Konsultacijos

Sausio 15 d.

Šiek tiek geresnė diena. Tinkama kelionėms, gal ne pačioms sudėtingiausioms, bet kur Europoje smagiai praleisti laiko tikrai tinka. Šiandien galima sau leist atsipalaiduoti ir kaip reikiant pašėlti. Tinka keliauti automobiliu, pirkti kelionių bilietus, ieškoti akcijų jiems.

Tiesa, tai nėra pati geriausia diena bendravimui, šiandien galime pastebėti, kad patys leidome užlipti sau ant galvos, savęs negerbti ir neaišku kaip dabar tą situaciją ištaisyti. Galimos išdavystės ir labai skaudžiaus, žmonės bus lengvai nuperkami, mielai slaptomis skųs kitus. Tai tokia intravertiška diena, šiandien verčiau susitelkti į save nei į kitus. Jei jau neatostogaujate kažkur kitur, tai po darbo verčiau imti dėžę braškinių ledų ir eiti namo.

Sodininkams/daržininkams dabar pats laikas peržiūrėti nuo vasaros dar likusį derlių ir atsikratyti apgedusiomis daržovėmis. Kitaip sakant apsišvarinti. Susitvarkyti įrankių sandėliukus ir pan. Jūs – žmonijos ateitis. Ateis tokia diena kai tik jūsų dėka ir visi kiti turės pastogę, maisto, vandens ir deguonies. Sakyčiau, kad šiai dienai tai pati perspektyviausia specialybė, tik kol kas ne visi tai supranta. Puiki diena rūpintis ir gyvūnais gamtoje. Pavyzdžiui, paukščiams pagaminti lesalo. Gal net kažką labai kūrybiško, gražaus. Tiesa, žiema taip ir neatėjo, tai ko gero jie nėra labai alkani. Bet jei nubersite lauke iš sėklų širdelę, tai vis paukščiau padėkos ir magiškas meilės ritualas bus, kam dabar puikus laikas. Siunčiama meilė sugrįžta. Net jei siunčiate ją tik paukščiams.

Mergelės gali jausti padidintą nervinę įtampą, gali kankinti nemiga, pavyzdžiui, panikos priepuolis vidury nakties, kad pramiegojo darbą.Skorpionus apims ypatinga šnipinėjimo nuotaika, bet seksis tai daryti nelabai, vis palanki proga nepasitaikys.

Saulė už keleto dienų pereis į Vandenio ženklą, kol kas ji vis dar Ožiaragyje. Mėnulis šiandien keliauja Svarstyklėmis. Taigi tokią dieną reikia ieškoti balanso tarp darbo ir poilsio, taip pat planuoti, tvarkyti šeimos biudžetą. Venera šiandien teigiamoje sąjungoje su Uranu. Tai puikus aspektas, tinkamas laikas pradėti kažką naujo – keisti savo išvaizdą, plaukų spalvą, namų aplinką, meilės santykius, ieškoti juose naujos ugnies, išbandyti naują pažinčių svetainę. tai puikus laikas pradėti naują kūrybinį projektą. Tai geras laikas skaityti astrologines knygas, mokytis prognozavimo technikos. Taip pat tai geras laikas kažką statyti. Analizuoti savo mintis ir jausmus. Organizuoti ir planuoti taip pat diena sėkminga.
Jūs labai dažnai man rašote ir klausiate ar jau pakankamai tobuli esate, kaip pasiekti to ar ano gurų lygį, kad nesiseka pasiekti aukštumų dvasinėse praktikose. Tos mintys kadaise kankino ir mane. Ir kai patekau pas labai trokštamus mokytojus, nekantravau išgirsti, kokių gi stebuklų čia mane mokys. Bet nemokė nieko. Pasakė visų pirma išmok piktame žmoguje pamatyti jo baimę ir su pagarba išklausyti tą, kuris tave puola. Išmok suprasti, kad tame nieko asmeniško, išmok atjausti kito skausmą, nes puola tik tie, kuriems kažką labai skauda. Kol reaguosi atgal su pykčiu, nekęsi, tol nieko naujo išmokti negali. Ir aš vis dar mokausi. O mokslų pradžia atrodytų buvo tokia primityvi….geležinė taisyklė – bendravimas gali būti tik mandagus ir pagarbus. Jokių bet, jokių kaltų. Tas kuris šios taisyklės nesilaiko, iškart išeina visiems laikams be jokio bandymo išsiaiškinti priežastis. Oi kaip dažnai man būdavo pikta ir atrodydavo neteisinga. Bet iš tikro tai buvo pats teisingiausias mano patirtas dalykas, nors ilgai tai atrodė kaip veidmainystė. Mūsų pyktis niekam nereikalingas. Iš pradžių mes turime mokytis sąmoningai jį sulaikyti. Po to atsiveria akys ir pasaulio vaizdas pasikeičia. Tai viena svarbiausiu dvasinio kelio pamokų. Ne gilios dvasinės praktikos, o savikontrolė, valios ugdymas. Be šito niekaip. Aš ne apie perdėtą pozityvumą, ne apie emocijų slopinimą. Aš apie darbą su savimi.

Eiti prie įrankių juostos