
 
Beje, apie meilę prakalbau neatsitiktinai. Tiesiog tai prastas laikas jai. Venera Skorpione – tai purvinų aistrų, keršto, venerinių ligų ir kitų blogybių laikas. Jei neturite nuolatinio partnerio, tai kolei kas verčiau pabūkite šventoje vienatvėje ir nuo aktyvių paieškų susilaikykite. Šiuo metu mes pritraukiame skorpioniško tipo žmones (nepainioti eilinį kartą su zodiako ženklu ir nerašinėti man nesąmonių!!!!), deja, būtent to žemesniojo tipo. O ir šiaip, skorpioniškos energijos ištveriamos toli gražu ne visiems. Lapkrityje Venera grįš į Svarstykles ir bus galima pasiieškoti romantiškesnių bei ramesnio būdo partnerių.

[:]

Eiti prie įrankių juostos