Konsultacijos

Sausio 20 d.

Pradedame naują savaitę. Šiandien mus puikiai veiks gyvūnai – katės, šunys. Net jei jie nebus labai draugiški, ypač katės, vis tiek buvimas šalia augintinių veiks kaip vaistai. Pasinaudokite jų terapija, nes diena gali būti gan sumauta, tek lėkti griūvant. Ypač tai pasijaus jaunesniems žmonėms, kurių užimtumas šiandien gali tapti maksimaliu. Nepamirškite, kad diena sunki ne tik jums, bet ir vaikams, todėl teoriškai geriausia tokią dieną mamai neiti į darbą ir likti su vaikais namuose. Deja, bet nei nuo darbo, nei nuo mokyklos mūsų niekas neatleidžia. Tačiau jei priklausote tiems laimingiesiems, kurie gali sau tai leisti, likite namuose. Tarp kitko, jei jau prakalbom apie mamas, tai kokia moteris bus mama savo vaikams, galima spręsti iš moters Mėnulio. Tarkim moteris su Mėnuliu AVINE stengsis išmokyti savo vaikus pasitikėjimo savimi, nepriklausomybės, ryžto, sugebėjimo apsiginti.JAUTYJE – skiepys stiprią vertybių sistemą, mokys džiaugtis materialinėmis gėrybėmis, siekti finansinio saugumo.DVYNIUOSE – mokys būti savimi, siekti žinių, bendrauti atvirai, socializuotis.VĖŽYJE – skiepys šeimos vertybes ir suvokimą apie šeimos svarbą, mokys empatijos, atjautimo, stengsis ugdyti fizinę vaikų ištvermę.
LIŪTE – skatins būti nepriklausomais, vystyti savo talentus, būti ambicingais.MERGELĖJE – skatins mokytis, mąstyti, padėti kitiems, rūpintis sveikata.SVARSTYKLĖSE – skatins bendrauti, mokys apie santykių svarbą, rodys estetinę pasaulio pusę.SKORPIONE – skatins būti nepriklausomais, pasitikėti savimi, mokys atsparumo, paslaptingumo.ŠAULYJE – mokys atvirumo, skatins siekti išsilavinimo, pažinti kitas kultūras, išbandyti įvairius gyvenimo būdus.
OŽIARAGYJE – mokys pasitikėti savimi, ugdyti fizinę stiprybę, siekti finansinio saugumo, būti sąžiningu.VANDENYJE – skatins būti individualiu, siekti laisvės, išreikšti save, būti savimi.ŽUVYSE – mokys santykių svarbos, empatijos, tolerancijos kitiems, mokys išklausyti.

Tai geras laikas ieškoti būsto, ypač tiems, kurie nekelia didelių reikalavimų ir siekia tiesiog nusipirkti, kuo pigiau ar turi tai padaryti skubiai, per daig nesirinkdami.

Ryškesnė diena Mergelėms, jų pačių gyvenime bus sumaištis ir sproginės bombos, degs gaisrai, išsilies ugnikalniai, tačiau net visame tame jos ras laiko guosti draugus, kuriems nesiseka. Pareiga yra pareiga ir Mergelė jos nepamiršta net karštoje vonioje su putomis ir vynu.

