Konsultacijos

Rugsėjo 28 d.

Nauja savaitė ne tokia sklandi kaip norėtųsi. Taigi šiandien reikia save kreipti į kažkokią meninę veiklą, rankų darbą. Veiksminga būtų piešti, juolab, kad šiais laikais tai galima daryti ir programėlėmis telefone bei kompiuteryje. Taip pat tai geras laikas rankdarbiams, laisvai jau galite imtis Kalėdinių dovanų gamybos. Beje, kai aš sakau palankus laikas, tai reiškia, kad tokie veiksmai jus gerai veiks, tai nereiškia, kad sukursite šedevrą. Bet nereiškia ir kad nesukursite 🙂 O šiaip tai turėkite omenyje, kad emociškai diena sunki ir ne vienam šiandien gali prireikti raminančių. Būtinai palepinkite save kažkuo skaniu, bet šiandien jau reikia maitintis sveikai. Tačiau koks nors varškės – vaisių – grūdų desertas būtų pats tas. Paprasčiausias vakaras prie televizoriaus su sausais dribsniais ir pienu irgi būtų pats tas. Tik verčiau žiūrėti animaciją, o ne laidas apie rinkimus ar socialines negandas. Geriausia išvis tokią dieną pasiimti išeiginę ir užsidaryti nuo visko ir visų.Grįžtant prie tinkamų veiklų, šiandien dar tinka užsiimti fotografija, jei fotografuosite dangų ir dangaus kūnus. 

Jei tokią dieną apsipirkinėsite, galite nusipirkti kažką labai keisto, ekstravagantiško, super madingo, labai brangaus. Deja, poveikiui išsisklaidžius, liks tik gailestis tuščiai išmestų pinigų. Taigi tuos arklio kanopos pavidalo batus dėkite į lentyną. Taip taip, tai nėra protingas pirkinys.
Tai bloga diena dalyvavimui konkursuose, rinkimuose, atrankose ir pan. Šiandien laimės tie, kuriems verčiau nelaimėti. Šiandien tarsi vyrauja apskaičiavimas, veiksmai remiasi logika, tačiau veiksmams trūksta ryžto, išraiškos. Tai tinkama diena bandyt palikti gerą įspūdį įtakingiems žmonėms, dienos eigoje sustiprėja ir žmogaus ryžtingumas, teigiama prasme. Ir tai sudaro apgaulingą įspūdį, kad aš galiu, nors realiai diena silpna ir verčiau jau ją priimti kaip negalėjimo dieną. 
Tačiau nereikia visai nusiminti, ši diena turi ir kažką gero, o gerumas gal nebus labai akivaizdus ir labiau reikšis tuo, kad daugumai diena bus nemaloni, tačiau nemalonumai neturės didelės reikšmės, tai nebus didelės nelaimės, nes piktas poveikis persipina su teigiamu veikimu ir automatiškai jis silpnėja, daugeliu atveju nepadarydamas reikšmingos žalos. Astrologiniu atžvilgiu tai dar gi ir labai stipri diena, todėl kad būtent studijuojantys astrologiją, ja užsiimantys tokią dieną turi galimybę giliau suvokti šio pasaulio veikimo principus ir atverti sau naujus kelius. Jei ieškote žinių, šiandien skaitykite Kibalioną. 
Lengvos savaitės!!!

Eiti prie įrankių juostos