Konsultacijos

Sausio 4 d.

Tai grįžtu namo kol Saulė dar nesusileido…..:D Apleidus buvau tuos namus. Bet kartais pasiekiu tokią stadiją, kad galvoju, jog niekada daugiau neberašysiu. Tai tenka pailsėti. Kol kas danguje dar sklando džiugių apgirtusių emocijų žiežirbos, fejerverkų šūviai ir skamba garsi muzika. Pasaulis šiek tiek prisnūdo šventinėje nuotaiko ir net neįsivaizduoja, kokiame košmare jam teks prabusti. Ko aš labiausiai bijau, tai kad nepasinertumėm į atominę žiemą. Nemanau, kad tai būtų visuotinis reiškinys. Manau, kad didesnė grėsmė atskiram regionui. Aš atvirai sakau, kad nesu visažinė ir su planetiniais deriniais, kurie susidaro susidūriu pirmą kartą savo praktikoje. Aš galiu remtis skurdžia senovine statistika ir savo darbo patirtimi, bet tik tiek. Todėl aš galiu klysti ir taip kaip pernai kai sausio pradžioje rašiau, kad tokie ženklai anksčiau atnešdavo pasaulines pandemijas (tie įrašai yra,  juos galima rasti kas netingi scrolinti), taip ir dabar viliuosi, kad esu neteisi. Be abejo aš kalbėsiu tik apie artimiausią laiką, kuris mūsų laukia. Manyčiau, kad mes, mūsų šalis yra pakankamai saugioje pozicijoje šiai dienai. Galvočiau, kad didžiausios grėsmės zonoje dabar randasi Pietų Amerika, ypač jos vakarinė dalis. Galbūt Peru. Nebūtinai tai turi būti atominis sprogimas. Tai gali būti tik alegorija į jį. Tai gali būti ugnikalnio išsiveržimas, stichija ir pan. Bet tai kažkas neįprasto, tarsi dykumą padengęs ledas. Aš kalbu ne apie šiandieną. Bet tai jau greit ir tai bus gan didelis š. Vis tik tikiuosi, kad šį kartą jis mūsų nesieks. Ir mes būsim tie, kurie sakys ačiū dievui, mes tai ir vėl gyvi likom. Tai nauji laikai, nauji dariniai. O kalbant apie Lietuvą, tai neabejotinai šiais metais policija turės darbo kaip niekad. Žmonės ramiai nesėdės, sunku bus suktis tramdant maištautojus.

Aš patarčiau šiais metais klausytis kuo daugiau muzikos. Muzika Vandenio stichija. Rinkitės kažką neįprasto sau. Pavyzdžiui, džiazą. Džiazas Vandeniui labai prie širdies. Visokie dramatiški maršai, fanfaros ir t.t. irgi Vandenio stichija. Žodžiu, išbandykite tai ko neklausėte anksčiau. Ir telydi jus muzika visus metus. Ir pradėkite dabar pat 🙂 Šiandien neverta atsidėti rimtiems mokslams, bus per sunku susikaupti. Verčiau paskaitykite knygą, kuri tikrai domina. Na kad ir apie astrologiją. Taip pat tai geras laikas tvarkyti savo internetinį puslapį. Gera diena fotografuotis, ypač selfiams ir pan. Įsiamžinkite su savo mylimaisiais.
Taip pat šiandien tinkama diena dūmų meditacijai, užkalbėjimui. Dūmai paprastai sudaromi smilkant žoles kaip kad šalaviją, nors tinka ir laužo, žvakės dūmai. Geriausia prinešti smilkomą objektą ir prie lango ir pasakyti: su šiais dūmais aš paleidžiu visą negatyvą, kurio man daugiau nebereikia, visą purvą, kuris mane supa ir visas baimes, kurios mane riboja. Ir jūs turite susikaupti giliai meditacinei, maldos būsenai tai darydami. Pajusti tą veiksmą. Tik tokiu atveju tai veiksminga. Taip pat tokią dieną tinka gaminti maginius sėkmės indelius (apie juos rašiau anksčiau), dirbti su ketinimais ir dėkingumu savo viduje. Šiais metais tai kas nenormalu, taps normalu. Jei normaliu žmogumi būti pavargote ir ieškote tikrojo savęs, rekomenduoju paskaityti knygą „The Green Witch: Your Complete Guide to the Natural Magic of Herbs, Flowers, Essential Oils, and More“, Arin Murphy-Hiscock. Jei visi tie dalykai ne jums, šiandien tinka tiesiog nuoširdžiai pasimelsti už kitus.
Taip pat rekomenduočiau šiais metais pasidomėti akmenimis ir jų suteikiama nauda bei kišenėje ar rankinėje visada su savimi nešiotis akmenuką. Be jokios abejonės, renkatės tai kas jums prie širdies, tačiau tokiam intensyviam kontaktui aš rekomenduočiau švelnaus veikimo akmenis:

