Konsultacijos

Soliaras ir soliaro keitimas (prognozės keitimas)

Dėl soliaro keitimo. Neseniai sulaukiau poros laiškų, kuriuose žmonės teigia, kad paskaitė kito astrologo komentarą, jog keisti gimtadienio prognozes yra blogai. Na ką aš galiu pasakyti, mano nuomonė šiuo klausimu labai kategoriška – tikrai nereikėtų rašyti to, ko nesupranti. Paprastai stengiuosi nereaguoti į nesąmones ir nesikišti, bet kartais jau tikrai nebesuvokiu, kas tai? Piktybinis žmonių klaidinimas? Į pasiūlymus narsiai sutikti gyvenimo sunkumus ir nebandyti jų išvengti, aš siūlau siūlytojo paklausti ar susirgęs apendicitu jis sutiktų būti operuojamas? Arba susirgęs kita liga gertų vaistus? Nes jei taip, tai tikrai nesuprantu, kodėl pats narsiai nesutinka gyvenimo sunkumų, nebando jų išvengti, o vat jums siūlo. Čia tiesiog kalba vergiška sąmonė. Nes tik vergas gali galvoti – kraukite man dar daugiau, ištversiu nedejuosiu. Laisvai mąstantis žmogus natūraliai ieškos išeities, kad pasijustų geriau, tik vergas gali galvoti, kad reikia nuleista galva priimti visas negandas. Dar blogiau – tai daryti siūlys kitiems.

Dar vienas mitas – prognozė dubliuojasi. Taip sakyti galima tik absoliučiai neišmanant astrologijos. Prognozė nesidubliuoja. Kas apskritai yra prognozė ar tas vadinamas soliaras – tai paprastai tariant yra geografinių koordinačių ir dangaus kūnų padėties santykis tam tikra prasme tą akimirką, kurią Saulė būna tokioje pozicijoje, kurią buvo jūsų gimimo akimirką. Niekur nėra nustatytas geografinis taškas, kuriame esant susidarys vis tiek konkreti prognozė, kad ir kokiame taške jūs bebūtumėte. Žmogus yra judantis, slankiojantis taškas, o ne statiškas, įcementuotas į vienas koordinatės ir iki kito taško nuslenkantis tik savo šešėliu, tačiau kūnu liekantis toje pat vietoje amžinai. Nes pagal tokią teoriją, pezalų rašinėtojams aš galiu paminėti, kad jie savo trumparegiškomis pažiūromis neįvertino vienos aplinkybės – daugelis žmonių gyvena emigracijoje. Tokiu atveju, pagal jūsų logiką, jie automatiškai nieko nedarydami jau kiekvienais metais gyvena su pakeistu soliaru, kas reiškia, kad turi veikiančias dvi prognozes ir dar eina prieš likimo dėsnius, vietoj to, kad stotų narsiai jų pasitikti. Deja, realybė yra kur kas gražesnė. Keitimas tai ir reiškia keitimą, jei jūs kaip vienetas esate vienose koordinatėse, jūsų santykis su dangaus kūnais minėtą akimirką bus vienoks, jei kitose, bus kitoks. Paimkime primityvų pavyzdį. Jūs esate žmogus, o planetos yra dangus su savo reiškiniais. Prasideda lietus – jūs galite likti stovėt lauke, kur dabar ir stovite. Ir jus sulys, gal net į jus trenks žaibas. Arba jūs galite į eiti į patalpos vidų ir likti sausas ir saugus. Tokiu principu vyksta ir soliaro keitimas. Dabar jūs man atsakykite, jei jūs įeisite į vidų, ar tuo pačiu liksite ir lauke? Be abejo, priklausomai nuo įvairių kitų veiksnių, vienam nuo lietaus pavyks pasislėpti prabangiuose rūmuose, kitam tik apleistame sandėliuke. 
Gal vis tik reikia baigti astrologiją mistifikuoti ir toliau dergti jos ir taip stipriai nukentėjusį veidą. Yra dar ir dabar manančių, kad žemė yra plokščia. Bet situaciją pataiso bendrasis išsilavinimas. Su astrologija lygiai tas pats. 
Ir galite nesibaiminti, kad gyvensite per gerai. Soliaras keičiasi, nes planetos išsidėsto kitaip, tačiau neigiamo veikimo planetos niekur nedingsta, jos vis tiek veikia. Tik kitas vietas. Na galima juk kovoti su vėžiu, o galima kovoti su mažesnėmis pajamomis. Jums rinktis, kuri kova paprastesnė. 
Net ir pakeitus soliarą, dar veikia vadinamieji tranzitai. Jų poveikis nesikeičia niekada. Taip kad meldžiamieji, jums tikrai ir su prognozės keitimų dar liks sunkumų, kuriuos teks įveikti. Skirtumas tik toks, kad soliaro keitimas gan stipriai veikia žmogaus mąstymą, jį tarsi išlaisvina nuo apribojimo, tunelinio matymo. Yra labai didelis skirtumas ar kovoti su sunkumais viduje mirštant iš skausmo ir aplink save tematant tik tamsą, ar daryti tai su optimizmu ir pasitikėjimu savimi bei savo ateitimi. Labai sunku kažką keisti, kažką daryti, kuomet tau jau ilgą laiką nesiseka. Teoriškai netgi gali žinoti, ką reikia daryti, bet surasti tam jėgų pavyksta tikrai ne visiems. Kai bėdos įsisenėja, prireikia netgi ne vieno keitimo, kad žmogus išliptų iš duobės ir visų pirma savo mąstymu, nes stebuklų nebūna, žmogiško sąmonė, jei ji labai susirgusi, sveiksta irgi pamažu. Ir aš nemanau, kad beviltiškai sužeistą žmogų išgydyti galima dar papildomais likimo kirčiais.

Eiti prie įrankių juostos