Konsultacijos

Spalio 13 d.

Apie ką dar galima kalbėti, jei ne apie rinkimus? Labai gaila, kad tiek mažai buvo balsuojančių, labai gaila, kad daugeliui situacija politiniame fone visiškai neįdomi. Labai juokinga kai vadinami nušvitusieji sako „ai aš žinių nežiūriu, karmai kenkia“. Tada belieka tik galvoti, kaimieti tu kaimieti nelemtas, ne karmai tau kenkia, šiaip tamsus kaip skylė lauko tualete esi. Nes žinios dar niekada niekam nepakenkė. Aš suprantu, kad sunku nesusipainioti sudėtinguose politiniuose labirintuose. Bet realiai, jei jus kasdien paskaitysite vieną aktualų straipsnį kažkuriame portale, po metų jūs jau būsite pakėlę savo bendrąjį išsilavinimą labai aukštai. O balsuoti nueit yra labai paprasta ir visai neskausminga. Tai trunka keletą minučių. Man tai kas, ne mano čia namai. Bet jūs turite mylėti savo šalį ir dėl jos stengtis. Tik jūs galite kažką pakeisti ir užkirsti kelią organizuotam nusikalstamumui atsisėsti į valdžios kėdes. Gal dar ne šiemet, gal per sekančius rinkimus. Pradėti labai paprasta. Tereikia tik skaityti. Ir neužilgo ateis diena kai tik skaityti nebeužteks. Galbūt jūs galvojate ai nebalsavau ir man dzin. Ir aš visiškai pritariu, kad jei nėra už ką balsuoti tai tikrai nereikia balsuoti už bet ką. Tačiau savo valią išreikšti būtina. Jei neturite už ką balsuoti, sugadinkite biuletenį. Tačiau būdami aktyvūs, jūs parodysite, kad jums ne vis vien, kad jūs nebenorite tų pačių „snukių“, jūs norite sulaukti žmonių, kurie nebus vedini vienos vienintelės mintis prisikimšti pilvus ir kišenes. Išvis neidami balsuoti jūs parodote, kad jums vis vien. Jums jau visiškai tas pats kas su jumis bus. Tai vergo sąmonė. Nebūkite vergais.

Na o dabar prie šios dienos. Išeikite pasivaikščioti į parką. Reikia tikėtis diena bus graži ir leis pasimėgauti gaiviu rudenišku oru. Gera diena fotografuotis, t.y. selfintis. Moterims apskritai šiandien rekomenduočiau pasidažyti, gal net daugiau nei įprasta:) Taip pat gera diena mokytis astrologijos.
Tinkamas laikas pirkti elektroniką, skirtą komunikacijai, tarkim klaviatūrą kompiuteriui. Tik pasistenkite susilaikyti nuo bjaurių komentarų socialiniuose tinkluose, nes liūdnai baigsite – banais, išmetimais iš mėgiamų grupių ir pan. Žmonės dabar bus kaip niekad nepakantūs kitiems. Bet gal ir gerai? Nuodai visada lieka nuodais, net jei varva nuo saldaus liežuvio. Bet aš atskleisiu jums vieną paslaptį, jei pats kenčiate nuo toksiškų žmonių. Kuo vidumi švaresnis būsite, tobulėsite, keisite savo energetika, tuo mažiau toksiškų žmonių savo gyvenime sutiksite. Jie tiesiog jūsų nebestebės. Pagalvokite logiškai, kur kiaulė mieliau eis knistis po šiukšlyną ar į sterilią, akinamai baltą palatą? Taip ir su toksiškais žmonėmis. Kam jiems ta nuobodi švara? Jūs tiesiog jiems tapsite neįdomūs.
Jau laikas pradėt ruoštis Samhainui, taip kad pats laikas pasirūpinti moliūgu būsimai šventei ir pradėt dairytis prideramos suknelės ar kostiumo. Pats laikas apsispręsti, kuo norėtumėte būti – fėja, undine, angelu, vienaragiu ar feniksu?

Saugokite rankas, ypač delnus ir pirštus. Bus didesnė traumų, sužeidimų rizika, o baigtis tai gali užkrėtimais, pūliniais ir t.t.

Šauliai bus gan toksiški. Nors paprastai jie nebūna pavydūs, šiandien kaip tyčia gali užsiplieksti pavydu. Labai trumpam.
Saulė vis dar keliauja Svarstyklių ženklu. Mėnulis šiandien Mergelėje. Saulė sudarys galybę šlykščių aspektų su didžiąja trijule. Taigi tai įtampos laikas. Visų pirma aspektas su Jupiteriu lems perdėtą pasitikėjimą savimi ir nuopolį nuo sosto į purvą. Todėl šiandien būkite kuklūs, nešvaistykite tuščiai energijos. Apskritai šiandien daug neigiamų aspektų, kurie lems aktyvumą bet kokios rūšies santykiuose. Bus daug svarbių pokalbių, siekių išreikšti save ir savo norus, daug nesaugumo ir permainų. Aiškintis santykius dabar tas pats kas lėkti amerikietiškaisiais kalneliais. Tai gan griaunantis laikas mūsų įsitikinimams. Mes galime pasislėpti nuo priešų, tačiau nuo savęs nepasislėpsime niekada. Ir verčiau jau atsisakyti sustabarėjusių minčių dabar. Sausio pabaigoje Saulė vėl prisilies prie Jupiterio, ištirpdys jį savo karštame glėbyje derinyje su daugybe kitų bjaurių aspektų. Reikia tik tikėtis, kad bent kažkas iš to liks…..

Šiandien daug rašiau apie negatyvumą tai pats laikas pereiti prie priemonių, kovoje su tuo 🙂 O jos paprastos ir malonios. Palengvinti sau gyvenimą jūs galite levandų vonia. Ji atgaivina ir išvalo sielą. Na čia vėl toks šiek tiek magiškas ritualas, bet kada daugiau tai daryti, jei ne prieš Samhainą ir per magiškiausią metų laiką. Taigi, jums vonioje reikia nusibrėžti ratą ir jame uždegti levandų spalvos žvakę. Taip pat galima ten padėti visas keturias stichijas atitinkančius akmenis kiekvienai po vieną. Na pavyzdžiui: ugnis (rubinas, tigro akis, topazas), žemės (smaragdas, sardoniksas, oniksas), oro (agatas, safyras, akvamarinas), vandens (Mėnulio akmuo, malachitas, ametistas). Dar geriau, jei žvakėje yra įlieta tikrų levandų. Į plonos medvilnės maišelį jums reikia įdėti po arbatinį šaukštelį levandų, ramunėlių žiedų (geriau šviežių) ir šaukštelį džiovinto rozmarino. Maišelį užrišti ir panardinti į vonią su vandeniu. Taip pat į vonią įpilkite pusę puodelio citrinų sulčių. Atsigulkite į vonią ir atsipalaiduokite. Pasistenkite susitelkti į kvėpavimą, užsimerkite, uoskite kvapus. Neužilgo jūsų raumenys atsipalaiduos, išnyks vidinė įtampa. Išsimaudę maišelį su žolėmis išmeskite, jis bus sugėręs jūsų negatyvą, o vandenį išleiskite ir kruopščiai išplaukite vonią tekančiu vandeniu.

Ramios dienos 🙂

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/politologas-ivardijo-kodel-nepasiseke-valstieciams-konservatoriai-gali-sutelkti-itin-didele-jega-savo-rankose.d?id=85465853
Eiti prie įrankių juostos