Konsultacijos

Solar Return

Mūsuose kaip pastebėjau mažai vystoma tema, net gi kai kurie astrologai įsigudrinę prognozes daryti be jo :DD Na čia tiktų lygiai toks pastebėjimas apie pasigyrimus kai kurių astrologų tinklapiuose – horoskopus braižau ranka 🙂 šaunus sprendimas, tik prieš tokį priimant ir jums, rekomenduočiau prieš tai kreiptis į psichiatrą ir visapusiškai išsitirti, lygiai taip pat sėkmingai galima turėti skalbimo mašiną namuose ir patalynę skalbti rankomis, iš kitos pusės tai puikus sprendimas mazochistui. Bet grįžkime prie šios dienos įkvėpimo. Taigi, ką mums žada Solar Return, SR ar tiesiog Saulės sugrįžimas. Iš esmės tame nėra nieko baisiai sudėtingo, kaip sako mano mielasis draugas Rafaelis – tai vis tos pačios planetos su tomis pačiomis reikšmėmis.

1 namas. Planetos jame rodys mūsų energijos, iniciatyvos lygmenį, tarkim Marsas čia suteiks jums daugiau aktyvumo, tačiau tai gali sulaužyti jums kaulus ir privesti iki kitos kokios operacijos, o jei esate monarchas, netgi nukirsti jums galvą. Jupiteris čia jus padarys laimingesniais, tačiau gali kaip akcijoje vieną perki, antrą gauni dovanų, pridėti +10 kg antsvorio. Man pridėjo, tiesa tada jis buvo 6, bet tikiu, kad būtent man ir 1 pridės, kuomet nuspręs ten apsilankyti.

2 namas. Pinigai, pinigai, pinigai, nors jų daug, bet vis tiek per mažai….

3 namas. Labiau reikšmingas prekybos agentams ir žurnalistams.

4 namas. Nekilnojamasis turtas, tėvai.

5 namas. Cha – vienas geidžiamiausių, nes tai santykiai, meilė ir netgi sužadėtuvės. Norite kažką pagaliau pririšti visam gyvenimui? Palaukite, kol Jupiteris, Venera, Plutonas ar koks kitas paibelis jam nusės, arba keiskite Sr ir ten nusodinkite jį patys.

6 namas. Rutina, bendradarbiai, sveikata.

7 namas. SANTUOKA!!! Nepamirškite, jei trokštate ištekėti, kad prieš tai turite su laiminguoju jaunikiu susipažinti. Jei to nepadarysite, jokia laimės žvaigždė santuokos neatneš. Todėl dar kartą pakartosiu savo klientėms, na gerai gerai, nebūtina nieko daryti pačiai, tiesiog tinkamu laiku eikite ten, kur yra vyrų, visa kitą žvaigždės padarys už jus. Taip taip,  iš kur jūs galvojate pas mane 10 metų jaunesnis jaunikaitis? 😀 na gerai, žvaigždės buvo man gailestingos ir gimimo metu sustojo į ganėtinai dėkingas pozicijas, tačiau net ir kitokias galima paversti sau privalumais.

8 namas. Puiki vieta tiems, kurie trokšta daug sekso ir gyventi už kitų pinigus, tik dieve gink saugokitės tuomet Saturno ten.

9 namas. Aukštasis išsilavinimas bei užsienio reikalai.

10 namas. Darbas, tėvai, vadovai.

11 namas. Draugai, grupės žmonių, norai, svajonės. Sodinkite čia Jupiterį ir jūsų svajonės ims pildytis, su kitomis rekomenduočiau nepersistengti, nes tai ir laidotuvių namai.

12 namas. Jei planuojate užsidaryti vienuolyne, kalėjime ir t.t., palaukite, kol planetos susikaups čia.

Taigi šiandien baisiausiai tingėjau plėstis, bet gal ne taip tingėsiu komentuoti komentarus, jei jų bus, esmė elementari ir primityvi, darome SR, imame akcentuotą namą, pažiūrime, kokia jo reikšmė, tada pažiūrime į planetą, kuri ten sėdi, įvertiname jos tradicines charakteristikas ir pritaikome reikšmes namo nurodytiems dalykams, tarkim pinigams. Aišku, realybėje šuva užkastas kur kas giliau ir yra visokių ten subtilumų ir kitų niuansų, bet jei jūs tik bandote skaityti šiuos dangaus raštus, tai puikus metodas to pirmos klasės kursui išmokti, praktikuokitės ant savęs ir savo artimųjų, o jei kas neaišku, klauskite manęs, ir nepykite, jei ilgai neatsakau, aš žmogus, valdomas Urano, taigi visiškai neaišku, kur ir kada jis mane nuneš.

Eiti prie įrankių juostos