Konsultacijos

Sausio 29 d.

Dar viena nebloga, sportiška diena. Šiandien tinka sportuoti, stebėti varžybas, priimti sprendimus sporto klausimais ir pan. Ypač tinkama diena krepšiniui, turiu omenyje žaisti, užsiimti juo kaip sportu patiems. 
Ir vėl gera diena pirkiniams – ypač pirkti vaikams. Taigi jei reikia atnaujinti vaikišką garderobą, dabar kaip tik pats laikas. Šios dienos sėkmės spalvos – balta, raudona ir juoda. Taip pat sėkmės simbolis – įvairūs taškai, taškeliai. Taip pat šiandien tinka pirkti kvapus, kvepalus ir pan, kur pagrindinis akcentas yra vetiveris (vetiverijos), taip pat eterinį kedrų aliejų. Taip pat gaminius su raudonuoju granatu. O gal tiksliau būtų pasakyti – naudoti, jei turite ir įsigyti bei naudoti, jei neturite. Kvėpintis kvepalais su vetiveriu, puoštis papuošalu su raudonuoju granatu, užsidegti eterinių aliejų lempą su kedro aliejumi ar pan. Kedrų aliejus veikia atpalaiduojančiai, malšina stresą. O šiandien kaip tik tokia diena, kuomet lengva pasiekti atsipalaidavimo būseną, pažvelgt į situacijas paprastai, skirti laiko sau, praleisti vakarą namuose su savimi, užsiauginti sparnus, tapti kažkuo nauju.
Tai finansiškai palanki diena, tačiau labai išlaidauti nėra rekomenduojama. Šiandien piniginę tegul valdo protas. Šiandien lengva sukurti greito praturtėjimo strategijas ir jomis pasinaudoti, tačiau turėkite omenyje, kad jei darysite kažką neteisėto šiuo metu, vėliau tikrai už tai sulauksite bausmės. Tai diena, kurią pradėti nusikaltimai būna atskleisti, o kaltieji gauna pelnytas bausmes.
Tai pakankamai taiki diena, kompromisų diena. Visų pirma tai galioja porų santykiams. Todėl jei reikia priimti kažkokį bendrą sprendimą, leistis į kompromisus, dabar kaip tik tam tinkamas laikas. 
Šiandien tinkamas laikas spręsti problemas su apatine stuburo dalimi.
Tai ne dvasingumo, taip kaip tik žemiškumo, išgyvenimo diena. Turiu omenyje, kad šiandien reikia atidėti dvasinį tobulėjimą į šalį ir pasirūpinti žemiškomis problemomis, finansais, sveikata ir panašiais dalykais. Tačiau būtent šiandien gali aplankyti toks kaip sakoma visumos matymas, kuomet žmogus pradeda suvokti, kad nėra tikslinga išpažinti kažkurią vieną religiją, tačiau visos jos savyje talpina bendras tiesas.

Eiti prie įrankių juostos