Konsultacijos

Rugsėjo 28 d.

Naują savaitę pradedam sotaus valgymo diena. Šiandien be sąžinės graužaties išsikepkite namuose picą 😀 Jei picos nenorite, puikiai tiks ir tiršta trinta sriuba, pavyzdžiui, paskutinių derliaus pomidorų su gausybe riebios grietinėlės ir skrudinta česnakine duona. Pasiruoškite gurmaniškus pusryčius. Kuo sudėtingiau, kuo gražiau, tuo geriau. Net jei tai būtų tiesiog blyneliai, dribsniai su pienu, glotnučiai ar kava, nepatingėkite papuošti ir paserviruoti. Tai estetikos diena ir visų pirma maiste. Praleiskite ramų vakarą verandoje jaukioje lempučių šviesoje.
Tokią dieną gerai veiktų buvimas kažkur aukštai aukštai kalnuose, na Lietuvoje mes tokių neturim….Tai tokia ir labai atviro seksualumo diena, kuomet tinka ne nudistų pliaže apsilankyti, aišku, Lietuvoje sezonas bet kokiems pliažams jau irgi baigtas. Tačiau tokią dieną lengva pasiduoti neištikimybės pagundai, tačiau apskritai tokia diena gera santykiams ir galima kažką sutikti, pradėti naujus santykius. Tik reikėtų labiau stebėti vaikus, nes juos šis periodas irgi veiks taip pat. Šiandien galite sulaukti ir labai jus įskaudinusio ex sugrįžimo, ypač jei tas žmogus turi stiprią Žuvų išraišką horoskope. Beje, ar žinojote, kad itin Neptūniniai žmonės yra vieni pavojingiausių? Ypač vyrai. Keista vienok, juk įprasta nuolat visą blogį versti Skorpionams. Bet labai stipri Žuvų išraiška, ypač negatyvia prasme duoda tokią sujauktą sąmonę, kad žmogus apskritai neturi jokių vidinių moralinių normų, kas lemia visišką ribų nebuvimą seksualumo, atsakomybės atžvilgiu, plius susipainiojęs savo kliedesiuose, toks žmogus lengvai ryžtasi ir ypač sunkiems nusikaltimams bei ne vieną kartą.
Gali lankyti keistos, neįprastos jums mintys. Gera diena astrologijai.
Gera diena dalyvauti konkursuose, varžybose ir pan. Ypač gyvūnams 😀 Na jų šeimininkams irgi.
Sveikatos atžvilgiu diena sunkesnė moterims, gali stipriau reikštis moteriški negalavimai, pavyzdžiui, itin skausmingos menstruacijos. Gali būti itin permaininga nuotaika.

Pandemijos atžvilgiu mes esame lūžio taške. Paskutinės Saturno ir Plutono artumo dienos, vėliau jie labai lėtai, bet ims tolti vienas nuo kito. Faktas, kad situacija keisis. Teoriškai ji turėtų gerėti. Stebint faktus lyg ir galima būtų to tikėtis, nors atvejų skaičius auga, medikai išmoko geriau suvaldyti ligą ir mirštamumas yra mažesnis. Tačiau Saturnas yra mokytojas ir be egzaminų jis neišeina. O praėjusi vasara parodė, kad žmonės mokslus buvo užmetę. Taigi dabar mes pamatysime kaip mums seksis laikyti finalinį egzaminą….O Saturnas gali būti tikrai žiaurus…juk remiantis mitologija jis kastravo savo tėvą Uraną, kad paveržtų jo sostą, O kad sosto neprarastų suėdė savo penkis vaikus….Kažką panašaus matome ir dabar, aš esu svarbiausias – svarbesnis už savo senus tėvus ir mažus vaikus. Ir mano poreikiai gyventi taip kaip aš noriu gyventi nustelbia visų kitų poreikius. Bet reikia turėti omenyje, kad vienas išgyvenęs vaikas – Dzeusas atkūrė teisingumą ir nei kiek ne švelnesniu būdu. Bet kokiu atveju laukti liko nebeilgai…

Svarstyklės daug flirtuos, tiesiog todėl, kad tai smagu. Elgsis impulsyviai, tačiau išliks išrankios. Bus linkusios į naktines linksmybes. Skleis gerą energiją aplinkiniams.

Pagaliau baigėsi bjaurusis Marso – Merkurijaus aspektas, taigi bent jau kol kas situacija nebe tokia bjauri. Šiuo metu norėsis ne konfliktuoti, o kaip tik padėti aplinkiniams jaustis geriau, net jei tai bus jūsų pačių gerovės sąskaita.

Labai veiksmingas būdas padėti sau yra sąmoninga meditacija. Reguliai praktikuojama ji duoda stulbinančius rezultatus, tačiau daugelis to net nepradeda, nes galvoja, kad tai kažkas labai sudėtingo ir prieinama tik dvasiniams meistrams. Nieko panašaus, šiek tiek pasipraktikavę jūs gan greitai  įgusite. Pradžioje tam visiškai pakanka penkių minučių. Nusistatykite žadintuvo signalą penkioms minutėms. Atsisėskite tiesiai, labai svarbu, kad būtų tiesus stuburas, būtent todėl dažniausiai praktikuojama lotoso poza, kadangi ji reikalauja išlaikyti tiesų stuburą, bet tai nėra būtina. Susikoncentruokite į savo kvėpavimą. Pradžioje mintys puls lėkti kaip išprotėtę ir būtent dėl to dauguma šį užsiėmimą meta, nes galvoja, kad jiems tai neįmanoma. Tačiau tai visiškai normalu, taip ir turi būti. Kai tik pastebėsite, kad mintimis nuklydote, vėl pasistenkite susikoncentruoti į kvėpavimą. Ir vel mintys ims lėkti lyg pašėlę. Ir vėl pasistenkite sąmoningai grįžti prie kvėpavimo. Tik tiek, reikia daryti tik tiek. Visas penkias minutes. Po kiek laiko jums tai taps visai lengva. O reguliari meditacija padės išlaikyti aiškų, ramų protą. Nes esminis šio pasaulio principas yra tas, kad jeigu jūsų viduje ramybė ir gerovė, jokios išorinės kliūtys jums nebaisios. Jeigu jūsų siela serga, jokie šio pasaulio turtai ir malonumai jūsų nedžiugins.
Geros savaitės 🙂

Eiti prie įrankių juostos