Konsultacijos

Sausio 23 d.

Šiandien gerai veiks muzika, ypač kažkas lengvo, ramesnio, laiko patikrinto, linksmo, tinka eiti į koncertus, skaityti žurnalus, ypač apie muziką. Tai dėkingumo diena, šiandien reikia mokytis dėkoti už tai ką turite, ką gaunate ir ne tik mintyse. Nebloga diena finansų atžvilgiu, ypač profesionaliems investuotojams. Savotiškas laikas laivininkystės sektoriui, kai vieniems gali beprotiškai pasisekti, kiti žlugti. Tačiau finansiškai raštingi žmonės šį laiką gali išnaudoti labai palankiai sau šiame sektoriuje. Apskritai finansiškai tai gera diena. Tačiau ji ne tokia gera diena žmonėms, kurie linkę daug reikalauti. Tokie gali sužinoti, kad, deja, bet jiems nieko nepriklauso.
Tai gera diena kažką jaukaus padaryti savo darbo vietoje, pagerinti būvį, pavyzdžiui, įsirengti jaukų kavos – arbatos kampelį. Tik nepamirškite pavaišinti ir kolegų.

Tai ir meilės diena, šiandien net santūrieji Ožiaragiai norės pasiduoti flirtui (bet verčiau sunaikins objektą, juk meilė taip trukdo darbui), tiesa Avinas (galvos tik apie save) ir Mergelė (analizuos situaciją) išliks rimti, tuo tarpu Vandenis (susidomėjimo objektai nuolat keisis) su Dvyniais (bus įsitikinęs, kad žino viską) bus nusiteikę flirtuoti, Svarstyklės bus žaismingos ir atsipalaidavusios ir tikros savo pergale, o štai Skorpionai į dėmesį gali reaguoti agresyviai, nors jo norės. Jautis bus jaukus ir meilus (galvos kad situacija pilnai jo rankose), Vėžys drovėsis (skęs jausmų vandenyne), o Liūtas bandys jausmų objektą užvaldyti jėga (bus be galo kūrybiškas). Žuvys jaus emocinį nuosmūkį (bet tikės, kad tai laikina), o Šaulys bus scenos žvaigžde (bus tikras, kad viską supranta).

Saulė keliauja Vandenio ženklu, Mėnulis Ožiaragyje, tinkamas laikas dirbti ties suplanuotais, struktūrizuotais dalykais, geras laikas gydyti senas žaizdas, augti, spręsti problemas, dirbti. Ne už ilgo mūsų laukia Mėnulio jaunatis Vandenyje. Venera sudaro teigiamą aspektą su Jupiteriu. Tai tai sėkmės, naudos laikas. Tokiu metu galima sutikti naujų puikių žmonių, tačiau gyvenkite saikingai – persivalgyti, persigerti irgi norėsis, verčiau palepinti save sąmoningai geidžiamos koka kolos buteliuku iš anksto. Tokiu metu žmonės linkę per daug save lepinti. Artėjanti Mėnulio jaunatis (penktadienį) intensyvios, džiaugsmingos energijos pliūpsnis, kuri gali atnešti įvairių netikėtumų. O šiandien puiki diena astrologijai, taigi kas mokotės, išnaudokite ją tinkamai.

Tai geras laikas intuicijai. Tiesa, ne visi mes mokame atskirti, kuomet tai tikra nuojauta, o kada tik mūsų fantazijos. Tikra nuojauta ateina kaip nenuneigiamas, tvirtas žinojimas. Mūsų fantazijos yra lydimos abejonių, nerimo ir sumaišties. Gera diena maginiams ritualams, užkalbėjimams, ypač susijusiems su keturiomis stichijomis, taip pat laiminimams, gydymui.
Ramybės ir sveikatos 🙂

Eiti prie įrankių juostos