Konsultacijos

Rugsėjo 9 d.

Gera diena grybauti, būti prie vandens, grožėtis gėlėmis. Šiandien tinka namuose pasigaminti labai „vandeningą“ puokštę. Na tarkim į plokščią indą su vandeniu pamerkti rožės žiedą be koto. Šiandien labiausiai tinka baltos gėlės. Tai geras laikas astrologijai, jos studijoms. Beje, jūs dažnai klausiate ar vaikui nekenkia jo horoskopo sudarymas. Na tai kenkia jis tiek pat, kiek kenkia išmatuoti vaikui ūgį ar jį pasverti. Astrologijoje nėra jokios magijos, jokių burtų, tai tik apskaičiavimai, brėžiniai ir jų aprašymas. Tai niekaip negali paveikti jūsų vaiko. Kada geriausia daryti vaiko horoskopą? Iš tikro kuo anksčiau, tuo geriau. Nes tarkim kokiam dešimtmečiui, tikėtina, jau bus daug praleistų progų, o štai kūdikiui juk dar viskas prieš akis, kitaip tariant visos galimybės dar neišnaudotos.
Geras laikas aukoti, ypač paramos organizacijoms, kurios palaiko sergančius konrečiomis ligomis. Geras laikas dalyvauti loterijose, žaidimuose, kuriuose galima laimėti prizus.Geras laikas gaminti maistą. Ypač kažką sudėtingiau, taigi pats metas pasipraktikuoti tarkim naują patiekalą Kalėdoms, kuriuo planuojate visus nustebinti. Pasirūpinkite virtuvės augalais, o jei tokių neturite, dabar pats laikas užsodinti vazonėlius baziliku, petražolėmis ir šalavijais.

Šiandien labai suaktyvės senųjų praeities politinių režimų gerbėjai. Na tarkim tie, kurie ilgisi tarybinių laikų ir norėtų, kad jie grįžtų. Nemanau, kad veiksmais, gal tiesiog apsiribos siautėjimu internete. Nesileiskite į diskusijas, verčiau meistriškai keiskite temą, jei susidursite su erzinančiomis personomis. Verčiau daugiau bendraukite su vaikais, fotografuokite, filmuokite, tvarkykite atsiminimų archyvus, kuriems vis nerandate laiko, tinka tvarkyti ne tik nuotraukų archyvus, bet ir kitas senas brangias knygas ar pan. – lenkti, laminuoti, klijuoti ir t.t. Apskritai tai ne kokia diena politikai ir kai kurie politikai galiausiai gali prieiti liepto galą. Taigi dabar patarimas būtų politikams, o ir apskritai visiems, nenorėti ir nesiekti materialios gerovės, o ieškoti vidinės ramybės, džiaugsmo, būti su mylimais žmonėmis. Šiandien gali varginti apatija, egzistencinis nerimas, gali būti sunku pakilti iš lovos, bet verčiau jau susiimkite, nes jei liksite gulėti, gyvenimas gali kaip reikiant įspirti į užpakalį.

Avinas bus tikrai bjaurus, mojuos kumščiais, keiksis, varys iki mirties kaip sakoma 😀 Bus itin nepakantus „netikriems“ žmonėms. Bus užsispyręs kaip kelmas, nors pats sakys, kad jis tiesiog geriau žino. Tik tiek.

Šią savaitę mes neturėsime daug darinių. Esminiai įvykiai – Marsas tampa retrogradiniu, Jupiteris pradeda judėti tiesiai. Vakar apie tai parašiau labai plačiai, tai kartotis nebėra prasmės. Gal tik šiek tiek pamokslo tema kas geriau būti vienam ar poroje su kažkuo. Aš tai esu toks žmogus, kuris neįsipareigoja jokiems įsitikinimams visam gyvenimui. Nes čia nieko pastovaus nėra, čia viskas keičiasi. Matau, kad žmogus turi būti toks stiprus, kad galėtų būti vienas, kad žmogus turi kovoti dėl savęs tokio, koks jis yra, tokio unikalaus ir nekeičiamo aplinkinių. Dėl teisės būti savimi. Tačiau šalia to dar žmogus turi būti pakankamai išmintingu, kad išmoktų įvertinti tuos, kurie į jo gyvenimą atneša geresnę kokybę ir sugebėtų eiti koja kojon su jais.

Kažkurią dieną jau rašiau apie užkalbėjimus ir jų naudą. Kitaip tariant tuos atvejus, kuomet jūs užkalbate patys save. Tame nėra nieko mistiško, tai savotiška meditacija, saviįtaiga, tačiau reguliariai tai kartojant, galimi tikrai įspūdingi rezultatai. Veiksmingiausia užkalbėjimui žodžius susikurti pačiam, tačiau galima panaudoti ir apskritai bet kokius žodžius, jeigu jie mieli ir prilimpa kaip sakoma. Pavyzdžiui, jus kiekvieną vakarą prieš miegą galite sukalbėti trumpą maldelę. Jei darysite tai kasdien, jau po keleto savaičių pajusite kaip keičiasi jūsų savijauta.

Tegul šviesa, šviečianti mano paslėptose gelmėseIšteka iš manęs ir nebepasislepia daugiau niekada.
Tegul mano sieloje šviečia šviesaIšgydo mane dabar ir paverčia viena visuma.Tegul šviesa, kuri šviečia taip ryškiai manyje,Sudegina mano skausmą šioje naktyje.
Tegul šviečia šviesa mano širdyje,Tegul ji neša ramybę ir meilę man visada.

Eiti prie įrankių juostos