Konsultacijos

Saturno blogis (tranzitai)

Juokas tik ima skaitant Globos pasekėjų suokimą apie tai, jog Saturnas ar Marsas gali atnešti kažką gero. Deja, Saturnas yra piktas, senas ir kerštingas, gero jis neatneša beveik niekada, na nebent gėriu laikysime užsigrūdinimą per kančias.  Taigi pradedam keliauti su Saturnu.

1 namas. Tai psichologiškai įtemptas metas, depresija, tamsa, melancholija, liūdesys, baimės ir turėčiau pastebėti, kad ne dėl klinikinių priežasčių, o dėl realaus pagrindo. Pavyzdžiui viena mergina (17 metų) apsigyveno su giminėmis, kurie iš jos tyčiodavosi, atstumdavo, buvo niekam nereikalinga nei namuose, nei mokykloje.

Tokiu metu galima sėkmingai numesti svorio, tačiau gali kilti problemų su kaulais, sąnariais bei dantimis, taip pat ir plaukais.  Vis tik realiai fizinėje plotmėje dar nesu aptikusi, kad Saturnas šioje pozicijoje kažką itin baisaus, čia jis veikia labiau psichologinę būklę.

2 namas. Na dėl šio tikriausiai neturite abejonių 🙂 Finansinė krizė – reali arba jūsų galvoje. T.y. arba sumažės jūsų pajamos arba išaugs jūsų poreikiai, o pajamos liks tokios pačios. Aš sakyčiau taip arba šiuo periodu išmoksite taupyti arba liksite be nieko, na gerai gal ne be nieko, tiesiog skursite. Padėtį gali taisyti Jupiteris 2 ar 8 name tranzite, taip pat Jupiteris ar Venera 2 ar 8 name soliare. P.S. Niekada nepamirškite, kad būtina derinti soliarą ir tranzitus, kitaip prognozė nebus tiksli.

3 namas. Problemos su artimaisiais, nebūtinai kažkas rimto, labiau kasdieniai buitiški konfliktai (beje, esu pastebėjusi, jog tokiu periodu žmogaus mama būna dariusi abortą). Artimieji – broliai, seserys, įbroliai, įseserės, pusbroliai, pusseserės, dėdės, tetos, sūnėnai, dukterėčios.

Tai prastas laikas jūsų studijoms, rašto darbams, nesiseks rašyti, galite sustabdyti studijas. Na ir žinoma, tai vėl gi depresija, Saturnas šioje pozicijoje apninka žmogaus mąstymą, paverčia ji verkšlenančiu pesimistu.

4 namas. Jeigu šiuo periodu gyvenate tėvų ar senelių namuose, jie pavers jūsų gyvenimą pragaru, todėl verčiau nešdinkitės iš ten, kol Saturnas neįžengė į 4 namą. Na tai galimos ir problemos jiems, bet aš pastebėjau, kad labiau problemas jie kuria kitiems. Tiesa, tokiu periodu žmogus paprastai ir taip išsikrausto iš tėvų namų. Žinau pavyzdžiu, kai išsikrausto netgi nepilnamečiai paaugliai.

5 namas. Na čia jau tikras shit happens, ypač jei trokštate susirasti antrą pusę ir jos nerandate. Visi pasaulio vyrai (ir atvirkščiai) kažkur išnyks arba tiesiog jus ignoruos. Galite net nesistengti į kažką atkreipti dėmesį, pamirškite seksą, pramogas už namų ribų. Nusiteikite, kad teks sėdėti namie, nes būsite niekam nereikalingas ir neįdomus, na bet iš kitos pusės, tokį laiką juk galima išnaudoti produktyviai, pavyzdžiui darbui, studijoms ir pan.

6 būstas. Paskutinis pasispardymas prieš visišką štilį santykių srityje. Beje, itin netinkamas laikas pastoti, tikėtina, jog Saturnui įžengus į 7 namą, jūsų partneris jus paliks ir būsite vieniša mama.

Aišku, tai sveikatos pažeidimai, tačiau aš negalėčiau vertinti, kad Saturnas atneš kažką tragiško, pagrinde jis veikia svorį (krenta be pastangų), dantis, kaulus, sąnarius, plaukus. Pavyzdžiui kai mano soliaro 6 namo kuspide buvo ožiaragis, man prasidėjo nesibaigiantis rankos sąnario uždegimas, nors niekada gyvenime neturėjau polinkio sąnarių ligoms. Ir aišku tokiais periodais daugeliu atveju genda dantys, taip kad nelaukdami skausmo, eikite pas stomatologą, pamatysite, jis turės, ką veikti su jumis.

7 namas. Jei jūs vieniša, tuomet būsite dar vienišesnė. Nebus vyrų (moterų), nebus sekso. Jei nesate vieniša, pasiruoškite skyryboms, karo stoviui namuose. Beje šiuo periodu galite patirti daug atviro priešiškumo iš kitų. Nepasakyčiau, kad tai laikas, kuomet jus kažkas užmuš, tačiau šalia esantys žmonės gali tapti labai ne kaip nusiteikę jūsų atžvilgiu.

8 namas. Šiuo periodu gali nutikti keletas dalykų – finansinė krizė arba tiesiog sunkus finansiškai laikas, nebūti sekso, nors nebūtinai, jis gali tapti tiesiog labai svarbus jums, todėl atrodys, kad jo nepakanka. Ir aš sakyčiau, kad jei esate dvasingas žmogus, šiuo periodu gali atsirasti nesąmoningas troškimas pažinti daugiau. Tačiau tai nelemia gilaus pasinėrimo į ezoterikos studijas.

9 namas.  Varginančios studijos, ezoterika, jokių kelionių į užsienį (arba jų mažai, jei anksčiau daug keliavote). Keliauti nerekomenduotina, tačiau mokytis būtina, jei to nedarysite, kentėsite dėl depresijos.

10 namas. Kriaš bum bang. Viena sunkiausių pozicijų subrendusiam žmogui, mano nuomone. Net jei jūs aukščiausios klasės profesionalas, jūsų karjera ims griūti ir labai tikėtina, jog neteksite darbo. Ypač kai retrogradinis Saturnas iš 11 namo grįš atgal į 10. Jums telieka sukąsti dantis ir sunkiai dirbti, neieškokite naujo darbo, kol jūsų neatleido iš senojo, bus tik nuo vilko ant meškos.

11 namas. Palaimintas jūs, jei neturite draugų, nes jei turite, patirsite pačias šlykščiausias išdavystes iš jų. Tarkim mano patikima draugė tokiu periodu išdavė mane šlykščiausiu būdu, paviešindama mano šeimos asmeniškiausias paslaptis, kodėl? Iki šiol to nesuvokiu. Bet tokiu periodu jūsų geriausi draugai pavirs į gyvates užantyje.

12 namas. Vienatvės, izoliacijos periodas, taigi verčiau jau užsidarykite namuose, nes jei aktyviai veiksite už namų ribų, Saturnas jus stabdys ir, deja, jis nelinkęs terliotis. Labiausiai paplitę atvejai ligoninė bei kalėjimas. Sakysite, kad esate doras pilietis ir kalėjimas jums negresia? Na tai palaukite Saturno tranzito ir imkite aktyviai dalyvauti visuomenėje. Jūs paprasčiausiai galite susilaukti melagingų kaltinimų ir patekti į areštinę kelioms paroms. Taigi verčiau savo noru lindėkite namuose ir be būtino reikalo nekiškite iš jų nosies. Yra laikas linksmybėms, tačiau tikrai jis ne dabar.

Eiti prie įrankių juostos