Konsultacijos

Spalio 1 d.

Vis dar įtampos diena moterims, todėl nuo jų reikia laikytis atokiau. Šiandien vyrams verčiau su draugais išeiti krepšinio pažaist ar pan.

Šiandien blogą nuotaiką veiksmingai malšins gyvūnai, bet ne kaip tradiciškai įprasta katės ar šunys, o paukšteliai – kanarėlės, papūgėlės. Todėl jei tokių turite, pakaks valandėlę pasėdėti prie jų narvelio, stebėti jų gyvenimą.

Vis dar gera diena užsiimti garderobo reikalais, ypač batais. Šalta žiema ateina, reikia pasirūpinti savo ir šeimos narių kojomis. Bet šiaip tai tokią dieną, ypatingai moterims, nėra ko pustytis. Kaip tik reikia rengtis kukliai, nes šiandien mes į save atkreipiame nepageidaujamą dėmesį. Anksčiau ar vėliau to galima labai pasigailėti. Šiandien gali kilti minčių pasidaryti tatuiruotę, ypač vyrams. Tokią dieną žmonėms norisi kažkaip ryškiai save įprasminti.

Tai bloga diena aukštesnio rango pareigūnams, valstybės tarnautojams ir kitiems svarbesniems žmonėms, tokią dieną jūs galite sulaukti šantažo, bandymo išversti iš pareigų ir kitų bjaurių dalykų. Ypač tas galioja politikams.

Šiandien galimas stiprus nerimas, jau minėjau, kad galima veiksmingai gydytis paukščių terapija, bet taip pat ir akmenų. Šiandien su savimi reikia nešiotis (geriausia, kad būtų šalia ar liestųsi prie nuogo kūno) sodalitą – taikos akmenį – jis padės nuraminti įsisiautėjusias mintis, minimalizuos nedidelius panikos priepuolius. Tiesa, psichozės atvejais jis nepadės, čia jau reikia kviesti greitąją.

Šį mėnesį mus veiks magiškai stiprus Mėnulis. Tiesa, tai bus juntama tik dvasingiems, užsiimantiems ezoterinėmis praktikomis žmonėms. Ir tą Mėnulio jėgą panaudoti bus galima tiek geriems, tiek blogiems tikslams. Kitaip tariant tiek padėti, tiek pakenkti sau. Šiuo metu Mėnulis Skorpiono ženkle ir šiandien veiks išskirtinai teigiamai, atnešdamas geresnę nuotaiką ir vidinę stiprybę. Deja, bet jį nustelbia kitų planetų veikimas, todėl šios tylios „vibracijos“ bus „girdimos“ tik „išlavintoms ausims“, o kitiems verčiau ginkluotis minėtu akmeniu, pirkiniais ir narveliu su kanarėlėmis. Taip pat šiandien gerai nuteiks fantastiniai filmai, ypač apie magiją, burtus. Pavyzdžiui, toks lengvas filmas su puikiomis aktorėmis kaip Practical Magic ar pan.arba tokie muzikiniai šou kaip Wicked. Žodžiu tai kas lengva, šviesu ir magiška.

Ši diena tinkama rūpintis namais, t.y. kažką juose pagerinti, įrengti naujo. Ypač tinkamas laikas statyti naujus laiptus, juos kažkaip ypatingai dekoruoti, rinktis išskirtinius. Tokią dieną pagaminti, įrengti laiptai tampa energetiškai stipria vieta.

Na ir ši diena tinkama studijoms, ypač anatomijos bei okultinių mokslų. Taip pat tinkama diena studijuoti astrologiją, hermetizmą, kabbalah.

Eiti prie įrankių juostos