Konsultacijos

Sausio 15 – 17 d.

Puiki idėja – skiepų pasas, kuri tikiuosi bus įgyvendinta ir leis žmonėms grįžti prie gimtadienio kelionių. Aš labai visada palaikau keliavimą, nes kelionės tai tas dalykas, kuris leidžia žmogui neužstrigti vadinamoje sustingimo būsenoje. Tačiau esu prieš keliavimą, kuomet tai gali pakenkti kitiems. Vis tik manau, kad Jupiteriui perėjus į Žuvų ženklą, vakcinavimo procesai pajudės kaip reikalas ir kiekvienas norintis gaus galimybę padaryti. Pirmą kartą tai nutiks labai greitai, jau gegužės pabaigoje, o rugpjūtyje Jupiteris vėl grįš į Vandenio ženklą ir ten karaliaus iki Naujų metų. Šiandien apskritai tokia nostalgiška diena…kai lankys atsiminimai, gal tame tarpe ir buvusių kelionių. Ne, aš kol kas nežadu geresnių laikų ir ta virš žmonijos pakibusi grėsmė niekur neišsisklaidė. Bet kas dėl pandemijos, manau, kad ji pradeda nueiti nuo arenos pamažiukais ir situacija gerės. Gal pamažu, bet gerės. Technologijų dar laukia Plutonas Vandenyje, kuomet jų išsivystymas šaus į pačias viršūnes. Na o bet tačiau vaizdas nuotraukoje žemiau yra ne iš fantastinio filmo…Tai prieš keletą metų padaryta nuostabi Šanchajaus nuotrauką, kuri puikiai iliustruoja kiek gi toli žmonija pažengė tobulindama įvairias technologijas. Ir tuo pačiu kokia gi ji trapi ir pažeidžiama išliko nepaisant to.

Na o kalbant apie šiandien ir savaitgalį tai geras laikas darytis tatuiruotes. Deja, dabar karantinas tai teks praleisti, patys su rašalu verčiau nesidarykit. Bus dar tų progų. Verčiau užsiimkite garderobo atnaujinimu, nes tam dienos irgi geros, o daryti tai galima internetu. Taip pat geras laikas psichoterapijai ir panašiems dalykams. Ką irgi galima daryti virtualiai.
Prastas laikas korumpuotiems valdininkams ir politikams, jų darbeliai lįs į dienos šviesą, net jei bus paslėpti sutuoktinių ar pan. kišenėse. Ožiaragis yra valdžios ir valstybės tarnybos simbolis tai jo sezonas vis tiek buvo palanki terpė klestėti parazitams. Hipiui Vandeniui ant valdžios nusispjauti. Tai jei jau norite kažkur kažką, išsiimkite tas kiaulės akis ir susilaikykite. Kolei kas mes žygiuojame į švaresnės politikos laikus. Nors tai irgi ne amžinai 😀 Tačiau dabar kovų laikas, bus ir kovų su cenzūra. Nes Ožiaragis yra cenzūros klestėjimo laikas, o Vandenis jos nepakenčia. Žodžiu, jei pastaruosius pora metų žodžiai „negalima“ ir „uždrausti“ buvo labai einami ožiaragiškoje Lietuvoje tai dabar jau ši korta nebeis.

Šių dienų akmuo yra nefritas. Labai tiktų naudoti jo volelį. Nefrito volelis gerina kraujotaką, padeda įsisavinti naudojamas grožio priemones, ramina, vėsina sudirgintą, raustančią odą, malšina patinimus, yra veiksmingas smulkioms raukšlelėms, kovojant su glembančia oda, tamsiais ratilais apie akis. Jis veidui suteikia sveiką, spindinčią išvaizdą, kovoja su veido paburkimu, plius jis padeda įveikti galvos skausmą.
Taip pat šiomis dienomis jau verta pradėt galvoti apie daržų sezoną. Jeigu daržo neturite, labai rekomenduočiau šiemet pabandyti. Jau laikas pradėt pirkti sėklas. Jei daržas dar jums per anksti, galima pradėt nuo mažesnių dalykų ir išbandyt naminį daržą. Mes jau antrus metus naudojame mini šiltnamį. Pirkome jį vienoje pramonių prekių parduotuvėje ir tai tokia maždaug žmogaus ūgio lentyna, apvilkta kaip šiltnamis. Esu tikra, kad kas domisi, tikrai yra regėję mini šiltnamius parduotuvėje. Jis puikiai tilptų ir balkone. O gal net ne vienas 🙂 Ir ant tos spintelės viduje esančių lentynų galima prikrauti ne tiek jau mažai vazonėlių su augalais. Patikėkite, gyvenimas tarp augalų yra kitoks nei betone.

