Konsultacijos

Sausio 21 d.

Vienas blogiausių dalykų, kokį pasauliui atneš šis Urano – Saturno siautėjimas bus radiacija. Ne, kalbu ne apie šiandien, kalbu apskritai. Galvočiau, kad tai bus lokaliu mastu, ne pasauliniu. Galbūt netgi tas faktas bus ilgai užgniaužtas ir nutylėtas kaip ir pridera Saturno reikalams. Bet kažkada ateityje jį išduos išaugęs apsigimimų skaičius kažkokio teritorijoje. Greičiausiai tai nutiks kaip nelaimingas atsitikimas, o ne numesta bomba. Lygiagrečiai tai labai geras laikas astronomijai ir šioje srityje mūsų laukia fantastiški atradimai.

Na o kalbant apie šią dieną, tai rekomenduočiau nepamiršti, kad žiema dabar ir keliai, ežerai, gatvės nėra lenktynių trasos. O ne vienam taip atrodys ar atrodė kaip matome iš ankstesnių dienų. Urano – Marso konjunkciją gimimo horoskopuose turi adrenalino mėgėjai, o šiuo metu ji gali išauginti tą poreikį ir lėtesniems. Bet tai vienas tų dalykų, kurios savyje reikia kontroliuoti. Adrenalino poreikio išvengti galite sportuodami, tai šiandien verčiau investuokite į kokybiškus sportinius batelius, bet su pačiu sportu dar šiek tiek palūkėkite, nes toks laikas išaugina ir sportinių traumų tikimybę. Tiesa, šiuo metu su pirkiniais irgi atsargiai. Prekės gali ateiti nekokybiškos, kilti nesklandumų su jų pristatymu.
Šiandien daugiau dėmesio reikėtų skirti savo šeimai, ypač tėvams, broliams/sesėms, ypač moteriškai lyčiai. Tai pokalbis su mama ar sese vakarėjant dienai gali ir nuraminti, ir sušildyti. Apskritai galiu paguodai pasakyti, kad šios dienos vakaras atneš geresnį vidinį jausmą, tikėjimą, kad viskas susitvarkys ir bus tik gerai, kad laukia kažkas stebuklingai gero. Ir vakaras bus gan taikus. Tinka tamsoje ramiai pasivaikščioti, ypač jei gyvenate gamtoje.
Tai puiki diena studijuoti astrologiją.

Prastas laikas politikams. Kaip matome viešoje erdvėje – pilna neprotingų jų veiksmų ir sprendimų. Toks jausmas, kad savo nesąmonėms jie tyčia renkasi patį netinkamiausią laiką. Dabar tikrai reikėtų susilaikyti nuo atvirų pareiškimų viešoje erdvėje, dramatiškų laiškų, nes vėliau tai stipriai atsisuks prieš juos pačius.

Dar kalbant šie tiek apie ateitį, šį mėnesį mūsų laukia Mėnulio pilnatis Liūte. Pilnatis visada tinkamas laikas dvasinėms praktikoms ir jai galima ruoštis jau dabar. Pilnatis įvyks sausio 28 d. Tinkamas akmuo bus šį kartą karneolis. Žolė (gėlė) – medetka. Jei norite mielos dovanos sau, galiu parekomenduoti Llewellyn’s 2021 Witches’ Datebook – tai metų kalendorius (ar gal dabar tai vadinama planuokliu 😀 ).

