Konsultacijos

[:lt]Spalio 11 d. [:]

[:lt]Vėlavimo diena. Pasistenkite iš namų išvykti anksčiau, šiandien didžiulė rizika kaip reikiant pavėluoti. Aš net sapnavau, kad pavėlavau visa valanda, nors esu be galo punktuali 🙂 Ypač tai pasijaus meno žmonėms. Tokiems bus sunku šiandien orientuotis grubioje realybėje.

Nėr pati geriausia diena apsipirkinėti, šiandien lengva pasiduoti pagundai – pirk už 50 eurų, atvešime nemokamai ir to pasekoje prisikrauti pilnus krepšius visiškai nereikalingų daiktų. Verčiau apsipirkinėjimą atidėti į šalį ir šiandien atsidėti pagalbai draugams. Nes tai tokia diena, kuomet daugelio draugai gali paprašyti pagalbos, ypač tai galioja vyrams. Tiesa, tokią dieną tinka pirkti batus, o dar geriau tvarkyti, taisyti jau esamus, galite būti tiesiog priversti tai daryti, nes šiandien kaip sakoma „blogų batų“ diena.
Tai prasta diena vadovams, norintiems pertvarkyti darbovietę, atleisti darbuotojus ir pan. Jei terminai leidžia, tokiems sprendimams verčiau pasirinkti kitą dieną. Nes jie bus nesėkmingi ir ko gero net nepavyks jų įgyvendinti ateityje.
Po vakar dienos įrašo sulaukiau labai daug klausimų ar galima daryti poveikį partneriui/ei, atsižvelgiant į planetų veikimą. Tai, iš ties tai įmanoma. Žinoma, tik jei žinomas tikslus žmogaus gimimo laikas. Žmogų visada trauks partneriai, kurie veiks atitinkamai jo Mėnulio, Veneros ir Marso padėčiai. Čia ypatingai svarbus ženklas. Kitaip tariant, jei moteris nori padaryti didesnį įspūdį vyrui (arba atvirkščiai), ji turi imituoti jo minėtų planetų ženkluose veikimą. Tarkim vyro Mėnulis Vėžyje, Venera Mergelėje, o Marsas Skorpione, vadinasi tokia moteris turi būti puiki šeimininkė, ta, kuri maitina savo vyrą trimis patiekalais per pietus, slogos atveju slaugo tarsi mirtiną ligonį ir apskritai emociniu atžvilgiu yra jam tarsi mama, kaip moteris yra kukli, santūri ir protinga, o štai lovoje tikra femme fatale. Sugebėsite tai – ir vyras bus jums po kojomis. Kiekvienas mūsų turime savo fetišus, būtent jie ir pritraukia kituose. Ar toks žaidimas sąžiningas? Na čia reikia pagalvoti ar sugebėsite visą laiką vaidinti ir apsimetinėti tuo, kuo nesate. Taip pat ar sugebėsite daryti tai pakankamai kokybiškai. Vieniems žmonėms svarbiausia šalia savęs turėti partnerį bet kokia kaina, kitiems išlikti savimi. Normalu, mes visi esame skirtingi.
Šiuo metu civilizacija eina prie suvokimo, kad nėra tos amžinos meilės. Žmonės būna kartu tol, kol turi ką duoti vienas kitam. Kuomet vienas kitą praauga, belieka tik įpročiai ir vienas kito kankinimas. Ir vietoj to, kad tobulėtų, jie stovi vietoje arba regresuoja. Tikrai pasitaiko porų, kurios gali visą laiką išlikti kartu, nes auga, keičiasi ir tobulėja abu. Bet tai tikrai retas atvejis. Nes tai turi daryti abu. Kažkada žmonėms bus nustota kimšti į galvas pasakos apie amžiną meilę, nes taip tiesiog patogiau juos valdyti. Pamažu vystysis sveikas suvokimas, kas yra santykiai ir kad natūralu, jog jie turi pradžią, o taip pat ir pabaigą. Tuomet ir meilė taps šviesiu, džiugiu jausmu, o ne kankinančia liga, nuo kurios nėra vaistų.

[:]

Eiti prie įrankių juostos