Konsultacijos

Rugsėjo 29 d.

Kartais aš dalinuosi kitų tekstais. Jei man atrodo, kad tie tekstai galėtų būti naudingi daugeliui. Ir šiandien kaip tik vienas tokių žemiau. Kažkada senų senovėje aš buvau ta, kuri visada per daug negraži, per daug stora, pernelyg nevykusi. Iš esmės gyvenau tik tame jausme. Nors kai atsisuku atgal, matau, kad nieko panašaus nebuvo. Aš tiesiog klausiau ne tų žmonių, bendravau ne su tais. Ir daug durų gyvenime niekada neatidariau tik todėl, kad per daug tikėjau savo trūkumais ir žmonėmis, kurie man į juos baksnojo. Bet tai buvo seniai. Ir laikai kai aš bandžiau dar atitikti kažkokius standartus yra tolimoje praeityje. Šiai dienai aš neįsivaizduoju situacijos, kad leisčiau kažkam mane auklėti pakeltu tonu ar nurodinėti, ką man daryti, kad klausyčiausi „draugės“ pastabų apie savo išvaizdą ir dėl to graužčiausi. Laisvė gyventi taip kaip aš noriu, laisvė nuo stereotipų man kainavo labai daug. Bet galiausiai aš ją pasiekiau – laisvę būti tokia, kokia esu. Ir linkiu kiekvienam savo klientui – bendrauti tik su žmonėmis, kurie sugeba jus priimti tokius, kokiais jūs esate, būti tik šalia žmonių, kurie neskaudina ir narsiai visas šiukšles bei parazitus mesti lauk. Vos už keleto dienų Mėnulio pilnatis, pats laikas iššluoti savo gyvenimą nuo tų, kuriems jūs per storas/negražus/kvailas/liesas/netobulas dvasiškai. Stebėkite, dabar įvairios gyvatės ims šliaužti į paviršių. Negailestingai traiškikite joms galvas, gyvatė visada lieka gyvate. Jei jos neužmušite, ji jums įgels. Tik nepriimkite mano žodžių tiesiogiai. O kodėl aš apie tai šiandien rašau? Todėl kad mūsų dabar visiškai beprotiški paskutiniai šių metų mėnesiai, kurie pareikalaus daug jėgų. Pavyzdžiui, spalyje mes turėsime dvi Mėnulio pilnatis, lapkrityje Mėnulio užtemimą, o gruodyje – Saulės. O metus pabaigsime Mėnulio pilnatimi 😀 , kuri įvyks gruodžio 30 d. Visiškai laukinis laikas 😀 Labai svarbu nepamiršti, kad net jei jūs būsite patys tobuliausi, patys geriausi, visada atsiras padugnė, kuri jus bandys įtikinti kitaip ar tiesiog mėgėjas be priežasties spjaudyti kitiems į veidus. Negaiškite laiko pasiaiškinimams, supuvusias šiukšles palikite smirdėti pakelėje, o patys traukitės nuo tos smarvės kuo toliau. Kaip kadaise bylojo Jimi Hendrix – kai meilės jėga įveiks meilę jėgai, pasaulyje įsivyraus ramybė. Na jis gal buvo didesnis optimistas nei aš. Bet kaip ten bebūtų, priminkite sau, kad kaip gyventi renkatės jūs. Jūs galite sėdėti šiukšlėse, o galite nuo jų nueiti.

Na o dabar pereikime prie šios dienos, kuri nebloga apsipirkinėti vyrams, ypač labai stilingiems, mėgstantiems išsiskirti. Puiki diena apsirūpinti Saulės akiniai.
Šiandien verta vykti į ekskursijas, prie kokių lankytinų objektų gamtoje, na tarkim apžvalgos bokštą aplankyti, išgerti kavos puodelį gamtoje.Geras laikas taro.

Tai blogas laikas vaikų sveikatai, imunitetas kris, ypač virusinių ligų atžvilgiu, kas automatiškai didina ir riziką apsikrėsti covid – 19. Šiuo metu reikia daugiau bendrauti, leisti laiko kartu su vaikais. Tinkama diena galvoti būsimam vaikeliui vardą.
Šiandien stenkitės kuo mažiau būti internete, rašyti čia.

