Konsultacijos

[:lt]Sausio 29 – 31 d.[:]

[:lt]Paskutinė darbo diena ir savaitgalis vis dar nežada nieko gero. Kaip ir rašiau ankstesnėse prognozėse dėl Saturno – Urano aspekto, kuris susidaręs ir stiprėja dabar, pamažu budinėja ugnikalniai pasaulyje (tikėkimės, kad tai ir liks nedideliais pasispjaudymais, o milžiniška katastrofa neįvyks), o šalys užsidaro sienas. Tai iš šios dienos perspektyvų jau galima drąsiai sakyti, kad Saturnas aspekte su Uranu ir toliau veiks kaip bandymas suvaržyti, uždaryti. Šis darinys stiprės ir savo maksimalią jėgą išlaikys iki vasario pabaigos, o vėliau šiek tiek susilpnėjęs tęsis iki liepos pabaigos. Po to jis dar kartą susidarys lapkričio pabaigoje, piko taškas bus per Kalėdas, užsibaigs sausio antroje pusėje ir dar kartą mus aplankys 2022 rugpjūčio pabaigoje ir pasilaikys iki gruodžio. Aš negaliu pasakyti tiek toli į ateitį, kas laukia. Aš jau ir taip per daug užsisėdžiu maniakiškai tyrinėdama pasaulio ateitį. Šiai dienai laisvė bus ribojama vis griežčiau. Tačiau kartu su ugnikalniais gali tai išsiveržti ir žmonių protestais bei riaušėmis. Ech…aš taip pasiilgau žaliojo sezono gamtoje, bet kartais mane apima mintis ar šiais metais tai netaps išgyvenimo gamtoje sezonu. Tikėkimės, kad netaps ir pasirodžiusi pavasario Saulė padės žmonėms atsigauti. Bet šiai dienai aš tikrai patariu žmonėms nesėdėti ir nelaukti kol valdžia juos išgelbės. Jūs galite piktintis ir aš suprantu, kad vienos kirpėjos ar manikiūrininkės verslas ne visai ta vieta, kuri gali tapti didelio pavojaus šaltiniu. Ypač kai minios marširuoja maximose. Bet gyvenimas yra NETEISINGAS. Ši planeta yra bloga ir neteisinga ir aš niekad neteigiau priešingai. Bet vakar mane pačią apėmė begalinės nevilties valandos susidūrus su bukos biurokratijos mechanizmu ir nebaudžiamumu. Todėl mano patarimas bet kuriam jūsų būtų mokytis kažkokio amato. Net jeigu jūs esate mokslų daktarė ir jūsų atlyginimas kol kas teka nesustojančia vaga. Kad ir kas jūs bebūtumėte, mano patarimas būtų mokytis amatų. Pavyzdžiui, siūti. Jei tapsite gera siuvėja, vis tiek užsidirbsite ant duonos blogiausiais laikais. Nebūtinai siūti. Bet kokie rankdarbiai, meniška ir kūrybinė veikla jums leis netgi lengviau išgyventi šias dienas. Dar galima slėptis knygose. Labai jaukiose knygose kaip kad Susan Branch fantastiškoje knygose. Gaila, jos neleidžiamos lietuvių kalba.
Ir dar tikrai ką siūlau tai puoselėti ryšius, burti tarpusavio komandas. Ne, neskatinu gyvo bendravimo. Sakau, kad kurkite bendraminčių burbulą ar pan., kad jei nutiktų kokia didesnė bėda ir tektų patiems savimi rūpintis, jūs liktumėte ne vienas, o su grupele žmonių. Ranka rankon, koja kojon išgyventi lengviau. Bet aš galvoju, kad žmonija šią baisią krizę įveiks. Ir įveiks taip, kad sukurs dar daugiau technologijų, kurios šiai diena gal net nematytos nei viename fantastiniame filme. Galvoju, kad tolimesnėje, bet ne per tolimoje ateityje mes sulauksime ypatingų įrenginių, kurie sugebės veikti žemės klimatą ir lems didelius pokyčius žemės paviršiuje. Ir tik tada ši civilizacija prieis liepto galą.

