Konsultacijos

Sausio 11 d.

Įeiname į nelengvą savaitę ir aš rekomenduočiau keletą dalykų, kad išgyventumėte ją lengviau. Nes bus ir chaoso, ir nestabilumo. Ypač politikoje:

1. Darykite kvėpavimo pratimus – kvėpuokite lėtai, ilgai, sąmoningai. Atlikite šį pratimą bent tris kartus kasdien.

2. Gerkite daug vandens, ypač jei turite problemų su širdies ritmu.

3. Pakankamai miegokite.

4. Lavinkite raumenis. Sportas yra puikus būdas mokytis disciplinos, taip pat tai geros nuotaikos šaltinis.

5. Lavinkite empatijos jausmą.

6. Išlikite realybėje, ignoruokite sąmokslo teorijas ir pezalus apie 5 dimensijas.

7. Atsiribokite nuo socialinių tinklų, vietoje to leiskite laiką su šeimos nariais.

8. Kasdien atraskite bent tris dalykus už kuriuos esate dėkingi.

9. Kurkite kasdieninę rutiną, asmeninius ritualus. Tai padės išlaikyti saugumo jausmą. Ritualu gali tapti paprasčiausi dalykai – kiekvieną rytą tris minutes pašokti, apeiti kvartalą prieš miegą. Čia nereikia nieko sudėtingo.

10. Kovokite su tokiais jausmais kaip neapykanta, gydykite sielos žaizdas, mokykitės atleisti.

Nuostabu būtų dabar atsidurti vasaroje ir laiką leisti gamtoje tarp žydinčių aguonų ir kvepiančių laukų. Bet priešaky dar ilga žiema. Ir padėti galime tik patys sau. Tai vietoje sėdėjimo socialiniuose tinkluose, rinkitės buvimą lauke, jei tik turite galimybę būti užmiestyje. Atsiribokite nuo nepraustaburnių influencerių ir jų purvo. Kalbu tik apie tą publikos dalį, kuri purvu drabstosi. Geriau su vaikais sniego senius lipdykite, jei tik žiema leis.
Tai neblogas laikas dirbti kompiuteriu, tvarkyti reikalus internetu. Darbas kompiuteriu su kavos puodeliu pašonėje bus netgi malonus.
Valgykite daugiau daržovių. Pats laikas išsitraukti seną gerą kopūstą ir kažką iš jo pagaminti.

Tai nėra geras laikas nei sveikatai, nei piniginei ir šie dalykai gali būti susiję tarpusavyje tarkim kaip būtinybė pirkti labai brangius vaistus. Labai labai save saugokite, šiuo metu net ir covid – 19 smogs su didesne jėga sergantiems, ne vienam palikdamas bjaurius pašalinius reiškinius. Tokiu metu reikia pasirūpinti, kad turėtumėte su savimi visą reikalingą informaciją apie jus medikams – kraujo grupė ir t.t. Kaip ir sakiau, laikas tai bus pavojingas. O kas aukoja kraują, dabar pats laikas tai padaryti. Gal net į sveikata ši netektis išeis. Įsigykite vaistažolių.
Sunkus tai laikas vaikams, ypač vyresniems. Siautės hormonų audros.

Ore vis dar sklando Ožiaragiškos energijos – noras vadovauti, kontroliuoti, o kartu su įtūžusiu Marsu situacija darosi labai kunkuliuojanti. Laimei, poveikį šiek tiek slopina Venera. Tai menininkams dovanos šiek tiek kūrybiškumo. O kitiems norą kaip reikiant išgerti. Tai lengvesnis laikas oro ir ugnies ženklams, tuo tarpu žemės ženklams reikia pasisaugoti.

Bet svarbiausia – nieko nepriimkite per daug rimtai. Dievai turi juodą humoro jausmą 🙂 Ir jiems patinka kai iš jų pokštų juokiamasi 🙂

Eiti prie įrankių juostos