Konsultacijos

Sausio 8 d.

Toliau artėjame prie didžiosios konjunkcijos su visais priedais ir dabar būkite itin atsargūs, likimas krės piktus pokštus, galimos gėdingos situacijos. Nepamirškime, kad Plutonas atsakingas už šalinimą, o Saturnas – griežtas teisėjas. Elkimės kultūringai ir tvarkingai. Geriausia ir toliau šį vakarą leisti ramiai, filmo draugijoje. Kadangi Saturnas atstovauja Lietuvą, siūlau rinktis filmą lietuvišką. Nors prisipažinsiu, nelabai mėgstu lietuviško kino ir nežinau ką čia rekomenduoti. Man pačiai rekomendavo pažiūrėti „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“. Nemačiau, nežinau ar geras, bet o kodėl nepabandžius.
Šiandien gali lankyti įvairūs praeities prisiminimai.
Tai nėra geras laikas verslui, ypač stambiam, galimi skandalai, didelės baudos.
Maitintis reikia lengvai, koks uogų kokteilis su kokosų pienu vietoj tikro pieno pietums būtų pats tas.

Avinams, Mergelėms ir Žuvims tai gali būti finansiškai itin prasta diena, šiems trims reikia šiandien visiškai atsiduoti darbui.

Mėnulis šiuo metu Dvyniuose, Saulė Ožiaragyje. Kas iš gerų dalykų tai Saulės teigiamas aspektas su Neptūnu, kuris atneša stiprią intuiciją, dvasinį augimą, gailestingumą, tai puiki diena dvasiniam tobulėjimui, padėti kitiems, aukoti labdarai. Tačiau dėl bendro fono daugumai emocijos ims viršų, tik vieniems tai atneš džiugų jaudulį, o kitiems pyktį, būdingi netikėti pokyčiai, impulsyvūs veiksmai, konfliktai santykiuose. Netinkama diena priimti sprendimus, protas bus apsiniaukęs. Rekomenduočiau dešimt kartų pamąstyti prieš leidžiantis į konfliktą, nesinešioti pagiežos, pergalvoti savo žodžius keletą kartų apskritai su kažkuo kalbant, nes juos išvartys kitaip, supras neteisingai. Šios dienos moto turėtų būti – galvok du kartus ir atjausk kitus. Nors iš kitos pusės, tai tie kurie galvos kelis kartus, šiuo metu gali teisingai pasinaudoti labai geromis progomis ir naujomis galimybėmis. Tai gera diena burtis Taro, skaityti ezoterikos knygas.

Taigi įdomi situacija ir netrukus sužinosime, ką visata mums nori pasakyti vienu metu atsiųsdama Saturno/Plutono konjunkciją, Mėnulio pilnatį ir Urano pasibaigusį retrogradą. Bet kokiu atveju tokiu metu kiekvienas turėtų būti geras, gailestingas ir žmogiškas. Aš nemanau, kad mums ruošiasi atsiverti pragaras. Aš manau, kad šioje situacijoje bus daug laimėtojų. Bet kokiu atveju laukti liko visai nebedaug. Šiuo metu prastai gali jaustis Oro ir Vandens ženklai – kentėti nuo kritusios savivertės, labai jautriai reaguoti į kritiką. Taip kad visi būkime geresni vienas kitam.

Eiti prie įrankių juostos