Konsultacijos

Sausio 29 d.

Trumpalaikės miglos prasisklaidė, gera diena mokytis, laikyti egzaminus, gintis darbus ir pan. Taip pat gera diena keliauti, lankyti muziejus, ypač skirtus išskirtinėms asmenybėms, visokiems filosofams ir pan. Tai pat archeologinius objektus, tarkim piramides. Dar tai puiki diena švietimui ir istorijai bei archeologijai. Iš tikro istorija ir archeologija yra be galo įdomus dalykas. Jei šias disciplinas studijuosite, kad ir savarankiškai, tai leis jums kur kas geriau pažinti pasaulį ir jame veikiančius dėsnius. Tarkim jūs galite sužinoti, kad piramidės yra ne tik Egipte kaip kad Didžioji Egipto piramidė ar Džosero piramidė. Jų yra visame pasaulyje (svajonė jas visas gyvai pamatyti). Irane yra Tepe Sialk ziguratas, Irake yra Uro ziguratas, Nubijos piramidės dabartiniame Sudane (karaliaus Kashta kapas), Qin Shi mauzoliejus Kinijoje, Saulės piramidė Meksikoje, Generolo kapas Kinijoje, Borobudur šventykla Indonezijoje, Prang šventykla Kambodžoje, El Castillo piramidė Meksikoje, Guimar piramidė Tenerifėje. Todėl kad tai visiems vieninga energetinė struktūra, tam tikras energijos generatorius. Ties tuo dirbo ir garsusi Tesla. Iš ties jautresni žmonės buvodami šalia šių didingų statinių ar jų viduje, gali justi itin stiprius, sukrečiančius energetinius srautus. Analogiška forma buvo statomos ir senosios bažnyčios. Analogiška forma turi visos hierachijos ir struktūros šioje žemėje. Todėl jei jaučiatės jau viską pasaulyje matę, viskas jums gyvenime tapo nuobodu, nebeturite ko siekti (taip, būna ir tokia būsena), kodėl gi jums nesuplanavus turo palei piramides? Galiu garantuoti vieną – po jo grįšite namo kitu žmogumi.  Tarp kitko tai geras laikas planuoti kelionę, ne tik keliauti ir lankyti archeologinius griuvėsius.

O štai neteisėtiems dalykams diena ne pati geriausia. Jūsų nedorybės gali būti išaiškintos ir ypač kiek tai susiję su šiukšlėmis bei aplinkos teršimu.Puiki diena atnaujinti garderobą.

Šiandien aukštumoje jausis Skorpionas. Moterys bus femme fatale stiliaus karalienėmis, abi lytys spinduliuos vidine jėga ir paslaptingumu, jausis superagentais. Žodžiu, mūsų Skorpionas šiandien virs drakonu.
O visiems kitiems tai tokia gan eilinė diena, geriausia ją būtų praleisti gamtoje, ieškant gilesnio ryšio su ja. Todėl ir aš šį kartą ne daugžodžiausiu.

Tylos, susikaupimo ir pojūčių 🙂

Eiti prie įrankių juostos