Konsultacijos

Sausio 23 d.

Šiandien yra kačių terapijos diena. Visų pirma namie laikomos katės gali būti kur kas aktyvesnės ir kelti daugiau chaoso nei įprasta, tačiau šiandien jų veikimas labai ypatingas. Jei jaučiatės blogai, užsiimkite su kate – glostykite, žaiskite, laikykite ant rankų ir kelių. Dabar jos veikia itin stipriai kaip gydomoji jėga. Ypatingai dvasiniu atžvilgiu. Dar šiandien tinka sportuoti, tai irgi gerai veiks. Galima netgi pasiekti kažkokį asmeninį rekordą.
Šiandien nerimą ir nepasitenkinimą kels finansiniai dalykai, pavyzdžiui, gaunama alga. Bet šiaip tai nėra labai bloga diena bendrąja prasme. Tokią dieną daugelis jaučiasi palyginus neblogai, daugiau juokiasi. Vat ką blogo tokia diena gali atnešti tai susidūrimą su priešais ir dilemą – nubausti ar atleisti, gal net tapti draugais. 
Apskritai tai palyginus geri metai. Na bent jau palyginus su praėjusiais. Jūs sakysite, bet aš taip dažnai rašau, kad dienos blogos. Bet taip atrodo tik todėl, kad pernai aš išvis nerašiau dienos apžvalgų. Tačiau palyginus su pernai, tai geresni metai dvasine, fizine, emocine, psichine ir finansine prasme. Žinoma, nebus taip, kad visiems bus viskas labai gerai. Tai nėra įmanoma. Aš kalbu, kad pernai daugumai buvo blogi metai, šiemet daugumai jie bus kur kas geresni. Ir ne vieno žmogaus gyvenime įvyks tikrai labai ypatingų dalykų.
Paskutiniu metu sulaukiu vis daugiau prašymų patarti norintiems eiti ezoterikos keliu. Anksčiau sakiau griežtai nerašysiu ta tema niekada, bet matau, kad buvau neteisi. Todėl kaip jau kuris laikas darau ir toliau rašysiu atskirai apie dienos poveikį ir rekomendacijas būtent šiems žmonėms. O jums tai yra pabudimo diena. Šiandien reikia save prikelti bent trumpam ir atidžiai klausytis. Tokią dieną sutinkame dvasines būtybes ir jos atneša svarbią žinią. Pavyzdžiui, per sapnus.Tai tinkamas laikas skaityti praktinės ezoterikos knygas, pavyzdžiui, tokias kaip Idil Ahmed „Manifest Now“. Taip pat tai tinkama diena domėtis astronomija. Nesiūlau stoti į universitetą, bet video youtube pažiūrėti vieną kitą tikrai galima. Ezoterika tai ne tik dvasiniai mokslai, praktinius išmanyti irgi būtina. Kelti reikia ne tik dvasinių žinių lygį, bet ir žemiškų mokslų neapleisti.

Eiti prie įrankių juostos