Konsultacijos

Sausio 15 d.

Tai svarbus ekologijai laikas. Tokiu laiku kiekvienas turėtų susimąstyti kaip jis galėtų prisidėti prie planetos ekologijos. Na bent vienu mažyčiu žingsneliu ir užsibrėžti to laikytis tarkim bent jau iki šio mėnesio galo. Galbūt tai taps įpročiu po to. Pavyzdžiui, atsisakyti plastikinių maišelių naudojimo. Arba bent jau sumažinti jų naudojimą. Plastikas kaip tik yra vienos piktai veikiančių planetų simbolis. Jo ribojimas – itin veiksmingas metodas jūsų dvasinei gerovei visų pirma. 
Tai tinkamas laikas išeiti iš darbo. Ko gero sulauksite daug apsimestinių apgailestavimų ir ditirambų buvusiam puikiam darbui. Bet jei darbas jums tapo nepakeliama našta ir esate nusprendę jį keisti, dabar kaip tik tas laikas, kuomet reikia taip ir padaryti. Išmesti šiukšlę į šiukšliadėžę ir ją uždaryti. Savaime suprantama, aš negarantuoju jums, kad po to naujas jus susiras. Sakau, kad tai tinamas laikas užbaigti darbinius santykius.
O žvelgiant pagal visumą, tai diena tokia „pavargusi“. Nieko reikšmingo, tiesiog gali prireikti didesnio kiekio kavos. Tačiau kitų planetų neigiamas veikimas trumpam prasisklaidęs, todėl situacija visai džiuginanti ir stipraus nuotaikos pablogėjimo neturėtų būti. Tiesa, toks laikas atneša stiprų poreikį svaigintis. Ypač narkotinėmis medžiagomis. Ypač pažeidžiamiems žmonėms, turiu omenyje sergantiems fiziškai ar dvasiškai. Vis tik būtų gerai sukaupti visą valią ir to nedaryti, nes pernelyg lengva bus įkliūti. Tokiu metu dauguma žmonių vergauja savo mintims, savo mąstymui. Tačiau dabar kaip tik tas laikas, kuomet pergalė prieš jį, suvokimas, kad gali nebūti minčių vergų, tai tu gali jas valdyti, pakylėja į visai naujas aukštumas, nauja dvasinį lygmenį. Ta pergalė gali būti ypatingai sunki, tačiau įmanoma. Kaip sakė Leonardo da Vinci – mokymasis proto neišsekina. Todėl šią dieną reikia paskirti mokslui – geriausia mokytis savo minčių valdymo. O kam šiandien bus sunku, siūlau po darbo užsiimti piešimu, tapyba ir pan., nes tai palengvins vis dar besitęsianti antra savaitė neigiamą periodą.

Eiti prie įrankių juostos