Manęs žmonės dažnai klausia, ką reiškia toks ar anoks skaičius ar tų pačių skaičių deriniai. Tiesa pasakius, aš mažokai domiuosi numerologija, gal reikėtų daugiau. Bet pagalvojau, kad tas tradicines skaičių reikšmes galiu surašyti 🙂
Jei jūs nuolat matote vienetukus – jie simbolizuoja teisingą kelią, tinkamus jūsų pasirinkimus.
Dvejetukai kalba, kad laikas nuo svajonių pereiti prie aktyvių veiksmų.
Trejetukai ragina kalbėti tik tiesą.
Ketvertai perspėja, kad ateina išbandymų metas ir bus tikrinama jūsų stiprybė.
Penketai reikalauja permainų, nes jūsų progresas yra sustojęs.
Šešetai reikalauja keisti įpročius (atsisakyti žalingų) bei keisti mąstymą, kuris pernelyg negatyvus.
Septynetai ragina ieškoti gilesnio dvasingumo.
Aštuonetai sako, kad viskas gerai, jūs harmonijoje su aplinka ir visata.
Na o devynetai įspėja apie ateinančias didžiules permainas 🙂
Kiekvienas žmogus gali išmokti skaityti ženklus aplinkoje. Iš vienos pusės visokie aiškiaregiai, ženklų skaitytojai laikomi kažkuo nežemišku ir mistišku. Tačiau iš kitos pusės, tame nieko mistiško nėra. Patys žmonės tik kažkaip save labai izoliuoja nuo visos visatos ir laiko save išskirtiniais materijos trupiniais, tik kūnu, kuris atlieka tik mechanines funkcijas. Nors realiai viskas, kas yra šios visatos dalis turi savo vietą joje ir skirtumas tik aukštesniame ar žemesniame išsivystyme. Tačiau visi to pačios sistemos dalis, visi sujungti tais pačiais ryšiais, net jei kažkas yra piramidėje žemiau. Tiesiog daugumos žemės gyventojų ta tam tikra funkcijų dalis giliai miega, todėl jie yra nusprendę, kad ji neegzistuoja išvis. O vis tie pamatymai, suvokimai tik išrinktųjų dalis. Iš tikro tai čia elementaru. Kiekvienas turi galimybę lankyti mokyklą, studijuoti universitete kalbant metaforiškai. Esmė tik noruose 🙂 Tačiau šiame periode daug žmonių pajus, kad jiems nebeužtenka tik pavalgyti ir nueiti į darbą. Kad jiems reikia kažko daugiau, kažko dar nepažinto. Ar tas noras bus toks stiprus, kad taps griaunančia jėga, kuri pasireikš masiniais maištais, protestais ir pan. Žmogus juk kaip vaikas. Vietoje to, kad ieškotų kodėl jam skauda, jis ožiuojasi ir trypia kojomis, gyvena tam, kad prisipirktų kuo daugiau žaislų, kurių niekada nepanaudos. Bet jis visada turi galimybę praverti tas neva tai uždraustas duris ir žvilgtelėti kas už jų. Bet kaip gali būti uždrausta tai kas net neužrakinta?

Na ir pabaigai dar šiek tiek apie augalus. Yra toks augalas kaip Boswellia Serrata arba lietuviškai būtų pluoštinė bosvelija. Iš jos išgaunama aromatinė derva. Vienur ji vadinama frankincensė, kitur – ladanas. Kitaip tariant iš nuluptos žiemės išgaunami sakai. Šis augalas auga Indijoje, Šiaurės Afrikoje, vidurio Rytuose. Jis naudojamas šimtmečius dėl sveikatai naudingų savybių bei antiuždegiminio poveikio. Būtent dėl pastarojo jis plačiausiai ir naudojamas. Taip pat jis gerina atmintį ir padeda gerinti dvasinę savijautą. Jis naudojamas leukemijos ir krūties vėžio prevencijai, padeda virškinimo sistemai geriau dirbti savo darbą, stiprina imunitetą, padeda kovoti su galvos skausmu, taip pat antro tipo diabetu. Noriu pabrėžti, kad mano tikslas yra paminėti augalus, kurie turi naudingų savybių ir paskatinti jais daugiau pasidomėti. Tačiau dėl konkretaus preparato naudojimo, net jei tai tik natūralios vaistinės žolės, visada reikia pasikonsultuoti su savo gydytoju. Aš esu tradicinės medicinos šalininkė, o netradicinę vertinu kaip puikią prevencinę priemonę, taip pat nuostabų resursų šaltinį dvasinei savijautai gerinti, todėl šiais laikais kai depresija yra pasiekusi tikrai pandeminį lygį, aš savo patarimais turiu tikslą atkreipti dėmesį kaip galima  pagerinti savo dvasinę savijautą.

Gero savaitgalio 🙂

Eiti prie įrankių juostos