Konsultacijos

Sausio 3 d.

Puikios dienos sportui, o taip pat treneriams, nes jų ugdytiniai šiandien gali pasiekti geresnių rezultatų, geriau įsisavins taikomą metodiką, pavyks atrasti tinkamenius treniravimo būdus.
Geras laikas atnaujinti garderobą ir pasidovanoti naują suknelę. Dienos spalva tamsiai mėlyna, tinka blizgios detalės. Taip pat geras laikas pirkti siūlus ir panašius dalykus susijusius su mezgimu, nėrimu ir pan.
Tai jau nebe poilsio dienos, dabar neverta jų švaistyti atostogoms, verčiau išnaudoti kažkam kitam. Tai labai geras laikas kaupti informaciją, reikėtų aktyvesnės protinės veiklos, bet jei mokytis tingite tai bent jau žinias per televizorių pažiūrėkite.
Tai išskirtinės dienos Ožiaragiams, kurie nustos bendrauti, nustos maldauti, prašyti, aiškinti. Dabar laikas kai ožiaragiškos asmenybės tiesiog apsisuks ir nueis nuo žmonių, su kuriais sklandžiai nesiklosto – užblokuos, atsiribos. Ožiaragius aplankys suvokimas, kad gyvenimas vienatvėje kur kas geresnis nei šiknių apsuptyje ir jie pasirinks taiką su savimi, o ne žmones.

Visumoje tai nėra blogos dienos, jos gali atnešti dangaus malonę, materialines gėrybes, sveikatą. Tokiu metu ore tvyro kažkokio naujumo atmosfera, tai dosnumo, rūpesčio kitais dienos. Ypač šeštadienio vakare ir sekmadienį, kuomet Mėnulis keliaus Jaučio ženklu. Penktadienį ir šeštadienio dienos dalį, kol Mėnulis bus Avine, tas jausis kur kas mažiau. Kol kas Saturno konjunkcija su Plutonu vis labiau stiprėja, o savaitgalyje Merkurijus ims vytis Saulę.

Aš jau ne kartą sulaukiau klausimų, kokios yra mano pačios horoskopo pozicijos r išvis kas aš per žmogus :). Na tai jokia paslaptis. Mano zodiako ženklas yra Liūtas, tačiau jokių liūtiškumo apraiškų mano horoskope nėra ir su šiuo ženklu realiai neturiu nieko bendro. Dar daugiau – stipriai liūtiškos asmenybės mane verčia jaustis nejaukiai 😀 Mano ascendentas yra Svarstyklėse, o Mėnulis – Jautyje. Esu mama dviejų vaikų, kurių vienas jau suaugęs. Turiu teisinį išsilavinimą ir iki susipažinimo su astrologija ilgą laiką dirbau teisininke. Kaip jau ko gero niekam ne paslaptis, šalia astrologijos domiuosi ezoterika bei netradicine medicina. Tačiau jokiais būdais neneigiu ir materijos malonumų bei tradicinės medicinos. Kaip tik priešingai 🙂 Menulis Jautyje sudaro puikią atsvarą dvasinio tobulėjimo kelyje ir neleidžia pakilti per aukštai. Mano MC yra Liūto ženkle, kas be abejo rodo, kad mano darbas yra malonumas.
Kas mano horoskope rodo astrologiją? Na aš gan uranizuotas žmogus, kadangi Uraną turiu pirmame horoskopo būste ir dvi planetas Vandenio namuose – 11 būste – Venerą ir Marsą. Dažnas klausimas yra, kodėl aš nerodau savo veido ir slepiu vardą ir pavardę. Iš ties nieko panašaus – dirbu oficialiai, moku mokesčius ir kiekvienas mano klientas vardą bei pavardę mano žino. O ne vienas net ir FB drauguose yra, todėl žino ir mano veidą 🙂 Bet dėl stiprios Mergelės ir Skorpiono išraiškos savo horoskope visada jaučiau poreikį stvoėti užkulisiuose, o ne rampų šviesoje. Viešumas man nėra malonus, aš labiau mėgstu lindėti po akmeniu, todėl jo vengiu. Man patinka mano darbas, labai patinka. Bet privačiame gyvenime mėgstu likti nematoma 🙂 Tikiuosi patenkinau smalsaujančių smalsumą, bet jei dar kas turite klausimų, prašom klausti kol Merkurijus, veikiamas Jupiterio nusiteikęs atsakymams 😀
O dabar grįžkime prie šių dienų, kuriomis reikėtų anksčiau keltis, susitvarkyti namus – išskalbti visus nešvarius rūbus ir išplauti visus nešvarius indus, išvalyti kruopščiai pastales, tualetus, apsipirkti, leisti kuo daugiau laiko su vaikais ir nedrausti jiems kaip reikiant patriukšmauti, atsakinėti kantriai į jų klausimus ir į lovą eiti tik tada kai jau jausite, kad galite užmigti stovėdami. Tai aktyvumo dienos, gal jos atneš nuovargį ir skaudančius šonus, bet laimės ir išsipildžiusių norų taip pat. Jei šiomis dienomis jūsų gimtadienis – verta jį trankiai atšvesti. Taip pat tai geras laikas bendrauti su savo dvasiniu vadovu. Jei sergate, žinokite, kad tai laikas, kuris gydo pats savaime. Išlikite kantrūs. Liga kaip ir augimo procesas nevyksta akimirksniu. Šiuo metu jus gydančiai veikti gali paprasčiausias bendravimas su gerais draugais.

Nebūkite šiomis dienomis vieni – išvažiuokite pasidairyti po kitus miestus, nueikite pavalgyti į kavinę. Niūros dienos dar tikrai mus aplankys, tai juk nesibaigiantis ciklas 😀 bet kol jos dar neatėjo, išnaudokime progą 🙂

Eiti prie įrankių juostos