Konsultacijos

Rugsėjo 9 d.

Ne pasakyčiau, kad tai tobulas laikas keliauti. Tikrai ne, ypač sausumos transportu, vairuoti. Dar vis nesibaigė neigiamas laikas, apie kurį rašiau penktadienį. Tačiau vairuoti, automobiliai kaip tyčia trauks. Siūlyčiau rinktis kitas pramogas, pavyzdžiui, pažaisti mašinytėmis su sūnumi, aplankyti automobilių muziejų ir pan. O kam vairavimas neišvengiamas, vairuokite saugiai – neviršykite greičio ir laikykitės eismo taisyklių. Būkite saugus pats ir saugokitės kitų.

Šios dienos spalvos pastelinės, ypač pilki atspalviai, rytietiški motyvai, bet tik prislopintų spalvų, šilko žvilgesys, bet klasikinis stilius. Pavyzdžiui, griežto kirpimo, liemenės tipo palaidinukė minėtų spalvų ir raštų šiandien neštų sėkmę ir pasitikėjimą.

Tokią dieną reikia klausytis muzikos. Kažko ramaus, lietuviško. Muzika veiks raminančiai, o apačioje įdedu šiąnakt atrastą dainą, kuri visiškai nepelnytai liko neišgirsta. Nuostabus lietuviškas kūrinys. Muzika visada gydo. Kokybiška muzika. Tokį vakarą reikia eiti į kiną – komedija, drama, kriminalas – nesvarbu. Kinas šiandien gerai veiks. Būtent kinas, o televizorius ar kompiuteris.

Tai išskirtinė diena vyrams, šiandien jie tarsi išbandomi ir sėkmės bei nesėkmės tikimybė 50/50. Šiandien jie gali gauti viską, ką nori arba beviltiškai susimauti. Tai sėkminga diena santūriems, logiškiems, stipriems viduje vyrams ir atvirkščiai – plepiams, isterikams, silpniems dvasia vyrams laikas bus žlugdantis. Tai puiki diena pasitikrinti, koks gi jūs iš tiesų. Deja, pastarųjų bus kur kas daugiau. Tokią dieną daugelis vyrų išsigąsta atsakomybės, ypač susijusios su vaikais – palieka nėščias drauges ir pavargusias, apsuptas mažų vaikų žmonas. Vieni visam laikui, kiti bent vakarui ar valandai. Pavargti gali bet kas, bet tokią dieną drastiškų sprendimų priimti tikrai nereikėtų.
Tai laikas, kuomet dvasiniu keliu einantys artėja prie kulminacijos. Dabar jau nebereikia galvoti, reikia eiti, leisti save pildyti gydančiai jėgai, nereikia bijoti, tokiu metu palydovai, mokytojai, gyduoliai patys telkiasi aplinkui einantį, jei tik jis jau pradėjo eiti finišo tiesiąja. Dažnai dvasiniame gyvenime susiduriame su iliuzijomis kai mums atrodo daugiau nei yra. Ir tai puikus laikas pasitikrinti. Jei jūs aukštutiniame take, tai pajusite iš pagalbos, kuri vis pasitaikys pakelėje. Tai labai intensyvaus augimo laikas, kai viduje tarsi atsiveria ir šviečia begalinė jėga, kai žmogus pradeda ją jausti tiek, kad gali ir valdyti, meistriškai panaudoti, kai jo veide atsiranda ta vidinė šviesa, šiluma ir spindesys. Tokiu metu Saulės ir Mėnulio broliai susirenka iš tolimiausių erdvių, kad palaikytų vieną savų. Ir vienišas keleivis turi galimybę bent trumpam pajausti daugybės jėgą, „atsigerti“ tos jėgos prieš leisdamasis į savo tolimą kelionę toliau. Turėkite omenyje, kad dabar artėjame prie įspūdingos datos. Ji visiškai nereikšminga gyvenantiems materijos, bet itin svarbi bus esantiems dvasinėse paieškose. Rusėjo 13 d. penktadienis, Derliaus pilnatis. Taigi mes ir rinksime savo dvasinį derlių. Vieniems jį bus sunaikinusi sausra ir skėriai, kitų bus gausus. Dabar viskas priklauso nuo to kaip jį auginote. Paskutinį kartą tokia diena buvo 2000 spalį, o sekanti ateis tik 2049 rugpjūtį. 
Tai labai svarbus laikas, Jupiteris pradeda intensyviai judėti Saturno link. Tiesa, jų tikslus susijungimas įvyks dar tik daugiau nei po metų, per 2020 Kalėdas. Tai bus daug kalbų koks mistiškas laikas laukia. Iš ties tai tik sutapimas. Tačiau bet kokiu atveju tai stiprus reiškinys ir artėjimo padarinius mes imsime jausti maždaug jau šių metų gruodyje. Kitaip tariant tiesiog suintensyvės labai ryškiai ta jūsų gyvenimo sritis, kurioje jie veiks. Galite pabandyt atsiminti 2000 metus ir ar kas tais metais svarbaus įvyks. Tiesa pasakius, man pačiai pirma mintis buvo, kad nenutiko nieko. Bet kadangi tais metais šios dvi planetos veikė mano teisinių reikalų zonoje, atsiminiau, kad būtent tais metais įstojau mokytis teisės ir pateikiau svarbų ieškinį. Teisė man sekėsi, bylą laimėjau. Tai kaip ir sėkmė, tiesa, sėkmingą teisinę praktiką seniai mečiau, o prisiteistų pinigų niekada negavau. Tai kaip ir nesėkmė. Taip bus ir šiuo periodu, tarsi ateis sėkmė, bet tuo pačiu ir nieko gero. Tiesa, šį kartą situaciją koreguoja ir kiti dalykai, bet apie tai dar per anksti. 

Eiti prie įrankių juostos