Konsultacijos

Sausio 13 d.

Šiek tiek makabriška jaunatis 🙂 Ta proga šiek tiek muzikos. Tikiuosi pralinksmins. Vakar išgirdau ir pirma mintis buvo, oho kaip vandeniška 😀 Dabar juk keistuolių laikas, tai kodėl ne? 😀 Iš kitos pusės tai dabar toks laikas kai nutriušusiame kambaryje apsilupusiais tapetais šeimininkai bando vaikščioti auksiniais bateliais. Tai mano patarimas bent jau šiai dienai būtų visiems žiūrėti tik savo reikalų ir pasistengti atsipalaiduoti, pajusti dėkingumą ir padėkoti.
Šiuo metu reikėtų vengti dvasinių dalykų, nes lengva bus susivilioti sektomis.Jei jaučiate, kad gyvenimui trūksta skonio, verčiau šiandien į maistą nepagailėkite paprasčiausių pipirų. Rimtesniems sprendimams tikrai ne laikas. Žinoma, idealu būtų gulėti kažkur ten prie jūros Saulės spinduliuose. Tai tikrai pagerintų nuotaiką. Na o jei Ostapenko ne jums, galite klausytis youtube visatos garsų. Tai turėtų veikti geriau.

Šiandien bus lengva įskaudinti Svarstykles, ypač jų antrosioms pusėms ir dar gi visai netyčia. Kaip sakoma norisi kaip geriau, o gaunasi kaip visada.

Na o dabar apie jaunatį. Tai pirmoji šių metų jaunatis, ji įvyks Ožiaragio ženkle. Tai pakankamai prasta pozicija tiek Saulei, tiek Mėnuliui. Tai stiprus poreikis kontroliuoti, valdyti, peržengti įgaliojimus. Primenu, kad jaunatis yra Saulės ir Mėnulio konjunkcija, laikas pradžiai bei naujiems ketinimams. Ši jaunatis dar ypatinga tuo, kad kartu su minėtomis planetomis jungiasi ir Plutonas – tai kovos dėl valdžios, mirties ir atgimimo ciklas. Prieš pat jaunatį Mėnulis sudarys aspektą su Neptūnu ir nors jis teigiamas, vis tiek tai saldžių iliuzijų metas, saviapgaulės laikas, ypač meilėje. Per šią jaunatį paaštrės mūsų instinktai, tokios detektyvų savybės. Todėl tai tinkamas laikas aiškintis paslaptis, o ir be pastangų kai kurie slepiami dalykai gali išplaukti į paviršių. Dirbantiems su savimi, siekiantiems tobulėjimo ši diena tinkama dirbti su vidiniu negatyvu. Taip pat tai geras laikas ambicingiems ketinimams, kurių trukmė būtų ne ilgiau nei vienas mėnuo. Jums pavyks, jei visą mėnesį sunkiai dėl jų dirbsite. Taip pat gera diena siekiantiems aukštesnio socialinio statuso, pripažinimo.
Jeigu mokate naudotis astrologine programa, jūs galite pasižiūrėti kuriame būste susidaro jaunatis ir sužinoti, kurią sritį jums ji veiks ir kurioje srityje geriausia nusistatyti mėnesio tikslus:

1 būstas – jūsų įvaizdis, išvaizda, vidinis progresas.
2 būstas – ištekliai, finansai, savivertė – ieškokite būdų uždirbti daugiau, kokybiškiau planuoti biudžetą, taupyti.
3 būstas – mintys, bendravimas, rašymas. Galimas tikslas patobulinti savo kalbėjimo manierą, pasimokyti gramatikos, kultūringesnio bendravimo.
4 būstas – šeima, namai – mėnuo šeimai, tradicijoms, namų taisyklėms, namams.
5 būstas – vaikai, kūryba, meilė, linksmybės. Užsiimkite kūrybine veikla, daugiau kokybiško dėmesio skirkite vaikams ir partneriui.
6 būstas – sveikata, darbas, higiena. Galima skirti mėnesį namų spa procedūroms.
7 būstas – santuoka. Pats laikas suplanuoti savaitgalio pasimatymus ir romantiškas vakarienes virtuvėje.
8 būstas – pinigai, kurie ateina ne kaip darbo užmokestis. Tai tinka tvarkytis draudimo reikalus, prašyti paskolos ir pan.
9 būstas – kelionės, studijos, aukštesnis sąmoningumas. Keliauti nepatartina, bet galite mokytis užsienio kalbų, išbandyti užsienio šalių virtuvę, planuoti būsimas keliones, pradėti dvasingumo kursus.
10 būstas – karjera. Gal laikas ieškoti naujo darbo? Siekti paaukštinimo?
11 būstas – draugai ir planai. Su planais viskas aišku, na o draugams skirkite dėmesio bent jau virtualiai, pasiieškokite naujų draugų socialiniuose tinkluose.
12 būstas – uždarumas, dvasingumas. Tinkamas laikas atsidėti dvasinėms praktikoms ir atsiriboti nuo pasaulio. Geras laikas svajoti.