Vis dar atviro seksualumo diena, ypač saugokite vyresnius vaikus ir paauglius, tokiu metu jie pritraukia netinkamų žmonių dėmesį. Žodžiu, į nudistų pliažus vaikų tikrai nesiveskite. Laimei, Lietuvoje pliažų sezonas ir taip jau baigtas. Ši seksualumo „audra“ nepaliečia tik vaikų iki dvejų metų. Iš kitos pusės toks darinys talpina savyje ne tik blogus dalykus – šiuo metu vykstantis Veneros – Marso teigiamas aspektas yra palankus socialiniam gyvenimui, meilei, aistrai, kūrybai, grožiui, seksui. O taip pat finansams, tokiu metu auga žmogaus savivertė. Tai tinkamas laikas pradėti naujus meilės santykius ar atnaujinti senus. Žodžiu, suaugusiems meilei tai geras laikas.
Puiki naujiena ir tame, kad Saturnas šiandien baigia retrogradinį judėjimą ir dar viena retrogradine planeta mažiau.Prieš pora dienų Merkurijus iš Svarstyklių perėjo į Skorpioną. Jei Svarstyklėse jis gan žavus, atnešantis mielus neįpareigojančius paplepėjimus su aplinkiniais, tai Skorpione tuščių plepalų nebebus. Tai gilios diskusijos, aštrūs klausimai, kaltinimai. Tačiau toks Merkurijus puikus tyrinėti, rašyti, redaguoti, aiškintis finansines aferas. Plius toks Merkurijus labai kūrybiškas, toks transformuojantis, suteikiantis gilumo mąstymui.
Šiuo metu aktyvūs bus pirmoje dienos pusėje Jautis, Mergelė, Vėžys, Svarstyklės, Ožiaragis, Žuvys. O štai naktiniais paukščiais taps Skorpionas, Avinas, Liūtas, Vandenis, Dvyniai, Šaulys.

Jau tuoj tuoj Mėnulio pilnatis Avino ženkle. Ji įvyks spalio 1 d. (naktį į antrą). O kita pilnatis irgi bus spalio mėnesį 😀 – apie ją jau rašiau šiek tiek anksčiau – tai Mėlynoji pilnatis Jaučio ženkle. Kiekviena pilnatis yra laikas paleisti, užbaigti, atsikratyti nebereikalingų dalykų. Saulė pilnaties metu bus Svarstyklių ženkle ir dviejų, tokių skirtingų ženklų priešprieša kurs situacijas „visas pasaulis priešai“, „aš prieš visą pasaulį“. Tos kovingos energijos bus per daug, o tolerancijos kitiems per mažai. Tai ko gero bjauriausia šių metų pilnatis, kadangi ją apsunkina retrogradinio Marso neigiamas aspektas su Saturnu. Kaip ten bebūtų, tokiu metu nepavyks atitikti aplinkinių lūkesčių. Ypač sunki gali būti spalio 3 d., kuomet Mėnulis jungsis su Marsu sudarys aibę bjaurių aspektų su didžiąja trijule. Pats Marsas pradės dar vieną neigiamą aspektą su Plutonu, o dar po keleto dienų ir su Jupiteriu. Tai kaip minimum sunkūs emociniai iššūkiai, todėl nusiteikite ateinančias kelias savaites labiau save mylėti ir lepinti. Na ko gero dar niekas niekada teigiamai neapibūdino Mėnulio pilnaties. O apie šią kažkur netgi skaičiau, kad tai bus pasaulio pabaigos pradžia. Nors aš pati tokia dramatiška nebūčiau. Taip, pilnatis visada sunkesnis laikas, tačiau ji trumpa ir pasaulio pabaigos lemti tikrai negali. Tiesiog pasistenkite elgtis ramiai, klausytis intuicijos ir savo kūno.

Na o kadangi prirašiau čia tiek apie prastus laikus tai pratimukas, skatinantis meilę sau:
Įsivaizduokite, kad į jūsų viršugalvį srūva balta šviesa ir toliau teka žemyn palaipsniui užpildydama jūsų visą kūną. Kai ji pasiekia pėdas, pradeda toliau sklysti į šonus nuo pėdų ir keltis aukštyn aplink jus sukurdama apsauginį burbulą.

Darykite šį pratimą kiekvieną rytą ir jau po savaitės pastebėsite, kad dienos eigoje jaučiatės saugiau, jaučiatės geriau nei anksčiau 🙂
Geros dienos 🙂

Eiti prie įrankių juostos