Konsultacijos

Sausio 18 – 20 d.

Savaitgalis laukia nelengvas. Ypač jis sunkus bus psichikos sutrikimų turintiems žmonėms. Tačiau ir sveikiesiems kaip sakoma gali „važiuoti stogas“. Na bet po savaitgalio jau pradės lengvėti. O šis laikas visiškai netinkamas priimti svarbius sprendimus, susijusius su meile, pavyzdžiui, susituokti. Tokiu metu pasirenkami labai netinkami žmonės, pavyzdžiui, turintys sunkių priklausomybių ar rimtų psichologinių problemų, jei ne blogiau. Aš išvis sakyčiau – ne meilės laikas, uždarykite pažinčių svetaines, šį savaitgalį veikite kažką kito. Bet pasimatymams, ypač pirmiesiems, uždėkite griežtą kryželį kol kas. 

Tačiau dabar geras laikas užsiimti namais, ypač grindimis, pavyzdžiui, susidėti naują laminatą. Ypač kas sugeba tai daryti savo rankomis.

Vis dar negeras laikas sveikatai, profilaktikai rekomenduotina pagerti vitaminų, ypač D, tokiu metu daugeliui Lietuvos gyventojų pasireiškia jo trūkumas. Tą, beje, nustatyti galima elementaraus tyrimo metu. Dabar tikrai netinkamas laikas dietoms, drąsiai save galima palepinti saldainiais, tai padės pagerinti dvasinę savijautą. Dietos dabar kenktų ir kūnui, ir sielai. Nes tai apskritai liūdesio, netekčių (kalbu ne apie mirtį, nes mirties laikas paslėptas nuo žmonių akių, o išsiskyrimus) laikas. Tokiu metu artimiems žmonėms tenka išsiskirti, nes kažkuris būna priverstas kažkur išvykti, artimi ryšiai nutrūksta. Ir čia aš ne apie meilę kalbu, o apskritai. Tokį laiką reikia tiesiog išgyventi. Po savaitgalio jau pradės lengvėti. Ypatingai tai ne koks laikas šeimos narių santykiams. Nebūtinai dėl konfliktų, kaip ir sakiau, neretai tokiu metu įvyksta išsiskyrimai kažkokia forma, santykiai nukenčia nuo nesusipratimų, melo, veidmainysčių, baimių ir pan. dalykų. Ypatingai tai sunkus laikas mamoms.

Apskritai tai pykčio, tingėjimo bei kiaulysčių laikas, nuotaika nuolat keisis, daugelio viduje vyraus sumaištis. Aš sakyčiau, siela šiuo metu bus nepavaldi valios jėgai, todėl geriausia, ką galite padaryti tai bent kaip reikiant šį savaitgalį pasirūpinti savo kūnu. Bet kokiu atveju tai gyvenimo pamokų dienos. Ir visas nesėkmės reikia priimti ne kaip nesėkmes, o kaip pamokas. Gal nepakankamai išmoktas ir kontrolinius gal teks perrašyti ateityje, bet tai tik pamokos, kurias reikia išmokti.

Ir pabaigai šiek tiek pozityvumo. Apie dar gimstant atimtas galimybes, kovą už laimę ir laimingą pabaigą 🙂 Visada atsiminkite, kad iki 80 metų jūsų rankose yra visos galimybės keisti savo gyvenimą, jei kažkas nepavyko šiandien, tai tik viena diena, ateis rytojus ir viskas jau bus kitaip: 

Eiti prie įrankių juostos