Konsultacijos

Spalio 10 d.

Klausiate, kodėl aš vis dar nekalbu apie artėjančią Saturno ir Plutono sąjungą, na nekalbu, nes dar ne laikas. Kol kas tai dar nevyksta ir nėra reikalo save apsunkinti mintimis kas bus. Aš neprognozuoju pasauliniu mastu, nors bendrasis poveikis ir yra masinis. Vis tik jis žymiai silpnesnis nei individualus veikimas. Tačiau galvoju, kad tikslingiau apsistoti ties vienu tašku žemėlapyje – Lietuva. Taigi, eilinį kartą kas bus. Ar bus karas, maras ir dienų pabaiga? Aš taip nemanau, tiksliau gal būtų sakyti, kad galutinių dienų datos nežino niekas, nes tai paslėpta nuo žmogaus akių. Aš manau, kad didžiausia grėsmė, jog bus politinės valdžios griūtis ir pakankamai drastiška. Galima stebėti, kad link to jau sparčiai ir einame. Valdžios atstovai iš visų jėgų ėmė veržti kilpą žmonėms aplink kaklą su naujais mokesčiais, kurie turėtų įsigalioti nuo Naujų metų. T.y. iš esmės sutaps su reikšmingais terminais. Ožiaragio ženklas, kuriame susidaro minėtų planetų konjunkcija atstovauja valdžią, žemės ūkį ir tai kas sena. Lietuvai tai itin reikšminga, nes ji yra Ožiaragio ženklo šalis. Lietuvių kantrybė begalinė, kokį jungą jiems bedėk, jie kaip tikri ožiaragiai tems jį nedejuodami. Tačiau net akmuo turi savo paskutinį lašą, ką jau ir bekalbėti apie žmogų. Straipsnelis apačioje vienas realiausių pavyzdžių, kas gi gali laukti tokiu metu. Tiesa, vis dar galima suskubti pasitaisyt, bet tokiu laiku daugelio akys per daug aptemę nuo godumo ir pasitikėjimo savo visagalybe. 

Bet grįžkime prie dienos aktualijų. Kaip jau minėjau vakar, šiomis dienomis didesnė ligų, ypatingai infekcinių, virusinių rizika tai pats laikas pradėti profilaktinį vitaminų kursą. Dar geriau, prieš tai išsitirti ir sužinoti, kokių gi medžiagų organizme trūksta ir naudoti būtent trūkstamas, o ne aklai gerti bet ką. Galbūt jums trūksta geležies, tai vitamino D kursas čia nepadės ir pan. Na ir be jokios abejonės, vien cheminių preparatų mums neužtenka, valgykite kuo daugiau daržovių.Taip pat šiomis dienomis (iki spalio 12 d.) kaip jau ir sakiau, reikėtų vengti masinio susibūrimo vietų, pavyzdžiui, renginių.

Tai išsišokimų diena, ypač tas galioja aukštesnes pareigas užimantiems asmenims, kurių viešu akibrokštu (tikėtina visai netyčiniu) nebus patenkinta aplinka ir galima net susilaukti nemalonių pasekmių. Tokią dieną verčiau būti kukliais, laikytis šešėlyje, ypač jei esate žmogus, kurį ir taip visi stebi per padidinamąjį stiklą.

