Konsultacijos

Sausio 30 d.

Puikus laikas naujai pradžiai, pradėti viską iš naujo. Ir ne tik šiandien, dar rytoj ir poryt. Taigi jei norite pradėti naują gyvenimą, tiesiog užsimerkite ir ženkite į priekį. Aš kaip tik tai ir padariau. Na gal mano nauja pradžia nėr kažkokia labai drastiška, bet iš ties laikas tinkamas net pačiai drastiškiausiai pradžiai.

Puikus laikas apsipirkinėti – sėkmės spalvos – žalia, raudona ir juoda, taip pat langučiai. Taigi jei manote, kad naują gyvenimą reikia pradėti su nauja madinga palaidine, dabar pats laikas ją įsigyti.

Tai ir netikėtų susitikimų diena, šiandien gali jūsų gyvenime netikėtai apsireikšti seniai matytas žmogus ir taip pat staigiai vėl dingti.

Geresnė nuotaika lems ir geresnį apetitą. Šiandien visą dieną norėsis kažką kramtyti. Geriausia alternatyva būtų kramtyti gumą. Nes jei imsitės kramtyti maistą, tai galite jo sukramtyti gerokai daugiau nei reikia.

Tai geras laikas konkuruoti, dalyvauti konkursuose, rinkimuose ir t.t. Jeigu jums reikia dėl kažko kovoti, darykite tai būtent šiandien.

Kad jau tokios geros nuotaikos, tai norėčiau trumpai užmesti akį į svarbią ateitį, kaip ir sakiau, tai geri metai. Tačiau situacija gali pasikeisti gruodyje, kuomet pagaliau susidarys Saturno Plutono konjunkcija. Man jau kelinti metai artėjame prie šio proceso ir pagaliau tai nutiks bei su pertraukomis tęsis kelis metus. Ką tai reiškia mums visiems. Tai reiškia, kad maksimaliai sugriežtės valdžios kontrolė. Kaip matome, mes jau kuris laikas einame vis didesnių draudimų keliu, o susidarius konjunkcijai tai pasieks patį piką. Ypatingai bus kontroliuojamos žmonių elgesio normos. Tarkim kaip dabar įvestas draudimas mušti vaikus, pripažinta, kad toks elgesys yra neleistinas ir baustinas, taip bus papildomai ribojamas dar kažkoks žmonių elgesys. Jis bus pradėtas laikyti visuotinai smerktinu. Ir tai nebus priimama pozityviai, kils nauja baimės banga visuomenėje. Laimei tai nebus ilgas laikas. Jis pasibaigs vasaryje. Tiesiog dar vienos draudimų ir ribojimų bangos mes tikrai sulauksime.

Na o šiandien šiek tiek sunkesnė diena Avinui, Mergelei, Ožiaragiui ir Vandeniui. Jie bus geri ir geranoriški, tačiau aplinkiniai juos vertins neigiamai. Labai į naudą būtų šiandien atvirai parodyti daugiau gerumo ir šilumos – žodžiais ir ypač darbais.

Tai be galo gera diena menininkams, kūrėjams. Tai laikas, kuomet gimsta šedevrai.

Paskutiniu metu dažnas skundžiatės, kad jūsų gyvenimas beprasmis ir klausiate, kur tą prasmę rasti. Aš tai galvoju, kad prasmės ieškoti neverta. Reikia tiesiog gyventi ir į viską žiūrėti kaip galima paprasčiau. Labai daug sunkumų susikuriame mes patys. Reikia mokytis įveikti baimę, kad gyvenime nenuveiksite nieko didingo. Nes tiesiog to ir nereikia. Patikėkite, herojų ir didvyrių kelias stiklo šukėmis klotas. Jie jau gimsta konkrečiam tikslui ir eina tik į jį. Visiems kitiems nėra reikalo save taip apsunkinti. Jūs prašote rekomenduoti daugiau knygų lietuvių kalba, deja, pasirinkimas vertingos dvasinio pobūdžio literatūros yra gan skurdus. Tačiau galėčiau parekomenduoti, tiems, kuriuos kankina egzistencinis nerimas Alan W. Watts „Nesaugaus gyvenimo išmintis“.

Eiti prie įrankių juostos