Konsultacijos

Sausio 3 d.

Toks dramatiškas laikas, kuomet visi su teatru neturintys nieko bendro žmonės staiga tampa aktoriais ir dramatinio pobūdžio. Tuo tarpu tikram teatrui laikas tikrai netinkamiausias. Taigi šiandien bus dramų diena. Ir dažniausiai ten, kur jų niekam nereikia. Kitaip tariant perdėto vertinimo diena. Taip pat tai provokacijų ir puolimų, išnaudojimų diena. Geriausia tokią dieną likti namuose ir nekišti nosies į viešumą. Galima sakyti, kad pasisekė tiems, kuriems dar pošventinės atostogos. 
Taip pat tai korupcijos ir nešvarių darbų diena. Tokią dieną įgaliojimus kitų atžvilgiu turintys asmenys lengvai susigundo juos viršyti.

Jau bent keli žmonės manęs klausė, ką aš manau apie neseniai nuskambėjusį skandaliuką, kad keletas astrologų pateikė skirtingas bendrąsias metines prognozes. Na tai ką, aš nemanau nieko. Daug kartų jau rašiau savo nuomonę apie bendrąsias prognozes 12 zodiako ženklų. Galvoju, kad chirurgas neturėtų siūlyti pacientams apendicito gydytis šalpusnio lapų kompresais. O dėl to ar yra tos bendrosios tendencijos, tai jos yra, bet jos bendros labiau visiems koreguoja masinę raidą ir pokyčius, plius situacija be galo greit keičiasi. Todėl bandymas skirstyti į 12 ženklų yra absurdas. Ir visi tai žino, bet neapsimoka apie tai kalbėti.
Tai jei vertinti pagal bendrą judėjimą, be jokios abejonės kai keletas lėtųjų planetų yra savo valdose (Saturnas, Jupiteris ir Neptūnas) laikas labiau geresnis nei blogesnis. Tai reiškia, kad susidaro daugiau teigiamų prognozių nei neigiamų ir daugiau žmonių gyvena geriau nei blogiau. Penai tarkim buvo atvirkščiai.Tai šiais metais ne vienas sulauks daugiau sėkmės, jausis labiau atsipalaidavęs, automatiškai tai veiks nuotaiką bei santykius, ypač meilės. Kai Jupiteris Šaulyje, žmonės labiau linkę į erotinius nuotykius, nes tiesiog mažiau suka sau galvą dėl galimų pasekmių. Todėl ir meilės, santykių bus daugiau, jie bus lengvesni ir mažiau įpareigojantys.

Tai tiek. Šiandien netikusio bendravimo diena, todėl vietoj jo verčiau parekomenduosiu filmą vakarui, nes tai tinkamas laikas istorijai ir dokumentikai:

Eiti prie įrankių juostos