1) kalnų krištolą – jis gerai valo negatyvą aplinkoje.
2) ametistą – jis ramina, padeda susikaupti ir aiškiai mąstyti.
arba 3) selenitą – jis valo kaip čia išsireiškus geriau – pačią asmens energetiką, gal taip būtų galima pasakyti, taip pat atveria sąmonę.

Rekomenduočiau šiuo metu nepradėti naujos gyvybės. Po devynių mėnesių bus visai ne koks laikas gimti.

Na o šiandien nesiartinkite prie Liūto. Jis tik atrodys mielas katinėlis, bet realiai bjaurėsis familiarumu ir visokiais seilėjimaisiais bei garsiomis kalbomis. Na taip, pas mus gi garsiai kalbėti, šūkauti ir riaumoti galima tik Liūtui. Taip pat tai sunkus laikas labai žuviškoms asmenybėms (planetos Žuvų ženkle), tokie gali išgyventi nusivylimus meilėje, gali galutinai dūžti iliuzijos, net jei norėsis įsikabinus jų laikytis. Deja, net ir tie kurie nesitraukia iš skęstančio laivo iki paskutinio, galiausiai turi pasukti kitu keliu. Pakankamai dažnai vienatvės kelias kur kas mažiau skausmingas nei meilės.

Gerai, gana kalbų, dabar apžvelkime kas mūsų laukia sausyje. Ko gero visi sutiksite, kad praėję metai buvo ohohoho – pandemija, nauja maišto rūšis, protestai prieš antsnukius 😀 , gyvenimas karantine. Tokie labai labai labai saturniniai tamsūs metai. Tai kalbant apie ateinančius metus galima būtų sakyti, kad šiai dienai mes vos ne vos perėjome seną „levelį“, kažkaip netyčia, visiškai nesuvokdami kaip tai padarėme ir jau turime eiti naują su tomis pačiomis senomis užduotimis bei naujais iššūkiais. Jau šį mėnesį mes sulauksime vandenio liūties arba kitaip tariant planetų gausos Vandenyje – Saturno, Jupiterio, Merkurijaus ir Saulės, o vasaryje bus laikas, kuomet prie jų prisijungs ir Venera su Mėnuliu. Sausio pabaigoje Merkurijus vėl taps retrogradinis taigi Vandenio ženkle jis užtruks. Tiesa, Vandenio planeta Uranas šį mėnesį baigs retrogradinį judėjimą ir pajudės į priekį. Tiesa pasakius, gėrio tame mažai, nes jis pradės sudaryti ypatingai bjaurius aspektus…..bet apie tai pakalbėsime vėliau kai laikas priartės.
Šiais metais mūsų laukia Mėnulio užtemimai gegužės ir lapkričio mėnesiais bei Saulės užtemimai birželio ir gruodžio mėnesiais. O šį mėnesį sausio 13 d. sulauksime Mėnulio jaunaties Ožiaragyje bei sausio 28 d. Mėnulio pilnaties Liūte.

Taigi, ponai ir ponios, nuo kalbų pereikime prie darbų 🙂 O šį kartą užbaigsiu vandeniška muzikine gaida 🙂 Gero klausymo:

Eiti prie įrankių juostos