Konsultacijos

Sausio 16 d.

Vis dar tęsiasi iliuzijų, apgaulių, dviveidiškumo laikas. Dabar ypatingai jis pavojingas politikams, nes neatsargiai leptelta frazė gali atskleisti tikrą veidą rinkėjams ir tas veidas bus labai negražus. Tačiau kitiems žmonėms irgi būdinga bus susidurti su išnaudojimu, veidmainystėmis ir panašiais dalykais. Taip pat tai finansinių apgaulių laikas – saugokitės sukčių, tokiu metu apskritai jūsų pinigais lengvai pasinaudos kiti. Elementari klaida sistemoje gali priskaičiuoti per daug mokesčių, o atgauti veltui sumokėtus pinigus bus nelengva. Tai toks vargo laikas, nemalonu, bet nebūtinai kažkas tragiško. Tiesiog tą vargą reikia išvargti. Šis bjaurus darinys jau nuo sausio 20 d. ims silpnėti. Taip pat ta diena bus tinkama naujiems darbams, naujau pradžiai, kaip sakoma savotiškai naujus metus pradėti. Saulė pereis į Urano ženklą ir bendra situacija šiek tiek palengvės kai sumažės planetų Ožiaragio ženkle. Turiu omenyje dvasiniu atžvilgiu. Nes Ožiaragis pats niūriausias, depresiškiausias ženklas. Tačiau kol kas vis dar pralaimėjimų laikas, nepasitikėjimo, tokiu laiku žlunga susitarimai (ypač dėl užkulisinių nematomų priešų veiksmų), prarandamas autoritetas ir įtaka. Dabar toks laikas kaip sakė Kahlil Gibran „mus riboja ne mūsų galimybės, o fantazijos stoka“. Tai fantazijos gali ir nestokosite, tiesiog ji bus negera, nuodijanti, vedanti į iliuzijų pasaulį. Pasistenkite išlikti virš vandens ir išlaikyti blaivų protą. Laikas aktyviai plaukti ateis vėliau.

Tai ir kritusio imuniteto laikas – būdingos peršalimo ligos, ypatingai veikiančios plaučius. Tokiu laiku rekomenduotina neskubėti gydytis antibiotikais, verčiau išbandyti žolinius preparatus. Žinoma, jei jums diagnozavo plaučių uždegimą tai tikrai neverta kažko laukti, bet jei tiesiog kosėjate ir turite šiek tiek temperatūros, neskubėkite gerti rimtų vaistų. Tokiu laiku lengva jais apsinuodyti, susilaukti pašalinio efekto.
Taigi šios dienos vakarą geriausia paskirti studijoms, geriausia tokioms, kur kažko mokotės savarankiškai, nėra prievolės žūt būt iškalti tą ar aną vadovėlį. Pavyzdžiui, galima savarankiškai gilintis į savo gimimo brėžinį, skaityti apie astrologiją, astronomiją ir pan. Labai dvasingų disciplinų šiuo metu verčiau vengti, nes jos gali pernelyg neigiamai paveikti psichiką. Tačiau galima skaityti dvasingas knygas, tokias kaip tarkim Kahlil Gibran Pranašas (trilogija).
Sekančios dvi dienos (sausio 17 – 18 d.) bus svarbesnės Dvynių ženklo atstovams. Šį kartą jiems netikėti gali kilti noras įsipareigoti, pavyzdžiui, vesti, tačiau sudėtinga bus apsispręsti dėl to kaip pasiūlymą reiktų pateikti, geriau sakomus žodžius sudėlioti tai ar anaip. Geriausia negalvoti nieko, jei mylite, tai užsimerkite ir pirmyn. Žodžiai iš tikro mažiausiai reikšmingas dalykas.

Eiti prie įrankių juostos