Daugelis žmonių yra savo proto marionetės. Išsilaisvinimo procesas vadinamas sielos transformacijai, pakeista sąmonės būsena, minčių perprogramavimu ir pan. Sakysite kam to reikia, ir taip gerai ir t.t. Žinoma, jei jūs gyvenate gerai, niekas jūsų neverčia nieko daryti. Esmė yra gyventi taip, kad gyventi būtų gerai. Deja, bet taip gyvena mažuma. Kiti kenčia nuo priklausomybių, depresijos, nerimo ir panašių dalykų. Tai galima bandyt įveikti vaistais, kodavimais ir kitais dalykais, bet kol žmogus savo proto spąstuose, tai tas pats kaip valtyje skylę kamšyti su vata. Esmė, kad iš viso to išeiti gali tik pats žmogus ir kol jis to nepadarys, visi gydymai bus tik simptomų malšinimas. Na nebent žmogus patektų pas puikų specialistą, kuris sugebėtų jam padėti pakeisti mąstymą arba kitaip tariant pereiti aukščiau įvardintus procesus. Bet net jei niekas jums nepadeda, jūs galite šiuo keliu eiti pats. Užsiimti reikia tuo prieš einant miegoti arba iškart tik prabudus. T.y. tuomet kai žmogaus racionalusis protas prigęsta arba dar neatgavęs viso aiškumo. Ypač veiksminga tai daryti prieš miegą. Miegas apskritai labai svarbi žmogaus gyvenimo sritis, mes pramiegame mažiausiai trečdalį savo gyvenimo. Tiksliau miega kūnas, žmogiškoji siela niekada nemiega. Tik ne visi tai žino ir dauguma galvoja, kad nakties miegas tiesiog išbrauktas laikas iš gyvenimo. O iš ties tai įspūdingas, stebuklingas laikas, kurio metu mes iš esmės galime pakeisti savo gyvenimą. Tą puikiai žino sąmoningą sapnavimą praktikuojantys žmonės. Tiesa, tai sudėtinga technika, ilgas procesas iki pavyksta pasiekti bent nedidelių rezultatų. Bet tai nereiškia, kad tie, kurie tuo neužsiima, negali niekaip sau padėti. Aš dabar plačiau to neaptarinėsiu, vis tik geriausia yra susirasti patyrusį mokytoją. Tačiau kol tokio neturite, jūs galite skirti keletą minučių prieš miegą (gulint lovoje prieš užmingant) ir vos atsibudus (dar neatsikėlus) paprasčiausiam vaizdiniui, kurį turite susigalvoti patys. Tai turi būti kažkas tokio, kas darytų jus laimingu, leistų išgyventi labai teigiamas emocijas. Taigi tą vaizdą galvoje reikia prasukinėti kol užmigsite ir keletą kartų jau beveik sąmoningai prabudus ar prabudimo procese.  Tai turėtų tapti įpročiu kaip kad valytis dantis. Tiesiog sielos higiena. Neverta apie tai daug mąstyti, analizuoti ir t.t. Procesai patys koreguosis ir kreips jus kita linkme. Tai yra vienas pirmųjų ir svarbiausių pratimų dvasinio kelio pradžioje, nėra jis toks paprastas kaip atrodo, nes nėra lengva išjungti siautėjantį protą, sukoncentruoti dėmesį. Bet procese tai duos puikius rezultatus ir taps teigiamu įpročiu. Gydančiu įpročiu, kuris nuves ir prie kitų pokyčių. Ir nepamirškite, kad geri darbai irgi gydo. Kaip sakoma budizme – jei tu uždegsi kitam šviesą, ta šviesa apšvies ir tavo kelią.

Šiandien vakare Saulė pereis į Vandenio ženklą, Mėnulis keliauja Šaulio ženklu. Visumoje situacija šiek tiek aprimusi, pasibaigė Merkurijaus – Urano bjaurus darinys, padovanojęs mums skandalingą situaciją su neva tai pagrobta meergaite. Toks laikas atneša sprogdinančias naujienas, kurios plinta greičiau nei maro epidemija, bet paprastai yra melagingos, neteisingos. Na bet dabar žodžių, rašytinių nesusikalbėjimų laikas jau baigėsi. Nors aš pati turėjau stulbinantį pavyzdį, kai ant mano sienos su kažkuo diskutavęs vyriškis, staiga ėmė rėkti, kad dingčiau iš jo gyvenimo, prirašė šlykščių komentarų. Atrodytų ligonis….ateina į kažkieno namus ir reikalauja dingti 😀 Bet toks laikas ir sveikam žmogui gali sujaukti mintis. Todėl jei šiomis dienomis kažkas jus įžeidė raštu ar žodžių, reaguokite su atlaidžia šypsena. Žmogui Uranas jaukė protą. Dabar jau jis gal to nebedarys. Dabar kaip tik gali apimti moralinės pagirios dėl net sau pačiam netikėto kvailumo, nekultūros proveržio.
Grįžtant prie pozityvių dalykų – verslininkas tai geras laikas kurti strategijas bei verslo planus. Taip pat tai geras laikas visiems tvarkyti savo internetines svetaines, puslapius, ypač padirbėti ties dizainu. Taip pat tai gera diena teigiamiems palinkėjimams, palaiminimams ar paprasčiausiam peržegnojimui. Nešykštėkite to savo artimiesiems. Kada nors aš plačiau parašysiu apie tai, ką reiškia peržegnojimas. Tai stiprus okultinis veiksmas. Realiai net keista, kad krikščionių religijoje šitiek okultizmo, dar keisčiau, kad jie taip kruopščiai šalino visus okultizmo atstovus. Na taip, konkurencija baisus dalykas, reikia konkurentais atsikratyti, ypač jei tik nusavinai jų pačių darbus.

O po darbo šiandien geriausia jaukiai pasislėpti po antklode ir pasidaryti sau serialų vakarą.

Geros dienos!!!

Eiti prie įrankių juostos