Konsultacijos

Sausio 11 d.

Na šiandien mes turime maksimalių iliuzijų dieną. Tai tarsi iškreiptų veidrodžių karalystė. Viskas matysis neteisingoje šviesoje. Šiandien gali staiga šauti mintis, kad štai ta moteris prieš jus yra jūsų visą gyvenimą ieškota antroji sielos pusė. Tai aš nesiginčysiu, gal ir taip, bet vedybinį pasiūlymą rekomenduočiau atidėti keletui dienų. Nes paskui bus kažkaip ne itin patogu jį atsiimti. Tą patį rekomenduoju ir merginoms. Verčia jau šį savaitgalį neikite į pasimatymus. O į gautus žiedelius paprašykite laiko dar pagalvoti. Ypatingai tas galioja labai jauniems žmonėms. Kuriems išėjus pasivaikščioti su žmogumi iš pažinčių portalo jau gali kilti spontaniška mintis susituokti. Patikėkite manimi, ši mintis yra bloga. Tai tik nuodinga iliuzija. Ir dar žalios spalvos. Ji labai greit išsisklaidys ir teks emigruoti kažkur į Marsą, kad išvengtumėte naujosios meilės teisėtų reikalavimų.

Vakar klausėte ar galima pirkti rankinuką, tai vis dar ne, ir apskritai geriau nieko nepirkti. Tokiu metu norisi romantiškų dalykų, tokie atrodo patrauklūs. Tai gali nutikti taip, kad solidi teisininkė kitą savaitę atsipeikės, jog išleido beprotiška sumą megztukui su „bantukais“ ir slėps jį giliausiame spintos kampe. Aš apskritai visada laikausi nuostatos – prisipirkti visada spėsime visko. Arba jei gali nepirkti – nepirk. Labai pasiteisina visais gyvenimo atvejais.

Beje, šiandien labai sunki dvasiškai diena. Visas savaitgalis toks. Galima sakyti, kad tai stingdančio šalčio dienos. Ir gamta man pritars. Turiu omenyje dvasinio šalčio. Aš tai sakyčiau sėdėkite savaitgalį namuose ir gerai užsirakinkite duris. Dabar pats tas laikas į nusikalstamą veiklą linkusiems žmonėms. Visų pirma vagims, bet ir apskritai toks laikas pažadina žvėriškiausius žmonių instinktus. Geriausiai laikas praeis tiems, kurie savaitgalį dirbs. Ypač maitinimo įstaigose. Kuo daugiau darbo, tuo mažiau minčių, tuo mažiau neprotingų sprendimų. Taip kad jeigu turite darbo – dirbkite. Jei turite savo verslą – dirbkite irgi. Jeigu esate emigrantas ir dirbate fabrike, pasiimkite papildomą pamainą savaitgaliui.
Na o tiems, kurie sėdės namuose, siūlau paskaityti kažką iš dvasinio pobūdžio literatūros. Šiais laikais mes turime galimybę gauti iš esmės bet kurią knygą po poros mygtukų paspaudimus. Šiam savaitgaliui siūlau Liara Covert Mastering Time.

Šiandien Saulės – Plutono konjunkcija savo stipriausioje pozicijoje. Tai reiškia, kad tai diena, kuomet galima sudegti galutinai ir prisikelti iš pelenų. Na čia tiems, kurie jau giliose ezoterikos praktikose. Visiems kitiems tokia diena gali atnešti sunkius išbandymas, kovas su valdžios institucijomis ir vadovais, kitaip tariant tais, kurie turi valdžią mums.

Tai sėkmės išgyvenant, nes gyvenimas toks banguojantis reikalas – kartais geriau, kartais blogiau 🙂 Gal būtų per daug nuobodu, jei visą laiką būtų tik gerai 🙂 

Eiti prie įrankių juostos