Konsultacijos

Rugsėjo 4 d.

Kaip ir minėjau vakar, šį mėnesį gyvensime didesnio nervingumo nuotaikomis. Tradicinis vaistas šiai dienai yra katė. Tiesa, teigiamai veikia tiesiog jos buvimas. Nes šiandien jos gali būti tingios, nenorėti eiti į kontaktą, o ir neverskite. Versti bus ir save dėl ko – jūs turite būti dėkingi. Norite ar nenorite, gal visai net nesijaučia, tačiau šiandien jūs turite dėkoti už viską. Ir nesukčiaukite, kad padėkosite mintyse. Dėkokite garsiai ir aiškiai, ypač tose situacijose, kurios jums nemalonios.
Šiandien reikia daugiau bendrauti su vaikais, ypatingai jau suaugusiais. Tinkamas laikas prašyti jų paslaugų. Tokiu laiku vaikams pravartu priminti, kad vis tik šiokių tokių pareigų tėvams jie turi. Aišku, tikrai nebūtina tokį  priekaištą išrėžti. Visiškai pakaks subtilesnių veikimo būdų, pavyzdžiui, paprašyt prižiūrėti jūsų katę, kol keliausite.
Vakar minėjau apie norą rūkyti, šiandien jau veikimas stiprėja ir šį kartą stiprėja jau ir noras išgerti alkoholio. Kol kas tai labiausiai pajaus tokiems dar „lengvesnio kalibro“ alkoholikai. T.y. kol kas poveikį stipriau pradės jausti tie, kurie mėgsta silpnus gėrimus ir geria juos pramogai, laisvalaikiu, bet jau kitaip laisvalaikio ir nebeįsivaizduoja. Atrodys na kas čia tokio išgerti taurę šampano, juk tiesiog smagu, skanu ir atpalaiduos po sunkios dienos. Vis tik protingiausia būtų šį mėnesį alkoholio nevartoti, nes jei dar priklausomybės neturite, dabar ją bus lengva įgyti.
Tai nėra geras laikas komandiniam sportui. Pavyzdžiui, krepšiniui. Tokiu metu žmonių galvose nėra aiškaus, strateginio mąstymo ir jie vis mažiau sugeba veikti kaip vieningos komandos nariai. 
Tai ką gi veikti šį vakarą? Geriausia eiti į kiną ir rinktis kažką sukrečiančio. Pavyzdžiui, siaubo filmą. Šiuo metu kaip tik rodo Slėpynes (Ready or Not). Pats tas tokiu metu. O kalbant apskritai, toks laikas vadinasi pakitusios sąmonės periodu. Galima jį tiesiog ištverti, bet galima ir aktyviai veikti. Primenu, kad dabar kalbu apie rugsėjo mėnesį. Tai kas vyksta mūsų galvose, tai tarsi grojanti muzikinė plokštelė. Ir mes patys renkamės, kokia muzika gros. Būtent tokiu metu galima ją pakeisti į kitą. Sąmoningai keičiant savo mąstymą. Informacijos kaip tai daryti yra labai daug, galite pasiskaityti įvairiose knygose, net nebūtina keisti visą savo mąstymą, tokiu metu kartojamos tarkim afirmacijos giliai įstringa galvoje ir jei tai darysite visą mėnesį, po jo jau duos jos vaisius. Susiraskite problemą, kuri jus labiausiai slegia ir kartokite pozityvų teiginį kiekvieną dieną. Geriausia nusibrėžti konkretų skaičių (ne mažiau 30), daryti tai konkrečiu laiku, stebint save veidrodyje. Tai gali būti bet kas – gal jaučiatės storu, tada reiktų kartoti aš esu lieknas, gal nesiseka darbas, tada reikėtų kartoti man sekasi darbe. Geriausia rinktis primityvias, trumpas frazes. Vieną vienintelį teiginį. Nereikia pakeisti viso pasaulio, pamažiukais keiskime save. Tokiu metu negalima prisirišti prie konkrečių religinių idėjų, todėl atsakymų ieškoti reikia visur, visose religijose ir dvasiniuose mokymuose. Klaida būtų tapti kažkurios religijos atstovu, tai fanatizmo metas ir tokiu metu pasirinkus kažkurią vieną atšaką, mes tampame aklais religiniais fanatikais.
Grįžtant prie šio vakaro, tai idealus laikas kurti rudens vainiką ir kabinti į ant lauko durų. Naudoti geriausia įvairias vyteles, rudens atspalvių kaspinus, spalvotus lapus. Aš gal neteisingai išsireiškiau – ne vainiką, o rudeninę puokštę ir ji gali būti bet kokios formos. Idealu būtų nupinti, iš gamtinių medžiagų sudėlioti skrybėlės formos „vainiką“ ar pan. Bet iš esmės tai fantazijos reikalas. Tai savotiška auka rudens dievams, kviečianti atnešti sėkmę ir rudenišką jaukumą į jūsų namus. 
Šiuo metu be galo stiprus Mergelės laikas, net keturios planetos keliauja jos ženklu. Ir būtent Mergelės šiandien jaus tai stipriausiai – nuo mistinio nebūdingo noro tarkim išsiburti kortomis iki visiškai realaus troškimo įsigyti ginklą ir ką nors nušauti.
Kalbant apskritai tai šis rugsėjis labai išskirtinis. Gal jis šiek tiek skausmingas, tačiau toks laikas atneša ir stebuklus į žmogaus gyvenimą. Atneša priežastis švęsti. Gal ne visai ta prasme, kurios mes tikimės. Turiu omenyje, kad labiau tikėtini dvasiniai stebuklai. Todėl, kad pasitelkus valią ir sąmoningą mąstymą, tokiu metu mes galime nukirsti tas nematomas gijas, kurios laiko mus pririšę prie žalojančių veiksnių. Ar tai būtų priklausomybė, ar santykiai, nesvarbu kas. Tokiu metu negatyvą savo viduje galima pakeisti pozityvu. Tiesa, tai labai skausmingas procesas. Na tarsi giluminį pūlinį valyti be jokio nuskausminimo, tačiau kas ryšis ir kam pavyks, rezultatas bus labai stiprus. Toks laikas rezultate atneš palaimą, kad pavyko pralaužti storas mūro sienas. Iš esmės vėliau atsigręžę atgal žmonės sako aš nesuprantu kaip man pavyko. Tačiau nesitikėkite tiesiog stebuklo. Kaip sakė viena sena vienuolė – per savo ilgą gyvenimą aš įsitikinau, kad stebuklai įvyksta labai retai, todėl verčiau pasikliaukime darbu. Taip ir jums reikia dirbti. Tokiu laiku stebuklus atneša sunkus darbas su savimi, per valią, per savęs keitimą. Jei sėdėsite ir lauksite kol kas nors savaime nutiks, tai nieko ir nesulauksite.
Geros dienos 🙂

Eiti prie įrankių juostos