Konsultacijos

Rugsėjo 26 d.

Slegianti, varginanti diena, kurioje dažnas pajus per greitą laiko tėkmę, pasijaus senstantis ir išsigąs, kad gyvenimas bėga pro šalį pernelyg greitai. Gali kilti noras tai kompensuoti naujais pirkiniais ir didelėmis išlaidomis tarkim drabužiams. Deja, bet materialūs daiktai laiko sustabdyti negali. Juk ir pati laiko tėkmė yra materiali. 
Šiandien išaugusi traumų ir kitokių bėdų su judėjimo organais (pavyzdžiui) kojomis tikimybė, todėl tikrai neverta savimi rizikuoti. O jei yra kažkokių bėdų iš anksčiau, šiandien reikia itin savimi rūpintis, kreiptis į medikus, jei kyla neaiškių simptomų. Tai ypatingai negera diena sergantiems diabetu. Tokie žmonės šiandien turi labai save sekti. Apskritai šiandien ne vienam gali prireikti medikų pagalbos, net jei iki tol buvo visiškai sveikas. Galima būtų pasakyti, kad tai ligota diena.
Tai ne pati geriausia diena darbui, jūs galite suprasti, kad jūsų vadovui nepatinka tai ką jūs darote, jis apskritai gali būti blogos nuotaikos ir viskuo nepatenkintas, jis tiesiog šiaip gali būti nepatenkintas jumis, nes ne laiku pasipainiosite jam po kojomis. 
Tai vėl gi, kaip ir anksčiau, geriau vakarais slėptis filmuose. Šiandien rekomenduotina rinktis kažką seno ir fantastinio, pavyzdžiui, kaip Jurrasic World (girdėjau jau statoma trečia dalis). Vėl gi, šiandien reikia galvoti tik apie save, žiūrėti tik savo reikalų. Šiandien tinka akmenų terapija – ruošdami karštą gėrimą – kavą ar arbatą, ar pan., į lėkštelę šalia puoduko dėkite mėlynų atspalvių akmenį (turkis, Mėnulio akmuo, akvamarinas ir pan). Ir gerkite gėrimą lėkštelę laikydami rankoje. Tuo metu reikia svajoti apie dalykus, kurių trokštate. Be abejo, akmuo turi būti tikras ir tai reikia daryti vienatvėje, kad niekas netrukdytų. Šis ritualas ne koks mistiškas svajonių išsipildymas, tai tiesiog savotiška trumpa meditacija į save, padedanti išgryninti savo mintis, aiškiau suvokti, ko norite ir kur link sukti, raminanti. O šiaip stenkitės ramiai leisti dieną ir vakarą – nenorite filmo – tapykite, eikite susiskinti rudeninę puokštę iš lauke rastų rudeninių gėrybių, apskritai būkite daugiau gamtoje, tai geras laikas bendrauti su arkliais, jei jūs dažnai tuo užsiimate. Šiandien šie gyvūnai gali jausti didelį nerimą, todėl artimo žmogaus draugija jiems nepamaišys. Tačiau tai tikrai netinkama diena jodinėti. Per didelė rizika patirti traumą. Tarp kitko šiandien, būnant gamtoje ir vienatvėje galima išgyventi labai mistiškus pojūčius. Ypatingai kalnuotose vietovėse. Nuo to viskas ir prasideda. Tos keistos, magiškos akimirkos, kurių norisi vis daugiau, priverčia žmogų jų ieškoti – knygose, kitų išmintyje, šventyklose, bet kur. Ir jei jam pasiseka, vieną dieną jo gyvenimas pasikeičia, visos tos magiškos akimirkos susijungia tarsi perlų karoliukai į vieną vėrinį. Ir jis jau visada tose akimirkose. Bet kokiu atveju šiandien reikia ieškoti taikos ir ramybės savo viduje, galima bendrauti su gyvūnais, o žmonių kompanijos verčiau vengti. Būna bendravimo dienos, būna vienatvės dienos. Ir geriausiai gyvena tas, kuris sugeba tiksliai pataikyti į ritmą.
Šiandien ryškesnė diena Ožiaragiams, kaip bebūtų keista, jie susikaups ir nekreips dėmesio į savo emocijas bei būsenas, nesureikšmins. Tačiau jis staiga susimąstys, kad pinigai laimės jam nebeatneša, reikia kažko kito.
Liūtui – geriau jam po kojomis nesipainioti. Šiandien jis agresyvus ir mažų mažiausiai bjauriai iškeiks kiekvieną, kuris stos jo kelyje. 
Žuvys – joms sunku, todėl jos eis į gilias iliuzijas. Pasaulis joms taps laikina matrica, kuri neturi nieko bendro su realybe ir reikia tik palaukt, kol raundas baigsis.
Šauliui irgi nebus linksma. Tačiau jis negulės ir neverks. Jis spirs sau į užpakalį ir eis iš namų kažkur, kur linksmiau.
Mergelė bus bjauri, saldybių, šokoladinio viršelio ir cukraus iš jos nelaukite. O gal tai vadinasi ji bus tikra? Be kaukių?
Ramios dienos!!!

Eiti prie įrankių juostos