Konsultacijos

[:lt]Rugsėjo 28 d. – 30 d.[:]

[:lt]Planetinis šaltis traukiasi iš žmonių širdžių ir lieka tik tas rudeninis lauke. Visumoje tai labai neblogos sekančios trys dienos. Tik siūlyčiau labiau rūpintis savo gyvūnais, ypatingai jiems prasta diena rytoj. Labiau palepinkite, žiūrėkite, kad nesušaltų. Geriausia iš vis laiką leisti šiltoje lovoje, nes tai nėr labai tinkamas laikas kažkur vykti, gali būti dažnos problemos su transportu.Ypatingai rytoj.

Tiesa, tai netinkamas laikas apsipirkinėti. Ypač rytoj. Nusipirksite nekokybiškus drabužius, sumokėsite per brangiai, vėliau gailėsitės pirkinio ir pan. Šį savaitgalį verčiau taupykite.
Tai nostalgiškų atsiminimų laikas, ypač rytoj galima susigraudinti atsiminus vaikystės namus, tėvus ir kitus dalykus, kurie buvo geri ir seniai jų nebėra.
Šiek tiek sustiprės dvasingumo, mistikos poreikis, todėl didesnio susidomėjimo susilauks įvairūs pramoginio turinio puslapiai apie mistiką, raganavimą ir pan. Jei jūs apie tai rašote – šiandien ir sekmadienį tinkamas laikas atnaujinti įrašus, reklamuotis, ieškoti didesnės auditorijos.
Atsargiai su maistu – šeštadienį bus didelė persivalgymo ar apsinuodijimo maistu tikimybė. Ne tik maistu, bet ir gėrimais, ko pasekoje net ligoninėje galima atsidurti. Vartokite saikingai ir atsakingai!!!
Šilto savaitgalio!!!

[:]

Eiti prie įrankių juostos