Konsultacijos

Sausio 22 d.

Na pagaliau ir kažkas šviesesnio mūsų padangėje. Puiki diena meilei. Gal tiksliau puiki diena ieškoti draugo/draugės – eiti į pasimatymus, susipažinti ir pan. Taip pat tai puiki diena grožio procedūroms, ypač tokioms, kurios atliekamos profesionalų. Net jei nesilankote pas juos, šiandien drąsiai galite išbandyti kažką naujo, pavyzdžiui, prisiauginti blakstienas. Nes šiandien taip vadinama maksimalaus grožio diena, kuomet itin tinka daryti kažką tokio, kas būtų žymiai daugiau nei natūralus grožis. Taip pat tai gera diena pirkti, ypač internetu, ypač iš užsienio. Tiesa, dar kitų planetų neigiamas veikimas nėra pasibaigęs, tai verčiau rinktis tokius saugius puslapius kaip amazon ar pan. Tokią dieną galima pirkti akmenis, mineralus, siekiant, kad jie taptų amuletais kelyje į šviesą – rožinį, turmalininį arba dūminį kvarcą, tigro akį, Tinka pirkti amuletus su savo zodiako ženklu, bet tai turėtų būti praktiškai panaudojamas daiktas, pavyzdžiui, puodelis.

Šiandien gera diena mokytojams, sėkminga diena. 

Tačiau tai labai bloga diena bet kokiai rizikingai, ekstremaliai fizinei veiklai. Na. laimei, dabar žiema ir tokiomis veiklomis ko gero mažai kas užsiima, aš turiu omenyje tarkim važinėjimą motociklu, automobilių lenktynes ir pan. 

Tačiau tai puiki diena meditacijai – šiandien medituojant reikia susitelkti į mintis apie šviesą bei meilę, priimti į save šviesą bei meilę. Tai ypatingas laikas, kuomet gali apsivalyti siela nuo tamsos ir skausmo. Šiandien labai stipriai ir labai teigiamai veikia Mėnulis, ypač ryte, Todėl veiksmingiausios meditacijos bus iki devintos valandos ryto. Bet geriau vakare nei niekada. Sunkiausia mėnesio dalis jau baigėsi, niekas dar nėra tobula, bet galima trumpam atsikvėpti. Svarbiausia – niekada nepamirškite – Mėnulis yra tai, ko jums visada reikia bijoti mažiausiai. Jo poveikis trunka vos kelias valandas, per tiek laiko jis niekada nespėja nuveikti kažko labai žalingo, o ir prigimtis jo taiki iš esmės, gal tik nuotaikos svyruojančios kiek per daug….Bet kad ir kokia jo spalva būtų, kad ir kokioje fazėje jis būtų, tai per daug nereikšminga, kad jo bijoti. Jis pats pernelyg nedrąsus ir drovus, kur jau jam kitus gąsdinti.

Ir dar…visada atsiminkite, kad tikrosios žinios yra jūsų viduje, joks mokytojas, guru ar pan. jums jų neatskleis, vienintelis kelias į jas yra per save patį. Taip pat žinokite, kad atsiveriantis žinių šaltinis leidžia matyti ne tik žmogaus veidą, bet ir sielą. Tam, kuris eina dvasiniu keliu, ilgainiui nebereikia žodžių, nes jis girdi, ką kalba kito siela. 

Eiti prie įrankių juostos