Konsultacijos

[:lt]Sausio 26 d.[:]

[:lt]Venera artėja prie Plutono ir iš esmės jau pradeda sudaryti sąjungą su juo. Tokiu laiku reikia save „maitinti“ gražiais dalykais ir siūlyčiau tam reikalui puikų animacinį filmuką Soul (Siela), kurį galite žiūrėti ir kartu su vaikais, ypač jei patinka temos gyvenimas po mirties 🙂 O gal išsitraukti senas fotografijas ir peržiūrėti jas kartu su vaikais. Supažindinti su savimi vaikystėje.
Drabužinę atnaujinti laikas irgi tinkamas. Dabar jau drąsiai galima pasidovanoti vasarinę suknelę ateinančiam sezonui. Sėkmės spalva – tamsiai geltona. Išskyrus Aviną, kurio sėkmės spalva šiuo metu tamsiai raudona, bordo.

O šiaip laikas toks kaip čia pasakius – demoniškas. Taip kad apsiginkluokite kryžiumi ir česnaku, smilkykite šalaviją 😀 Na aš juokauju, vakcinuotų mutantų – vampyrų armijos sulaukti neturėtumėte, bet kryžius maldai dvasiai palaikyti, česnakas kūnui kovoje su virusais, o šalavijas blogai energijai išrūkyti. Šiandien gali sustiprėti fatalizmo jausmas, kuomet žmogus beveik nebemato prasmės toliau kovoti ir atsiduoda likimo valiai. Jeigu tik turite galimybę, dabar iki pat vasario rekomenduotina atsidėti dvasinėms praktikoms ir atsiriboti nuo kitų dalykų, tame tarpe ir darbo. Šiuo metu ne vienas gali atrasti savo mistišką, pavadinkime tai raganiška, pusę. Tai tinkamas laikas ieškoti bendraminčių įvairiose grupėse. Net nebūtinai dvasinio tobulėjimo. Taip pat šiandien tinka gaminti magijos buteliuką sau – apsaugos talismaną. Jūs galite pasižiūrėti internete kaip tai atrodo (spell jar).
Šiandien neverta savęs apkrauti sunkiais dienos planais, nes jiems pritrūks jėgų. Ką tikrai verta suplanuoti tai kuo anksčiau (bent jau iki 9) atsidurti lovoje, o ilgus vaikščiojimus, namų tvarkymą atidėkite ar bent palengvinkite užduotis. Apskritai laikas gan pavojingas ir fiziniame lygmenyje. Tokiu metu galima susidurti su nuo policijos  besislapstančiu nusikaltėliu ar pan. Nors aš gal sakyčiau, kad tokiu metu gal ne tiek smurto rizika išaugusi, kiek nusikalstamumas apskritai ir tai gali pasireikšti ypač sukčiavimu, finansinėmis aferomis ir pan. O ir sveikatai laikas ne pats geriausias. Nenustebčiau, jei augtų pandemijos rodikliai ar žmonės pradės sirgti sunkiau.

Išskirtinesnis laikas Avinui, kuris sieks laimėti bet kokia kaina, daug svajos. Jam tai tikrai ne mielus filmukus reikia žiūrėti, o kokia anime kaip Attack on Titan. Taip pat išskirtinesnis laikas bus gimusiems nuo sausio 21 iki sausio 30 d. Na tai gali būti tiesiog sunkesnis laikas.[:]

Eiti prie įrankių juostos