Kad ir kokiame būste vyktų jaunatis, per jaunatį visada tinka tvarkyti namus – ypač jei turite savo šventus kampelius juose – kruopščiai išvalykite altorėlius, atnaujinkite (gal pats laikas įsigyti kokį raganišką arbatinį, juk tikros raganos arbatą pliko būtent senoviniuose arbatiniuose, o ne puodelyje pakelį pamirko), uždekite žvakių, pamerkite gėlių arba pasisodinkite hiacintų į gražius indus, gal net su kokiom samanom 😀 Nors visos jos jau po sniego patalais (tarp kitko dabar labai geras laikas vadinamam susiliejimui su gamta, na bet tokiu oru tai tik profesionalams 😀 vis tik kažką būsimam daržui jau galima pasisėti, bet jei miškas jūsų nebaugina jau seniai, dabar tikrai geras laikas ieškoti paguodos jame). Atidarykite duris ir langus, smilkykite šalaviją, kedro žievę ar rozmariną. Pasimėgaukite ritualine vonia ar dušu. Uždėkite įkrauti kristalus ir akmenis. Smilkykite smilkalus.
Tai geras laikas kūrybai – užrašykite ketinimus, kurkite planus, atlikite mėgiamus ritualus, vizualizuokite troškimus, medituokite. Tinkamas akmuo – dūminis kvarcas.
Geras laikas taro. Visų pirma jo apvalymui, o taip pat atsitiktinės kortos traukimui ar visai dėlionei.
Geras laikas veiklai lauke – sutemus, ypač jei matysis Mėnulis, lauke užrašyti būsimus ketinimus. Arba užrašyti padėkas ir jas sudeginti, kad su lyg dūmais tuos asmenis pasiektų jūsų geri linkėjimai. Tą patį tinka daryti ir su norais.
Tinkamas laikas dėkingumo praktikoms. Pagalvokite apie tai ko norite ir padėkokite už tai ką jau turite.

Na o dabar prie blogybių – Marsas sudaro net du neigiamus aspektus – su Saturnu ir Jupiteriu. Tai užsispyrimo, bukumo laikas, kaip sakoma xot susramsia niepodamsia. Jau labai greitai jis jungsis su Uranu. Kas dar blogiau – Saturnas ruošiasi sudaryti neigiamą aspektą su Uranu. Kol kas Urano veikimą (neigiamas aspektas su Jupiteriu ir Merkurijumi) švelnina jo teigiamas aspektas su Venera. Merkurijus šiuo metu susijungęs su Jupiteriu, todėl diena tinkama ieškantiem gerų minčių, įkvėpimo, originalių idėjų. Bet neigiamas aspektas su Uranu trukdys bendravimui, komunikacijoms apskritai, judėjimui, elektronikai, punktualumui. Sausio 30 d. Merkurijus taps retrogradiniu. Tiesa, pats Uranas baigia retrogradinį judėjimą sausio 14 d. Tą pačią dieną Saulė sudaro tikslią konjunkciją su Plutonu. Vėl gi visame tame derinyje tai jėga, valdžia, represijos. Nors mus visa tai turėtų paliesti pakankamai silpnai. Didžioji smūgio jėga atitenka JAV ir Bidenui, kuris astrologiniu požiūriu tarsi užėmęs ne savo vietą. Šie mano žodžiai nereiškia, kad aš palaikau Trum’pą. Šie mano žodžiai reiškia, kad aš nemanau, jog Bidenas išbus visą kadenciją. Galvoju, kad gal net ir didesnės dalies vargu. Aš tik skaitau žvaigždžių raštus. Rašau juos ne aš.
O jūs šiandien kalbėkite tik tiesą. Ir nusiteikite drąsiai susidurti su melu akis į akį. Skaudina juk ne pats melas, o suvokimas, kad buvo meluota…..Geriau šiandien atsiribokite nuo skausmingų pojūčių susitelkdami meditacijai arba jogai. Pasirinkite tinkamą vietą – ten kur galėtumėte jaustis patogiai, saugiai, jaukiai. Vieta turi būti tyli. Geriausia, kad šias praktikas visada atliktumėte toje pačioje vietoje. O jaunatis puikus laikas ją rinktis. Vietos sukūrimui reikia įdėti sąmoningų pastangų – pasikabinti paveikslą ar įrėmintus estetiškai apipavidalintus įkvepiančius žodžius. Pasistatyti gėlių, mažyčių daikčiukų pagal zen tradiciją. Na ten statulėlės ir t.t. Įsijunkite raminančią muziką, smilkykite smilkalus, uždekite žvakę, garinkite eterinius aliejus. Šioje vietoje jūs galite rašyti emocijų žurnalą, mokytis meditacijos (galima naudotis youtube mokytojų pagalba) ar jogos (yotube irgi rasite daugybę nemokamų pamokų). Pasitieskite čia jogos kilimėlį ar takelį, įsigykite jogos blokelius ir juostą pratimams, meditacinę pagalvėlę. Tinkamoje aplinkoje ir nusiteikimas kitas 🙂

Geros jaunaties 🙂

Eiti prie įrankių juostos