Na o kalbant apie šias dienas tai toks sustingimo laikas. Kai gali atrodyti, kad užstrigote mirties taške ir niekada nebeišjudėsite iš vietos. Gali būti įvairių dalykų, kuriuos būsite priversti daryti prieš savo valią, pavyzdžiui, ieškoti galimybių kaip grįžti į Lietuvą iš emigracijos dėl netikėtos artimo žmogaus mirties. Na taip, aš čia žiauriai parašiau, bet laikas toks ir yra. Pažadu iškart parašyti geriau vos tik jis pagerės. Taip pat tai blogas laikas tiems, kurių laisvė ir taip suvaržyta. Pavyzdžiui, sėdintiems kalėjime. Ten išvis gali būti labai blogų dalykų. Na bet čia gal nesiplėsiu, kiekvienas mes pats esame atsakingas už tai  kad vedėme vienokį ar kitokį gyvenimo būdą. O dabar jei būtų galima taip pasakyti, yra karmos laikas. Nemėgstu šio žodžio. Man labiau patiktų sakyti, kad dabar mes kapstomės po tai, ką patys sukūrėme. Aš gal tik norėčiau dar pastebėti, kad žmonės nėra visai vieni vienut vienužiai šaltoje visatos tamsoje. Nors jie vis laukia ateivių kosminiais laivais, kurie niekaip neatskrenda. Tačiau yra ir kitokių būtybių. Net krikščionybė tai pripažįsta įvardindama jas angelais. Nors realiai tai tiesiog aukštesnės sąmonės būtybės su kuriomis kiekvienas paprastai bent kartą susiduria gyvenime ir tai ateina kaip išganinga mintis beviltiškoje padėtyje, netikėtas išsigelbėjimas dideliame pavojuje ir t.t. Tai jeigu jums dabar labai blogai, melskite, prašykite, maldaukite. Gal kažkas jus išgirs. Ne tikrai kur kas daugiau šansų, kad bus išgirstas tas, kuris ištisai garsiai rėkia nei tas, kuris kantriai ir tylia kenčia 🙂
O šiaip tai dabar gali gimti įvairių didelių meilių. Kai negali ten nei valgyti, nei miegoti, nei kvėpuoti. Gaila, meilės reikalus pristabdo karantinas, o tai ore tvyro pavasariškos nuotaikos šioje srityje. Na nenusiminkit, vis tiek tokiu metu gimę aistros, kad ir kokios galingos jos būtų, greitai išblėsta. Na ir Saulė dar sąjungoje su Jupiteriu. Tai gali pasireikšti didelėmis svajonėmis, dideliais tikslais, didelėmis ambicijomis. Merkurijus šeštadienį tampa retrogradiniu ir šioje kelionėje mėnesio eigoje jis vėl kovos su Marsu bei bučiuosis su Venera, Jupiteriu ir Saule. Taigi vėl atėjo laikas pergalvoti savo veiklą, mintis, santykius su aplinkiniais, kažką pakeisti ir pagerinti. Labai dažnai randu internete diskusijas – oi Merkurijus retrogradinis tai jau šakės mano meilės santykiams. Kažkoks „briedas“. Merkurijus nėra atsakingas už meilę. Merkurijus sako „aš galvoju“, Venera sako „aš myliu“, Marsas sako „aš veikiu“. Merkurijus tai ryšiai, kalba, mokslas, mintys. Venera tai meilė, troškimai, aistros, susižavėjimas, malonumai. Marsas tai motyvacija, siekiamybė, reakcija, jėga.
Dar grįžtant prie aktualijų, šiomis dienomis didesnį dėmesį skirkite naminiams paukščiams. Galimi laukinės gyvūnijos antpuoliai ir didesnė rizika savo augintinių netekti. Na ką padarysi, žiema ir valgyti visiems norisi.

https://www.instagram.com/p/CKPQOJlFGbn/[:]

Eiti prie įrankių juostos