Konsultacijos

[:lt]Spalio 16 d. [:]

[:lt]

Tai puiki diena šokti. Ir netgi ne diena, apskritai puikus laikas šokėjams iki spalio 22 d. Taip pat ir pasirodymams, konkursams bei tiesiog treniruotėms, šokių statymui.
Apskritai tai linksma diena, šiandien žmonės daugiau juoksis. Tačiau tai tikrai netinkamas laikas linksmybėms, baliams-festivaliams ir pan. Verčiau gerą nuotaiką išnaudoti darbui, nes darbiniu atžvilgiu tai tikrai labai produktyvus laikas.
 
Tai labai bloga diena užsienio politikai, deryboms, tokią dieną neapgalvoti sprendimai ir iki karinių konfliktų privesti gali. Tiesiog todėl, kad žmonės visur nori panaudoti maksimalią galią ir jėgą, netgi ten, kur įtampai nuimti pakaktų vos vieno švelnaus žodžio. Būtent todėl tai ir išaugusio smurto diena paprastų žmonių gyvenime. Būkite atsargūs.
 
Šiandien negalima skolintis pinigų, tai jus įklampins galiausiai į antstolių pinkles. O jei jau esate jų nąsruose, šiandien reikėtų savanoriškai įmokėti bent kažkiek skolos. nes tai kaip tik ta diena, kaip kreditoriai pradeda veikti ryžtingai ir be pasigailėjimo. Geros valios pademonstravimas, piktą poveikį sušvelnintų.
 
Šiandien ir veidmainysčių diena, todėl nepasitikėkite gražiai kalbančiais žmonėmis, tikėtina, kad vos prieš kelias sekundes jie apkalbinėjo jus jums už nugaros. Beje, ar žinote, kokia ženklai didžiausi zodiako veidmainiai? Tai Dvyniai ir Svarstyklės. Jie visada tokie malonūs ir šilti 🙂 Dvyniai tiesiog pernelyg įvairiapusiški, kad galėtų turėti tik vieną nuomonę apie žmogų. Jie su kiekvienu žmogumi gali turėti jau kitą nuomonę apie tą patį žmogų. Bet jie nepiktybiniai (bent jau patys apkalbų tikrai blogu tonu nelaiko), todėl į akis niekada nepasakys teisybės. Kam pyktis, jei taip lengva nuomonę keisti ir prisitaikyti.
O Svarstyklės tiesiog labai taktiškos ir kultūringos. Sakyti tiesą į akis juk taip nekultūringa, gal net vulgaru ir prasčiokiška. O kai negirdi, tai ir neskauda, taip kad nėra ko sau sukti galvos. Bet kokiu atveju iš šių dviejų išgirsti tikra nuomonę apie save iš esmės yra neįmanoma.

[:]

Eiti prie įrankių juostos