Konsultacijos

Sausio 21 d.

Šiandien bus lengva pasigriebti kokį virusą, pavyzdžiui, nekaltą slogą, kuri vėliau komplikuosis į sinusitą. Taigi verta imtis profilaktikos. Galiu pasidalinti mano mėgiamu kokteiliu kai įtariu, jog imunitetui ne pro šalį būtų vitaminų bombikė – du apelsinai, dvi morkos, obuolys (renkuosi žalios spalvos, pavyzdžiui, jonagold) ir gabaliukas imbiero. Viskas perleista per sulčiaspaudę, štai ir kokteilis. Išgerti reikia iš karto, negalima palikti pastovėti. Ypač šiuo atžvilgiu blogas laikas vaikams, jų imunitetas gali kristi drastiškai ir gali netgi labai sunkiai susirgti. Todėl jei vaiko sveikata blogės, į medikus verčiau kreiptis anksčiau nei vėliau. O šiaip tai geriausia pasislėpti kažkur kur klimatas saugesnis, pavyzdžiui, Maltoje arba dar toliau, į kokią JAV Džordžijos valstiją. Kitaip tariant, neblogas laikas atostogoms. Tarp kitko ne tik poilsinei kelionei, bet į kokį Everestą kopti irgi galima. Na bent jau galit jausti padidintą susidomėjimą alpinizmu ir paskaityti kokią knygą apie tai. Arba kitaip tariant, šiuo metu išaugs kovinė dvasia, norėsis veržtis pirmyn, sudraskyti kliūtis, nuotykių ir juoko. Dabar mažiau galvosime apie maistą ir pinigus, tik tiek kiek tai būtina išgyvenimui. Geras laikas eiti į dvasingus koncertus, tarkim meditacinės muzikos.

Bus didesnis noras kuistis internete, kažko ieškoti, kažką tyrinėti, o gal šnipinėti arba tiesiog scrolinti.
Vis dar ryškesnis laikas Mergelėms, kuriose šiaip jau linkusios slėptis už uždarų durų, tačiau dabar gali apsimesti, jog visai jos nieko nebijo ir šiandien duris su apsimestina drąsa atidaryti. Tuo tarpu Avinas taps ko gero nemėgiamiausiu zodiako ženklu, gal net nekenčiamiausiu. Apskritai šiandien vyraus žmonių tamsioji pusė. Tarkim kokiam Skorpionui tai bus visiškai eilinė diena, jis ir taip negatyvus. O štai Avinas taps keršto angelu. Žuvys pačios aktyviai tamsoje neveiks, bet gali nukentėti nuo toksiško žmogaus, ypač jei toks yra artimų žmonių tarpe, ypatingai jei tai partneris. Jis gali traumuojančiai atstumti. Šviesuolis Liūtas gali patirti pažeminimą, o Vandenio dvasinės žinios gali būti sutriuškintos debatuose su kokiu super guru. Jaučiui gali tekti išeiti iš kasdieninės rutinos, kitaip tariant – komforto zonos, o Mergelei atsidurti viešo dėmesio centre. Tiesa, tokia tamsi diena turi savo pliusus, ji tinkama kraujo magijai (ne, čia ne vampyrų apokalipsė). Šiandien kaip sakoma karminio atpirkimo diena kai kuriems. Pats išsireiškimas, žinoma, nesąmonė. Tačiau tai diena, kuomet kerštingi žmonės sulaukia atpildo, Jeigu jūs sąmoningai, siekdamas keršto kažką įskaudinote, likimas dabar sulaužys jus ir paliks vienatvėje.

Merkurijus šiuo metu keliauja Vandeniu ir šiame ženkle jis mums pateiks dar ne vieną siurprizą, zigzagą ir kitus netikėtumus. Saulė jau irgi Vandenyje. Mėnulis keliauja Šaulio ženklu, todėl tai gera diena mokytis kažko naujo. Saulė jau atsiplėšė pakankamai toli nuo Saturno/Plutono konjunkcijos, tiesa, šie du vėl sulipę į krūvą. Tiesa, neigiamas dalykas tas, kad Saulė dabar sudaro neigiamą aspektą su Uranu.
Tai tokia ne stebuklinga dienelė. Bet kad jau žiema neateina ir judėti iš savo guolių jau laikas, tai puiki diena po darbų užsiimti sodo/daržo darbais, kurių dar nelabai yra, na bet galima kokią pavėsinę prašmatnią sode statytis, bus kur vasarą atsigaut. Tingėti jau nebe laikas.
Produktyvios dienos!!!

Eiti prie įrankių juostos