Konsultacijos

Rugsėjo 3 d.

Šiandien vis dar gerai būtų dieną leisti prie jūros, ypač stebėti besileidžiančią saulę. Apsipirkinėti – pirkti avalynę, batus ir panašius dalykus. Taip pat tai geras laikas keliauti, skristi, ruoštis į kelionę. 
Neigiamas periodas tuo, kad jau kuris laikas kaip atsinaujino priklausomybių periodas ir nuo šiol jis intensyviai stiprės, pats pikas bus visą rugsėjį ir jau nuo šiandien poreikis gali labai sustiprėti, pradžioje rūkantiems. Tokiu metu mesti rūkyti beveik neįmanoma. Iš kitos pusės, gal sąmoningai suvokiant, kad tai tiesiog planetų „bangos“, o ne tikras noras, kaip tik būtų lengviau su tuo kovoti? Taip pat tokiu metu sunkėja psichologinė būklė, ypatingai tų, kurie ir taip yra patyrę sunkias psichologines traumas. Ypač tai sudėtingas laikas bus kenčiantiems nuo potrauminio streso sindromo. Geriausia tokiu periodu lankytis pas psichologą, tai veiksmingiausiai padeda išgyventi nelengvą laiką. O štai teisingumo sferoje vyraus kokia tai sumaištis – nusistovėjusios situacijos keisis, vienu dalyku kaltinamas asmuo gali būti apkaltintas visai kitu ir pan. Žodžiu, teisinių reikalų geriau neturėti, ypač baudžiamojoje teisėje.Ir apskritai tai bus tokio kvailumo laikas, masinio. Žmonės tikės tuo ką girdi, daugelis nemąstys savarankiškai, žiniasklaida lengvai įtakos mases. Tokiu metu žmonėms masiškai praplaunamos smegenys, prastumiamos žalingos idėjos, nes tai protinio aklumo laikas. Ne, tai dar ne tas mano žadėtasis visuotinio blogio laikas. Šis kur kas silpnesnis ir mažiau reikšmingas. Tačiau jau nebegalima „groti smuikeliu“ ir reikia ruoštis ateinančiai žiemai. Deja, toks laikas bus sunkiausias tiems, kuriems šiuo metu maždaug 30 – 35 metai. Jiems tai bus tarsi brandos egzaminas. Tik iš gyvenimo mokyklos. 
Tai tiek apie ateitį, o šiandien vėl gi stipri diena magine prasme ir užsiimantys dvasinėmis praktikomis šiandien turėtų ne į save koncentruotis, o tai, ką gero jie turi, ką gero gali skleisti, turi siųsti tiems, kam to reikia. Net ir nesvarbu kas tai, gali būti elementariausia malda. Šiandien dalinimosi diena ir tik gero dalinimosi. Blogos mintys ir palinkėjimai kaip mat apsisuks bumerangu ir grįš jums atgal. Taip pat šiandien reikėtų likti arčiau žemės, remtis logika ir faktais bei mokslu. Tokią dieną labai lengva persiimti fantastiškomis teorijomis, neturinčiomis jokio mokslinio pagrindo. Pavyzdžiui, kad žemė yra plokščia. Šiaip jau visą ateinantį mėnesį vertėtų susilaikyti nuo pažinčių su naujais dvasiniais mokymais, teorijomis ir pan. 
Kaip matome su lyg rudeniu prasidėjo ir pamokos gyvenimo mokykloje. Laimei, ir tai praeis, ir vėl ateis vasara. Nieko nėra amžino, neigiamų periodų taip pat 🙂

Eiti prie įrankių juostos