Šiandien gerai veiks muzika, ypatingai seni geri „gabalai“ jau išėjusių atlikėjų. Šiandien perdėtą meilės poreikį jaus Vėžiai, Liūtai, Svarstyklės ir Žuvys, todėl jei nesulauks atsako, patys kaip vampyrai gali aplinkiniais pasisotinti. Jei sutiksite savo kelyje kažką iš šių keturių, verčiau duokite lašelį meilės neprašyti. O šiaip kalbant apie visus, tai tokią dieną gali paaiškėti, kas tikri jūsų draugai. Arba atvirkščiai. Dažnas vien iš bendravimo alkio tenkinasi nekokybiškais santykiais, tačiau daug laimės tai neatneša. Gal mūsuose jau apskritai nyksta draugystės sąvoka, gyvenimą vis labiau užkariaujant virtualiai realybei, tačiau visada verta atsiminti, kad draugas dėl tavęs kovos, tave gerbs, tavęs neignoruos, tave palaikys, draugui tu būsi reikalingas, juo galėsi pasitikėti ir nei vienas šalia kito nesijausite nepilnavertis. Jei to nėra, vadinasi tokių santykių ir nereikia. Tiesa, jei norite tokių draugų, ir patys turite tokiais būti. Dabar labai populiarus mitas, kad panašus pritraukia panašų. Iš dalies tame tiesiog yra, bet ji tikrai neabsoliuti. Dažnai konkretus žmogaus tipas prie savęs pritraukia tuos, kuriems verkiant trūksta jo savybių. Pavyzdžiui, labai geros, nuoširdžios, švelnios, pažeidžiamos moterys gali pritraukti prie savęs agresorių visai ne dėl to, kad neva tai pačios turi kažkokią paslėptą agresiją, apie kurią nieko neįtaria nei pačios, nei jas gerai pažįstantys žmonės. Arba labai sąžiningas žmogus nuolat tampa sukčių ir nesąžiningų žmonių auka. Vėl gi, ne dėl to, kad giliai giliai širdyje kažkaip įmanoma iškapstyti jo mistinį nesąžiningumą. Blogis jaučia alkį tų savybių, kurių pats neturi. Ir ieško to šaltinio, iš kurio galėtų pasisemti. Jei kažkas jus įskaudino, neskubėkite galvoti, kad čia todėl, jog jūs toks pats kaip jis. Taip ir aukos sindromą galima įgyti. Ne, tam kad nukentėtumėte nuo kitų visai nebūtinai ir pats turite būti blogas. Šia tema aš dar kada parašysiu kur kas plačiau. Vis tik ateina griūties metas ir kai kuriems mitams laikas griūti irgi. Bet kol kas verčiau dar pagyventi geromis nuotaikomis ir verčiau ruoštis artėjančiai Hellowyno šventei (jokiais būdais ne Kalėdoms. Vakar jau mačiau prasidedančius kalėdinius renginius, bet tam dar tikrai ne laikas.). Kaip ir sakiau – šventes reikia švęsti, šventės ir tradicijos sukuria žmogaus gyvenimui saugius rėmus. Gal jis silpni ir lengvai lūžtantys, bet jie leidžia turėti viltį ir šiltus atsiminus.

Na o grįžtant prie dienos aktualijų, tai vis dar geras laikas astrologijos studijoms. Tas žodis studijos vartojamas plačiąja prasme, iš tikro aš turiu omenyje bet kokį veiksmą, kuomet gilinamasi savarankiškai. Taip pat neblogas laikas gilintis į ezoterikos teoriją. Beje, kalbant jau minėta tema apie santykius tarp žmonių ir gėrį bei blogį, noriu pastebėti, kad ezoterikoje skirtingai nei religijose nėra gėrio ir blogio sąvokos. Yra tik skirtingi keliai. Ezoterika, okultiniai mokslai nemoko valdyti materialaus gyvenimo ir aplinkinių, tai savęs valdymo menas. Tai menas išlikti stipriam, kuomet visi žmonės tampa priešais. Tai menas surasti šviesos langą kai beviltiškai klaidžiojate migloje ir šmėklų pasaulyje. Tai menas išlaikyti racionalų protą pačiose lakiausiose fantazijose ir vizijose. Ir dar daug kitų savybių. Tai ne pirklių mokykla, kurioje mokoma kaip tapti turtingu ir sėkmingu. Ezoterikos mokykloje jūs sėkmę surandate savyje, nepriklausomai nuo esamos padėties. Tai tikrai nereiškia, kad eidami dvasinio tobulėjimo keliu jūs visada būsite laimingi, ne. Tai reiškia, kad ilgainiui išorinės aplinkybės jums nebedarys įtakos ir jūs nuo jų nepriklausysite. Gerų pažinimų!!!

https://www.delfi.lt/news/daily/world/pasipiktinusi-minia-meksikoje-mera-pririso-prie-automobilio-ir-tampe-miesto-gatvemis.d?id=82477597&fbclid=IwAR3AUYgLUuPAjT5NvBrouufailbNJy9duX-ZLjAvqJFe_c5C8RVvaN69flI
Eiti prie įrankių juostos