Konsultacijos

Spalio 7 d.

Savaitę pradedam didesnės įtampos, nuovargio diena. Toli gražu ne pačia sėkmingiausia diena. Ir pats laikas atsiminti mūsų mylimas kates bei atsiduoti kačių terapijai. Nepamirškite skanesniu kąsneliu atsidėkoti namų valdovei, už tai kad nuolat sergsti ir rūpinasi tai silpnais žmonėmis. Šiandien katės gali krėsti įvairias šunybes, bet jos taip darys, kad atkreiptų į save žmogaus dėmesį.  Realiai tai katė šiandien ypatingai stipriai veiks kartu gyvenančius žmones. Teigiama prasme. 
Tokią dieną gali būti stiprus, impulsyvus noras leisti pinigus, deja, bet laikas tam visai netinkamas ir pasivaikščiojimus po parduotuves verčiau atidėti. Tokią dieną verčiau megzti su katinu ant kelių. Tai geriausia, ką galima padaryti dėl savęs mieliausiojo. Tai nėra tinkama ir diena bendravimui, savęs lepinimui. Šiandien galima prisėsti kavinėje kavos puodeliui, bet verčiau tai daryti vienam ir apsiriboti tiek juo. Tai askezės diena. Tai ir iliuzijų diena, šiandien mes savo galvoje susikuriame žmogaus iliuzijas, kurios neturi nieko bendro su realiu žmogumi, todėl tokią dieną nereikėtų pradėti jokių naujų santykių bet kuria prasme. Be to aplinkiniai gali pakankamai grubiai jas išsklaidyti, tarkim griežtai nutraukdami santykius ar grubiai rėždami nemalonią tiesą į akis. Todėl geriau namus išsišluoti (būtent šlavimas su šluota šiandien simboliškai namų apvalymo, energetinio valymo veiksmas, itin tinkamas tokią dieną), pasigaminti naminio maisto, jei megzti nemėgstate, praleisti vakarą su knyga.
Tai netikusi diena spręsti teisines problemas, čia laukia išdavystės, susidorojimas, tas pats galioja ir reikalams, susijusiems su valstybinėmis institucijomis, užsieniu.
Šiandien galime vis pastebėti keistus skaičių ar raidžių derinius ir mums atrodys, kad turėtų kažką reikšti. Bet tai nereikš nieko. Tiesiog tokiu metu žmogaus protas ryškiau fiksuoja skaičius ir raides. Tokią dieną žmogus ieško atsakymų mistikoje, todėl bus stipresnis noras lankytis pas būrėjus, burtis kortomis. Vis tik tokį veiksmą geriau atidėti kitoms dienoms. Tačiau jei norisi ieškoti anapusinių jėgų pagalbos, reikia prašyti, aukoti, melstis dievams, kuriais tikite. o jei netikite, ieškoti to, kuriuo patikėtumėte. Tai ir netekčių diena, todėl šiandien priderėtų kreiptis į Anubį. Tačiau vardai yra bereikšmiai, tai tik žmonių sukurti skiriamieji tam tikrų aukštesnių būtybių pavadinimai. Esmė konkrečios būtybės suvokime ir paskirtyje. O tai kaip tik gera diena kaupti naują informaciją, gilintis į ezoterinius dalykus iš techninės pusės, t.y. kaip į informacijos šaltinį, o ne konkrečias praktikas. Kitaip tariant skaityti apie dievybes. Todėl tokią dieną labiau rekomenduotina gilintis į egiptologiją nei skaityti maldaknygę.
Ir priminti sau, kad rytoj jau bus geriau 🙂 Nes taip ir bus 🙂

Eiti prie įrankių juostos