Konsultacijos

Spalio 14 d.

Pandemijai tęsiantis viena aktualiausių temų apmąstymams man pačiai, ką gi reiktų daryti su šuniu, jei tektų būti saviizoliacijoje. Pasirodo šunį išvesti galima. Nors tik 15 minučių. Keistokas šiek tiek sprendimas, nes vargu ar šuniui paaiškinsi per kiek laiko jis turi viską atlikti. Galų gale šuns vedžiotojas vargu ar yra tas žmogus, kuris labai su daug kuo kontaktuos. Tų keistų sprendimų jau tapo tiek daug, kad galvoju, jog juos priiminėti reikia pradėt leisti mažiau pandemijos išvargintiems žmonėms. Politikoje mūsų dar laukia ne vienas akibrokštas ir ne viena kaukė dar nukris. Po teisybei tikrų veidų ten ir nėra. Bent jau dabar.

Na o kalbant apie šiandien, tokią dieną geriausią leisti kažkokiose dykvietėse, toli nuo žmonių. Jei turite planų aplankyti didmiesčius, verčiau juos atidėkite. Šiandien daug dėmesio ir laiko skirkite savo šunims nei žmonėms. Jei šunų neturite, tinka stebėti gyvūnus gamtoje. Jei į gamtą nevyksite, tinka užsiimti ramiais rankdarbiais, pavyzdžiui, skiautinių antklodėle. Jau pats laikas ruoštis žiemos ramybei. Rankdarbiai – viena jos dalių.

Prastoka diena skaičiams, jei dirbate su jais, skaičiuokite labai atidžiai, kuriuos įmanoma skaičiavimus, tuos atidėkite. Tai prasta diena sveikatai, bet dar prasčiau, jei būsite priversti lankytis ligoninėje, priėmimo skyriuose. Taip kad saugokite save.

Jautis jausis keistai, ir dėmesio norės, ir kad visi ramybėje paliktų. O aš skubuprie svarbiausio įvykio – Merkurijus tapo retrogradiniu Skorpione. Na tai mes jau žinome, kad Merkurijus tai mintys, komunikacija, imlumas, judėjimas. Jis valdo Dvynių ir Mergelės ženklą. Tai judriausias zodiako ženklas. Skorpionas tai gylis, intuicija, jį valdo Plutonas. Skorpionas tai zodiako detektyvas ir retrogradinis Merkurijus jame pradės traukti skeletus iš spintų. Pavyzdžiui, jei jūsų partneris jums buvo neištikimas, dabar galite tai sužinoti. Arba pamatysite draugės tikrą veidą. Ir tai bus skausminga. Na jūs aišku galite jiems duoti antrą šansą…..bet paprastai tai nepasiteisina. Na retrogradinis Marsas tuo pat metu vargu ar lems daug gailestingumo. Po kurio laiko retrogradinis Merkurijus dar grįš į Svarstykles. O šiaip tai mūsų laukia visi tie tradiciniai malonumai kaip problemos su technologijomis, nesklandumai judant, važinėjant, problemos su sutartimis, dokumentais. Na bet tai neblogas laikas gilintis į save, atsidėti dvasinėms praktikoms. Kol kas Merkurijus sudaro neigiamą aspektą su Uranu, taigi mūsų laukia netikėtumai įvardintose srityse. Merkurijus vėl pajudės į priekį lapkričio 3 d. tuo pačiu sudarydamas neigiamą aspektą su Saturnu. Tai sutampa su JAV prezidento rinkimais. Ką gi, jie irgi gali nustebinti. Šio Merkurijaus neigiamą efektą labiau jaus Jaučiai, Liūtai Skorpionai ir Vandeniai. Jei mokate nagrinėti savo horoskopą, pasitikrinkite, kuriuos būstus užima plotelis nuo Svarstyklių 25 laipsnio iki Skorpiono 11 laipsnio, ten ir gausite nuo Merkurijaus per snapą 🙂 Tačiau tai bus produktyvus laikas tiems, kurie nori apžvelgti savo gyvenimą, pasidaryti išvadas ir pradėti gyventi kitaip. Taip pat tiems, kurie nori atsidėti dvasinėms praktikoms, pabūti vienatvėje.
Saulė šiandien keliauja Svarstyklėmis, Mėnulis Mergelės ženklu. Ryte jis jungsis su Venera, taigi rytas bus šviesesnis. Deja, bet Saulė sudaro neigiamą aspektą su Marsu, taigi ego siautės, bus daugiau agresijos, konkurencijos, ypač tas jausis politikams 😀 Retrogradinis Merkurijus tik papils dar alyvos į ugnį. Tai šia apžvalgos dalį norėčiau pabaigti gydytojo Charles Glassman žodžiais: gerumas prasideda nuo supratimo, kad visi mes gyvename nesibaigiančioje kovoje. Pasistenkite retrogradinio Merkurijaus periodą išlikti pagarbūs kitiems ir garbingi su savimi. Taip pat ir su manimi. Kiekvienas turi daryti tai, ką jis privalo daryti. Tame tarpe ir aš. Tačiau aš nesitikiu, kad mane kiekvienas supras, aš nesitikiu, kad kiekvienam tai tiks, aš nesitikiu, kad kiekvienam mano žodžiai bus malonūs, aš nesitikiu, kad mane visi palaikys ar visi man plos, aš nesitikiu, kad visi mane vertins ar ar visi mane skaitys. Bet jei jūs ateisite į mano kiemą ir bandysite jame prikakoti, aš užpjūdysiu jus šunimis 🙂 To paties linkiu ir jums 🙂 Darykime kiekvienas tai ką turime daryti ir nepamirškime, kad niekas jums nieko neprivalo. Tik mirus jūsų ego, prasidės jūsų tikrasis gyvenimas. O kol Merkurijus retrogradinis, siūlau sutelkti dėmesį į savo emocinius dienoraščius. Galite jame išsinagrinėti keletą dalykų ir parašyti laišką savo artimiesiems, kad jiems būtų su jumis lengviau. Pasiūlyti ir jiems parašyti tokius laiškus, kuriuose būtų įvardinta aiškiai:

1) kada man reikia jūsų pagalbos;
2) kaip jūs galite man padėti;
3) ką aš norėčiau iš jūsų išgirsti;
4) kokie jūsų veiksmai ir elgesys man nepadeda;
5) kaip aš turėčiau paprašyti jūsų pagalbos, kad jūs mane suprastumėte;
6) kaip jūs galite suprasti, kad man yra blogai.

Tik nerašykite čia jausmų, sąmonės srauto ir kitų abstrakcijų. Surašykite viską sunumeruotais punktais ir labai labai konkrečiai. Tai padeda 🙂

Gero Merkurijaus 🙂

https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/aktualu-kada-turintys-augintiniu-gali-trumpam-palikti-izoliacijos-vieta?fbclid=IwAR3ykFL4cnAeWVXLphIFu5xTI2RPUyv68EGn8HR2YFehrbscI4Lo9UXVo20
Eiti prie įrankių juostos