Konsultacijos

Sausio 10 – 12 d.

Na ką gi, štai ir pasiekėme kritinį savaitgalį. Skirkite šį laiką savo vaikams, stipriai išaugusi nelaimingų atsitikimų rizika, todėl ir dėmesio jiems reikia maksimaliai. Vaikai šiuo metu bus itin pažeidžiami. Nepalikite jų vienų lauke net trumpam. Taip pat tokiu metu išaugusi tikimybė pastoti. Bet aš siūlyčiau neskubėti, nes po devynių mėnesių bus nelabai kokių derinių ir vaikučiams geriau gimti šiek tiek kitokiu laiku. Nors kriziniais periodais ir išauga žmogaus žūtbūtinis noras giminę pratęsti. Skirkite daugiau laiko ir gyvūnams, ypač šunims. Tai visai neblogas laikas šunį įsigyti tarp kitko. Ypač baltą, nors tai nėra jau toks svarbus faktorius.
Tai prastas laikas tiems, kurie yra kažką prisidirbę, turiu omenyje padarę kažką neteisėto, kažką kas turėjo neigiamos įtakos kitiems žmonėms. Ypatingai tai susiję su tarša, aplinkos apsauga, na ir puikų pavyzdį kaip tik ir matome šiuo metu žiniasklaidoje. Bet tokių pavyzdžių atsiverti gali ir daugiau. Kaip sakoma, jei darėte karjerą ant kitų galvos, kažkam pakenkėte, gal jau pats laikas ruoštis atpildui.
Neblogas laikas atnaujinti savo makiažo skrynelę – sunkios dienos reikalauja bent jau geros išvaizdos, todėl pudros, tušai, makiažo valikliai dabar geras pasirinkimas. Geras laikas šokti, tai gerai veiks tiek kūną, tiek sielą, žinoma, geriau šokio nederinti su alkoholiu ir nepažįstamais žmonėmis bare. Tačiau kaip ir sakiau, tai laikas puoštis ir išsiskirti – taip kad drąsiai išsitraukite tuos ekstravagantiškus raudonus aukštakulnius, drąsiai būkite savimi. Kaip sakoma, jei jau eiti į ešafotą, tai tik aukštai iškelta galva. Gal lankytis kur nors ir ne pati geriausia idėja, bet smagų koncertą pažiūrėti namuose tikrai ne pro šalį.

Vandens ir žemės ženklai šiuo metu jus didesnį vienatvės poreikį, gal tiksliau nenorą bendrauti, bus mažakalbiai. Iš jų labiau galima tikėtis gailios dejonės nei nuoširdaus pokalbio.
Šiandien visų mūsų laukia Mėnulio pilnatis Vėžio ženkle, tai bus nerimo valandos, ypač valdžios atstovams. Taip pat ir atpildo nusidėjėliams. Saulė jungiasi su Merkurijumu ir galiausiai jie pasieks ir didžiąją konjunkciją. Tai nutiks sekmadienį. Tai geras laikas gilinti astrologijos žinias, ypač jau pažengusiems ir pereiti į visai kitą lygį. Taip pat geras laikas gilintis į Kabalą, vėl gi, ypač pažengusiems šioje srityje. Galimi tikrai įspūdingi pasiekimai.
Maitintis reikia lengvai, koks abrikosas vietoj kepsnio su bulvių koše būtų pats tas. Vaisiai dabar tinkamiausias pasirinkimas, laiką leisti reikia namuose, taip kad išsikepkite bananų duonos ir ramiai laukime. Po to jau nebekopsime, o riedėsime žemyn. Tikiuosi, kad gerąja prasme.
Ramaus savaitgalio!!!

Eiti prie įrankių juostos