Na o šiuo metu Saulė keliauja Vandenio ženklu ir ruošiasi jungtis su Jupiteriu bei Saturnu. Šių sąjungų fone mes dabar gyvensime iki vasario. Labai svarbu nepamiršti, kad Vandenis nėra tik išprotėjęs keistuolis, tai ir proto, aukšto intelekto ženklas. Todėl Vandenio sezoną tikrai rekomenduotina išnaudoti mokslams bei studijoms. Vandenis nėra religingas, nėra dogmatiškas tai religijai šie metai nebus lengvi ir nuo religinių praktikų bent jau šiuo metu rekomenduotina atsitraukti, nes jos gali sukelti vidinę sumaištį ir galybę abejonių. Tokiu metu bus lengviau apsispręsti (Vandenis gan ūmus), bus lengviau laikytis savo nuomonės, netgi norėsis dėl jos pasiginčyti. Bus daugiau pasitikėjimo savimi, domins naujovės. Šiaip jau pasitikėjimas savimi žmogui yra be galo svarbus. Tačiau šiuo metu Saulė, sudarydama konjunkcijas su Saturnu bei Jupiteriu dar sudarys (kaip ir minėtos planetos) neigiamus aspektus su Uranu ir Marsu, o tai gali lemti perdėtą ir nepagrįsta savo jėgų pervertinimą. Plius toks laikas labai didina vidinę įtampą, agresiją. Tai tarsi ant žemės nukritę ir kibirkščiuojantys elektros stulpo laidai, kuomet visa nušluojančio gaisro pakanka vos vieso sauso šiaudelio. Tai aš rekomenduoju tvirtai stovėti ant žemės, o įtampą išlieti kūrybiniame darbe. Labai gerai ją nuims rankos žemėje, kitaip tariant darbas su gėlių vazonėliais, sėklų sodinimas į juos ir pan. Pasistenkite sąmoningai susilaikyti nuo konfliktų.
Saulė prie Saturno priartės sausio 23 d., nors pamažiukais tas darinys gali jaustis jau ir dabar. Tai kur kas sunkesnis darinys nei Saulės konjunkcija su Jupiteriu ir jo metu galite jausti išsekimą, gali trukti drąsos. Tai tas jausmas – tiesiog nepajėgiu nieko daryti. Džiaugsmas, pozityvumas, kūrybiškumas kažkur išnyks. Tačiau jau sausio 24 d. Saulė pamažiukais ims judėti link Jupiterio, atnešdama palaipsniui vis didesnį palengvėjimo jausmą.
Šiandien labai labai savotiška diena ir jei bus gimdančių tai maždaug pusę vienuolikos ryto gims tam tikru ženklu pažymėti vaikai. Na o visiems kitiems tai toks tarsi atgimimo laikas. Ne vieną gali aplankyti aštrūs intuicijos pliūpsniai, toks instinktyvus žinojimas, atsiverti akys. Ir ypač apie save patį. Išlikite ramūs. Drąsiai stokite į akistatą su tiesa.

Šiandien tinkama diena užsiimti fizinio skausmo gydymo praktikomis. Turiu omenyje dvasines. Būtent todėl, kad galite pasiekti nemenkus rezultatus suvokime kaip tai padaryti. Išties fizinis skausmas yra fizinis skausmas ir valios pastangomis galima jį slopinti arba galima išmokti nuo jo atsiriboti. Antras variantas sunkesnis, aš jo neaptarinėsiu. Tačiau jei kenčiate nuo chroniško skausmo, galite išbandyti pirmąjį būdą, bet kaip ten bebūtų tam vis tiek prireiks nuolatinių praktikų. Tiesa, jokiais būdais nesiūlau taip slopinti apendicito skausmo 😀  Atsisėskite ramioje vietoje ir pasistenkite išsigryninti savo mintis, išsivalyti. Vargu ar tai pavyks, jei neužsiimate meditacija. Rankoje reikia laikyti ametistą ir nukreipti jį kaip galima arčiau tos vietos, kuri skauda. Jei skausmas plačiai išplitęs, tuomet laikykite jį dešinėje rankoje, jei esate dešniarankis arba atvirkščiai. Reikia vizualizuoti baltą šviesą, kuri prasideda ties jūsų pėdomis ir pamažiukais kyla jūsų kūnu aukštyn jį apgaubdama, kol visiškai į ją pasinersite. Jei kartosite šią praktiką nuolatos, jūs sugebėsite ganėtinai lengvai „pamatyti“ tą baltą šviesą ir lengvą jos švytėjimą. Savo skausmą reikia kreipti būtent į ją, kad ji tarsi susiurbtų jį. Tai labai stipri praktika ir gan nesudėtinga. Tačiau čia labai svarbu ar pavyksta išlaikyti sutelktumą, nes jei šio įgūdžio nėra tai mintys šokinės ir nuklys kažkur kitur išsklaidydamos efektą. Todėl pradedantiems patartina kartoti trumpus tekstukus kaip paimk mano skausmą, atiduodu savo skausmą ir pan. Geriausia tai daryti balsu, nes kaip ir sakiau, gali būti sunku išlaikyti ilgiau sutelktas mintis. Rekomenduotina sutelktumo būsenoje išlikti iki pajusite palengvėjimą. Tačiau pradedantiems jis gali ir neateiti iš karto. Todėl užbaikite kai pajusite nuovargį. Būna atveju kai tas palengvėjimas ateina šiek tiek vėliau ar prireikia tam keleto praktikų. Aš pati praktikuoju šį metodą ir tinkamai atliekamas jis labai veiksmingas. Be to jį tinka naudoti ir sergant depresija, kovojant su priklausomybėmis.

Nuotraukoje kadras iš filmo Interstellar

Eiti prie įrankių juostos